fitness

Interesujące artykuły

Specyfika zajęć w klubach fitness. Jakie programy są teraz trendy /

zajęcia fitness
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej osób zważa na korzyści z podejmowania aktywności fizycznej. Ma to bezpośredni związek z epidemią otyłości, jaką obserwuje się na chwilę obecną w dużej liczbie krajów. Niektórzy więc starają się z tym radzić zapisując się na zajęcia ruchowe. Rzecz jasna w tego rodzaju ćwiczeniach udział biorą nie tylko osoby walczące z problemem otyłości.

Których narzędzi warto używać, by ukształtować muskulaturę?

W dzisiejszych czasach bez wątpliwości wybitnie wiele mówi się na temat dobrze wyrzeźbionego ciała. Wielu z nas pragnie bez wątpienia również posiadać niesłychanie dobrze wypracowane ciało, które przyciągnie niejedno spojrzenie. Niemniej wprawdzie w praktyce nie jest ot wybitnie łatwe zadanie do zrealizowania, bowiem niesłychanie w szeregu przypadków wymaga od nas dużej dawki zaangażowania oraz samozaparcia.

Jak i kiedy można zacząć swoją przygodę z siłownią, znaczenie odpowiedniego rodzaju ćwiczeń.

Kulturystka
Author: Joel Nilsson Nelson
Source: http://www.flickr.com
Niezaprzeczalnie ćwiczenia siłowe mają ogromny wpływ na ogólną kondycję i zdrowie. Już przed wiekami zauważano ich plusy, starożytni Grecy i Rzymianie promowali silne, zdrowe i wysportowane ciało. Po dziś dzień osoby ćwiczące będą się wyróżniać wyglądem i sprawnością, warto więc samemu zastanowić się nad tym, czy nie zacząć przygody z ćwiczeniami.

Sport dla przyjemności

siłownia na świeżym powietrzu
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Każdy dobrze wie, że sport to zdrowie. Powinniśmy, więc przekonywać młodych ludzi do tego, by systematycznie uprawiali jakiś sport, po jakimś czasie wejdzie im to w nawyk i nie będą mogli zrezygnować ze sportu w swoim życiu. Ale, jeśli chcemy, żeby nasz pociecha z radością uprawiała jakąś dyscyplinę sportu, powinniśmy zaszczepić w nim jak przyjemnie spędzać czas ćwicząc. Sport, w formie zabawy pozwoli wybrać dziecku sportu, który lubi najbardziej.

Trochę informacji o ciekawych dietach

Author: PR Solution
Idzie wiosna, a razem z nią pogodne dni, kiedy to zaczniemy pokazywać więcej ciałka. Gdy w końcu zerwiemy z siebie ciężkie swetry i grube spodnie, może się zdarzyć, że przybrało nam tu i tam. Co czynić? Sezon wiosenny za rogiem, a tutaj taka słoninka? Zamiast wpadać w histerię, trzeba podejść do problemu z głową.

W jaki sposób efektywnie dbać o swoje ciało?

fitness
Source: http://www.sport-shop.pl/
Nie od dzisiaj wiadomo, że nasz wygląd zewnętrzny jest niesłychanie znaczącym szczegółem, jaki ma duży wpływ na wiele spraw w naszym życiu codziennym. W związku z taką sytuacją wyjątkowo zależy nam na tym, aby prezentować się atrakcyjnie. Praktyka bowiem pokazuje, że to jak czujemy się w swoim ciele ma obiektywnie znaczący wpływ na naszą pewność siebie.

Ruch to zdrowie!

jogging na plaży
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Różne są motywy uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych. Bieganie, pływanie, jazda na rowerze to sporty uprawiane przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą i zdrowie i dbałość o sylwetkę. Zaś przyjemność to zasadniczy powód uprawiania futbolu czy Nordic Walkingu. Nieważne którą formę ruchu się zdecydujemy, istotne by systematycznie się ruszać. Musimy zatem wybrać taką, która dostarczy nam najwięcej radości.

Nowomodne rowerki stacjonarne wyekwipowane są w miejsce na napoje izotoniczne

Rowerek do ćwiczeń
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj uprawianie sportu bywa aspektem życia wielu osób. Jest to modne, znane, zezwala na odprężenie się po kłopotliwym dniu pracy i jednocześnie korzystnie interweniuje na nasze samopoczucie. Wachlarz szans jest niesłychanie szeroki, i każdy człowiek zdoła znaleźć w sporcie znakomitą dyscyplinę dla siebie.

Podchodźmy umiejętnie do codziennych ćwiczeń!

Author: Fit4Fun
Polska to nie Ameryka albo Meksyk - nadal mamy dużo większe kłopoty, aniżeli nadwaga. A jeżeli nawet za wiele ważymy, i tak nie wyglądamy jak stereotypowy mieszkaniec USA. Choć naturalnie nie można myśleć, że polskie społeczeństwo nie musi całkowicie zwracać swojej uwagi na swoją wagę! Zresztą wystarczy trochę się rozejrzeć - w szczególności wakacje w Jastarni bądź nad giżyckimi jeziorami doskonale pokazują, iż ciężko powiedzieć, że zdecydowana większość osób korzystnie wygląda. Brzydki nos bądź brzydkie włosy? Zapewne tutaj zbyt dużo nie zdziałamy.

Pages