miasta

Interesujące artykuły

Kijki do nordic walking dobre na lato

nordic walking
Author: Nordic Walking Zaragoza
Source: http://www.flickr.com
Troska o kondycję to kwestia niezwykle często odkładana na później przez wielu ludzi. Lato to jednak dobry okres, aby wreszcie przestać odwlekać obietnice, wzięcia się za bary ze swoją kondycją. Jak jednak to zrobić? Znakomitym pomysłem może być zorientowanie się w miejscowych sklepach sportowych, które oferują na przykład kijki do chodzenia doskonałe na loto. Każdy dobry i wielki sklep sportowy posiada niewątpliwie ogromnie bogaty wybór wysokiej klasy atrakcyjnych produktów sportowych.

Oferty dla fanów narciarstwa

narciarstwo
Author: kcxd
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie wiele razy zastanawialiście się z bliskimi, z rodziną oraz przyjaciółmi, dokąd warto wybrać się na zimę. Gdy pod uwagę bierzemy narty Zakopane będzie na pewno strzałem w dziesiątkę. Doskonale przygotowana baza noclegowa i gastronomiczna to nie jedyne zalety, którymi wyróżnia się stolica Tatr na tle innych miejscowości w kraju. Warto wybrać się, by tam poszusować w tak wyjątkowej okolicy, podziwiając naturę i interesujące widoki. Górskie powietrze na pewno zrobi swoje!

Akcesoria do sportów zimowych

dom - zima
Author: Baumit
Source: Baumit
Zima już blisko, a wraz z nią czas wspaniałych i zajmujących sportów zimowych. Takie okazje, jak narciarstwo, łyżwiarstwo czy snowboard zdarzają się w końcu tylko parę razy w roku. Jednak aby sporty zimowe powodowały satysfakcję, koniecznie potrzebne jest też perfekcyjne wyposażenie.

Rolki zyskują współcześnie coraz wyższą popularność – czemu dobrze jest na nich często jeździć?

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Po modzie na rower, następnie modzie na bieganie, przyszła kolej na rolki. W szczególności w Warszawie oraz innych sporych aglomeracjach widać mocno, że o wiele więcej osób interesuje się rolkami i na nich jeździ. Cóż, jest to z pewnością bardzo ciekawy sport, dzięki jakiemu można obcować ze środowiskiem i być bliżej ludzi.

Jakie rozrywki i atrakcje oferuje swoim gościom Szczecin, baza noclegowa w tym mieście.

port w Szczecinie
Author: a.fiedler
Source: http://www.flickr.com
Jednym z największych a zarazem najpopularniejszych miast nad Bałtykiem jest Szczecin. Leży on w północno zachodnim krańcu naszego kraju, nad ujściem Odry do morza. Jego lokalizacja sprawiła, że jest on obecnie bardzo ważnym punktem na handlowej mapie tej części Europy, przed wiekami przebiegały przez to miasto liczne kupieckie szlaki.

5 alternatyw na wycieczkę po Polsce

polskie miasto
Author: John Menard
Source: http://www.flickr.com
Polska może się pochwalić dużą ilością atrakcji turystycznych, znajdujących się w rozmaitych miejscach. Będą to przykładowo ciekawe punkty, które można odszukać w małych miasteczkach i dużych miastach. Duże miasta nierzadko posiadają niezwykle ciekawą historię, co znajduje odbicie w dużej liczbie zabytków i różnorodnych pozostałości. Można je oglądać w całej okazałości, niestety w sporej liczbie przypadków zniszczenia wojenne bardzo zaszkodziły zabytkom, w miejscach takich jak na przykład Stolica.

Rzeszów to coraz prężniej rozwijający się ośrodek miejski. Miasto z bogatą historią, z możliwościami na przyszłe lata

Rzeszów
Author: jmv
Source: http://www.flickr.com
Rzeszów to jedno z największych miast Polski, rozciąga się na zetknięciu dwóch makroregionów. Jednym z nich jest Kotlina Sandomierska, drugim Pogórze Środkowobeskidzkie. Najistotniejsza część miejscowości jest położona na Podgórzu Rzeszowskim, zaś odmienne sfery, to północny kraniec Rzeszowa, który jest ulokowany na Pradolinie Podkarpackiej i południowy teren miasta rozciągający się na Pogórzu Dynowskim.

Pages