Wrocław

Interesujące artykuły

Zimowy wyjazd – jak się do niego przygotować?

lodowiec
Author: Guillaume Baviere
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas co jakiś czas ma potrzebę, by gdzieś pojechać. To całkiem naturalne. Lubimy w taki sposób odpoczywać, oderwać się od problemów, nieco zaszaleć. Lubimy zapomnieć o całym świecie i o wszelkich zmartwieniach. Jednak niestety wielu ludzi na wyjazd nie może sobie pozwolić częściej niż raz w roku. Decydują tutaj względy finansowe, ale również fakt, że nie mamy niestety więcej urlopu.

Jak osiągnąć duchową harmonię

Joga, praktyka jogi
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W zdrowym ciele zdrowy duch, jak pisali starożytni. I z antycznych czasów pochodzi starożytna dyscyplina, jaką jest joga. Polega ona na rozwijaniu zarówno ciała, jak i umysłu w sharmonizowany sposób w wierze, że obie te sfery są ze sobą silnie połączone i wpływają na siebie organicznie. Dla tych, których zainteresowanie budziłaby szkoła jogi Wrocław zdaje się być świetnym miastem. To otwarte i energicznie miasto ochoczo przyjmuje tak badaczy wyższej duchowości, jak i osoby troszczące się o kondycję fizyczną. Joga jest bowiem genialną metodą dla obu tych spraw.

Co sprawia, że Wrocław jest od niedawna tak chętnie obleganym miejscem, czyli dlaczego warto odwiedzić stolicę Dolnego Śląska?

wrocław
Author: falkowata
Source: http://www.flickr.com
Wrocław bez wątpienia jest miejscem niezwykle szczególnym i z pewnością każdy, kto miał przyjemność dłuższego mieszkania w nim powie, że jest to miasto z duszą. Ten niepowtarzalny charakter niewątpliwie jest przyczyną, dlaczego Wrocław z każdym rokiem przyciąga coraz więcej turystów. Jednakże co jeszcze tak cudownego charakteryzuje to miasto , że tysiące ludzi jedzie mnóstwo kilometrów tylko w celu zobaczenia i zwiedzenia owego ponadprzeciętnego miejsca? Przede wszystkim warto wspomnieć, że Wrocław został nazwany oficjalną Stolicą Kultury tego roku, pobijając wszystkie inne miasta Europy.

Nietypowe prezenty

rzeka Odra
Author: Yadis
Source: http://www.flickr.com
Dla zwariowanych osób kupuje się szalony prezent z różnych okazji. Nie tylko urodzinowe lub imieninowe szaleństwo powinno opanować świętujących, lecz również, a właściwie w szczególności ciekawe jest robienie sobie prezentów bez okazji. Zależnie od gustu czy wymagań osoby obdarowywanej dobrać można stosowny pomysł, z której w następnym toku powstanie określony projekt.

Urlop to moment na szalone wyjazdowe odkrycia. Dobrze jest więc udać się w całkiem odległe orazcałkiem inne miejsce

wakacje
Author: Simson Petrol
Source: http://www.flickr.com
Wakacje – moment na który oczekujemy okrągły rok. Wreszcie jest ciepło i przyjemnie, a życie jakby zwalniało, także w temacie pracy zawodowej. jest trochę milej aniżeli w pozostałych miesiącach i bynajmniej nie mówimy o pogodzie, chociaż ona ma duże znaczenie dla dobrego samopoczucia. W takim okresie możemy planować dalekie wyjazdy i wycieczki, o których marzymy cały rok.

Poszukujesz roweru do miasta? Wybierz single speed

zaparkowane rowery
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Kiedy tylko nastaje wiosna, wiele osób zaczyna dużo myśleć o inicjowaniu wysiłku fizycznego, w celu poprawienia swej formy na wakacje. Wykupują karnet na siłownię, chodzą na kąpielisko, grają w tenisa.

Gdzie odnajdę najlepsze miejsce na nocleg w Olsztynie?

Olsztyn
Author: Jolanta Okuniewska
Source: http://www.flickr.com
Jeśli wybieramy się do jakiego miasta, to często mamy obawy, czy to miejsce naprawdę okaże się w porządku. I nie chodzi tu o samą miejscowość, która jest celem naszego podróżowania, a raczej o hotel, gdzie przyjdzie nam nocować. Na szczęście obecnie można włączyć komputer i tam zobaczyć, co faktycznie nas czeka.