kaski

Interesujące artykuły

Sprzęt sportowy

buty marki Nike
Author: Achim Hepp
Source: http://www.flickr.com
Dla miłośników sportu jednym z najbardziej istotnych aspektów jest właściwy sprzęt. Ludzie ci inwestują więc niejednokrotnie w drogie urządzenia do profesjonalnych ćwiczeń. Niekiedy jest sytuacja, że po kupnie takiego sprzętu rezygnują z uprawiania sportu. Część jednak kontynuuje trenowanie i korzysta z zakupionych urządzeń przez wiele lat. Trzeba pamiętać, że przy określonym poziomie zmotywowania danego zawodnika trening może być prowadzony bez obowiązku nabywania drogich elementów. Przynajmniej nie w każdej sytuacji płaci się zbyt dużo.

W jaki sposób interesująco spędzić ciepłe miesiące?

rolki
Author: Shawn Gay
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zima przemija i robi się cieplej, warto powrócić do aktywności na zewnątrz. Doskonałym sposobem na spędzanie czasu będą z pewnością łyżworolki, rowery lub wrotki. Aktywność dobrze wpływa na samopoczucie i zdrowie. W dodatku wysiłek powiększa produkcję endorfin, poczucie szczęścia będzie nam towarzyszyło przez cały czas.

Warto mieć coś na rozgrzanie

Author: Warszawskie Stowarzyszenie DeSki
Jeśli uprawiamy sport latem, to ciągle trzymamy przy sobie coś do picia, ponieważ dobrze zdajemy sobie sprawę, że w pewnym momencie złapie nas pragnienie. Niestety zimą przeważnie nie myślimy o odpowiednim nawadnianiu organizmu, a co się z tym łączy, nie zabieramy ze sobą najmniejszych płynów na lodowisko. A zdecydowanie należy mieć w plecaku termos z gorącą herbatą, tak by móc po wszystkim wyrównać ilość płynów i równocześnie, aby mieć możliwość się trochę rozgrzać od środka.