fitness

Interesujące artykuły

Piłki a także gumy do treningów-jak uświetnić codzienny trening

Fizjoterapeuta podczas rehabilitacji
Author: UC Physiotherapy
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz popularniejszy staje się aktywny tryb życia. Ludzie coraz nagminniej wybierają się na siłownię bądź na własną rękę z pomocą internetu trenują w mieszkaniu. Ćwiczenia fizyczne i rozciągające pomagają podeprzeć siłę mięśniową człowieka oraz elastyczność ciała. Ustalone i prawidłowe treningi po jakimś czasie są jednostajne, a wykonywanie ciągle takiej samej sekcji ćwiczeń zdoła się znudzić.

Trochę informacji o ciekawych dietach

Author: PR Solution
Przed nami wiosna, a razem z nią pogodne dni, kiedy to zaczniemy odkrywać więcej ciała. Gdy nareszcie zrzucimy z siebie ciężkie swetry i ciepłe spodnie, może się zdarzyć, że przybyło nam tu i tam. Co robić? Wiosenka za pasem, a tutaj taka słoninka? Zamiast popadać w trwogę, należy podejść do kłopotu odpowiednio.

Zamierzając trenować sport musimy mieć dobra odzież

na sportowo
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością każda kobieta marzy o rzeczywiście atrakcyjnej sylwetce, która mogłaby wręcz zachwycać wszystkich napotkanych przez nią ludzi. Niestety nikomu nie musimy raczej nawet wspominać o tym, że osiągnięcie w tej kwestii faktycznie satysfakcjonujących wyników nigdy nie jest łatwe – należy w to włożyć mnóstwo wysiłku i poświęcić wiele czasu.

Trenujemy mięśnie nóg

Odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Niewątpliwie posiadanie w domu kompletnej siłowni to luksus. Trzeba jednakowoż odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego domowa siłownia powinna być zbudowana? Podstawą każdej siłowni, także tej domowej na pewno są atlasy do ćwiczeń. Przyrząd ten pozwala na trening siłowy niemalże wszystkich partii mięśni. Trenować możemy zarówno nogi, plecy, a także ramiona oraz klatkę piersiową.

Sprzęt sportowy

buty marki Nike
Author: Achim Hepp
Source: http://www.flickr.com
Dla fanów sportu jednym z najbardziej istotnych aspektów jest właściwy sprzęt. Ludzie ci inwestują więc nierzadko w drogie urządzenia do profesjonalnych treningów. Czasami jest sytuacja, że po zakupie takiego sprzętu rezygnują z treningu. Część jednak przy nim pozostaje i korzysta z zakupionych urządzeń przez długi czas. Należy pamiętać, że przy właściwym stopniu motywacji danego zawodnika trening może być prowadzony bez obowiązku kupowania kosztownego sprzętu. Przynajmniej nie w każdej sytuacji się przepłaca.

Nowomodne rowerki stacjonarne wyekwipowane są w miejsce na napoje izotoniczne

Rowerek do ćwiczeń
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj uprawianie sportu staje się składnikiem życia wielu ludzi. Jest to modne, lubiane, pozwala na odprężenie się po trudnym dniu pracy i dodatkowo korzystnie interweniuje na nasze samopoczucie. Wachlarz opcji jest nadzwyczaj rozległy, i każdy człowiek może znaleźć w sporcie idealną dziedzinę dla siebie.

Świetna forma w domu

Author: iStock.com
Jesień i zima to dobry moment na wykuwanie formy. Kupno wejściówki do klubu fitness w Polsce to naprawdę droga sprawa. O wiele bardziej racjonalne jest urządzenie osobistej siłowni w domu. Jeżeli znajdziesz odpowiedni metraż, np. w pokoju albo w piwnicy, powinieneś zainwestować w atlas do ćwiczeń oraz inne sprzęty i ćwiczyć o dowolnej porze. Bez towarzystwa i nielubianej muzyki.

Z uprawiania sportu i systematycznych ćwiczeń wypływają jedynie zalety

Star Fitness 5
Author: Rafał Depa
Source: Rafał Depa
Nie wszyscy z nas muszą być pasjonatami sportu i szeroko pojętej rekreacji. Systematyczne ćwiczenia wpływają w niemałym stopniu chociażby na to, w jaki sposób się czujemy oraz ile mamy energii. Paradoksalnie, po mocnym treningu możemy mieć tej energii jeszcze więcej niż przed nim. Nasza sylwetka, którą utrzymujemy w idealnej formie przez cały rok, to nasza wizytówka, o którą z dużą przyjemnością dbamy. Właściwie dobrane zestawy ćwiczeń to świetne rozwiązanie, głównie dla osób opornych.

Pages