Wrocław

Interesujące artykuły

Jak osiągnąć duchową harmonię

Joga, praktyka jogi
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W zdrowym ciele zdrowy duch, jak twierdzili starożytni. I z dawnych czasów pochodzi starożytna dyscyplina, jaką jest joga. Polega ona na usprawnianiu tak samo ciała, jak i ducha w sharmonizowany sposób w przekonaniu, że obie te dziedziny są ze sobą mocno powiązane i wpływają na siebie organicznie. Dla tych, których zainteresowanie budziłaby szkoła jogi Wrocław zdaje się być doskonałym miastem. To serdeczne i ożywione miasto z chęcią przyjmuje zarówno badaczy bogactw duchowości, jak i osoby troszczące się o kondycję fizyczną. Joga jest bowiem fantastyczną metodą dla obu tych spraw.

Nietypowe prezenty

rzeka Odra
Author: Yadis
Source: http://www.flickr.com
Dla zwariowanych osób należy się szalony prezent z różnych okazji. Nie tylko urodzinowe lub imieninowe szaleństwo powinno opanować świętujących, lecz również, a właściwie w szczególności interesujące jest robienie sobie prezentów bez okazji. W zależności od gustu czy preferencji osoby obdarowywanej dostosować można stosowny pomysł, z której w następnym toku powstanie pewnego rodzaju projekt.

Poszukujesz roweru do miasta? Wybierz single speed

zaparkowane rowery
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Kiedy tylko nadchodzi wiosna, wiele ludzi zaczyna dużo myśleć o inicjowaniu wysiłku fizycznego, w celu poprawienia swej formy na urlop. Zapisują się na siłownię, uczęszczają na basen, grają w tenisa.

Co sprawia, że Wrocław jest od niedawna tak chętnie obleganym miejscem, czyli dlaczego warto odwiedzić stolicę Dolnego Śląska?

wrocław
Author: falkowata
Source: http://www.flickr.com
Wrocław bez wątpienia jest miejscem niezwykle szczególnym i z pewnością każdy, kto miał okazję dłuższego przebywania w nim powie, że jest to miejscowość z duszą. Ten oryginalny charakter niewątpliwie jest przyczyną, dlaczego Wrocław z każdym rokiem kusi coraz więcej interesujących ludzi. Jednakże co jeszcze tak wspaniałego cechuje to miasto , że tysiące ludzi pokonuje wiele kilometrów tylko dla zobaczenia i zwiedzenia owego nadzwyczajnego miejsca? Przede wszystkim warto zauważyć, że Wrocław został nazwany oficjalną Stolicą Kultury tego roku, pobijając wszystkie pozostałe miasta Europy.

Gdzie odnajdę najlepsze miejsce na nocleg w Olsztynie?

Olsztyn
Author: Jolanta Okuniewska
Source: http://www.flickr.com
Jeśli wybieramy się do jakiego miasta, to często mamy obawy, czy to miejsce naprawdę okaże się w porządku. I nie chodzi tu o samą miejscowość, która jest celem naszego podróżowania, a raczej o hotel, gdzie przyjdzie nam nocować. Na szczęście obecnie można włączyć komputer i tam zobaczyć, co faktycznie nas czeka.

Zimowy wyjazd – jak się do niego przygotować?

lodowiec
Author: Guillaume Baviere
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas co jakiś czas ma potrzebę, żeby gdzieś pojechać. To całkiem naturalne. Lubimy w ten sposób odpocząć, oderwać się od rzeczywistości, nieco zaszaleć. Chcemy zapomnieć o całym świecie i o swoich obowiązkach. Jednakże niestety wiele osób na wyjazd nie może sobie pozwolić zbyt często. Decydują jeśli o to chodzi względy finansowe, ale także fakt, że nie mamy po prostu więcej urlopu.

Urlop to moment na szalone wyjazdowe odkrycia. Dobrze jest więc udać się w całkiem odległe orazcałkiem inne miejsce

wakacje
Author: Simson Petrol
Source: http://www.flickr.com
Wakacje – moment na który oczekujemy okrągły rok. Wreszcie jest cieplej oraz przyjemnie, natomiast codzienne funkcjonowanie jakby nabrało innego tempa, również w sprawie obowiązków zawodowych. Podczas sezonu zawodowego jest trochę milej aniżeli w pozostałych miesiącach i bynajmniej nie chodzi o pogodę, choć ta ma duże znaczenie dla dobrego samopoczucia. W takim czasie wreszcie jesteśmy w stanie planować dalekie podróże oraz wycieczki, o których marzymy cały rok.