fitness

Interesujące artykuły

Świetna forma w domu

Author: iStock.com
Jesień i zima to świetny okres na wykuwanie formy. Kupno wejściówki do klubu fitness w Polsce to całkiem kosztowna rzecz. Zdecydowanie bardziej racjonalne jest zaprojektowanie osobistej siłowni w mieszkaniu. O ile posiadasz odpowiedni metraż, np. w altance bądź w piwnicy, powinieneś zainwestować w atlas do ćwiczeń oraz inne urządzenia i szlifować formę o dowolnej porze. Bez ścisku i głośnej muzyki.

Trochę informacji o ciekawych dietach

Author: PR Solution
Przed nami wiosna, a razem z nią pogodne dni, kiedy to spróbujemy obnażać więcej ciałka. Kiedy w końcu zrzucimy z siebie przepastne swetry i ciepłe spódnice, może się okazać, że przybyło nam tu i tam. Co czynić? Wiosenka za rogiem, a tutaj taka słoninka? Zamiast wpadać w histerię, trzeba podejść do sprawy racjonalnie.

Podchodźmy umiejętnie do codziennych ćwiczeń!

Author: Fit4Fun
Polska to nie Ameryka albo Samoa - ciągle mamy większe kłopoty, aniżeli nadwaga. A jeśli nawet za dużo ważymy, i tak nie wyglądamy jak "typowy" Amerykanin. Choć oczywiście nie można uważać, że polskie społeczeństwo nie musi w zupełności zwracać uwagi na własną wagę! A zresztą wystarczy trochę się porozglądać - szczególnie wczasy w Ustce czy nad mikołajskimi jeziorami doskonale pokazują, iż trudno powiedzieć, że większość osób korzystnie wygląda. Krzywy nos albo brzydkie włosy? Pewnie tutaj zbyt wiele nie zdołamy zdziałać.

Efektywnie ćwicz we własnym mieszkania

siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/
Bardzo wielu ludzi w Polsce interesuje się obecnie najróżniejszymi sportami czy ogólnie pojętym fitness, gdyż temat ów zdobył w ostatnich latach naprawdę sporą popularność. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, gdyż coraz częściej zaczynamy sobie po prostu zdawać sobie sprawę z tego, że przy właściwym podejściu oraz silnej woli każdy z nas jest w stanie skutecznie zadbać o swój organizm i przede wszystkim zagwarantować sobie rzeczywiście zadowalający wygląd zewnętrzny.

Sprzęt sportowy

buty marki Nike
Author: Achim Hepp
Source: http://www.flickr.com
Dla fanów sportu jednym z najważniejszych aspektów jest właściwy sprzęt. Ludzie ci inwestują więc często w kosztowny sprzęt do profesjonalnych treningów. Niekiedy zdarza się, że po zakupie tego rodzaju sprzętu rezygnują z treningu. Część jednak przy nim pozostaje i używa zakupionego sprzętu przez długi czas. Powinno się pamiętać, że przy określonym stopniu motywacji danego zawodnika ćwiczenia można prowadzić bez konieczności kupowania kosztownego sprzętu. Przynajmniej nie w każdej sytuacji się przepłaca.

Wysokiej klasy sprzęt sportowy

Author: Sport-shop.p
Aktualnie coraz większa liczba ludzi pragnie żyć zdrowo. Z tego powodu zaczynają zwracać większą uwagę na to, co spożywają. Przede wszystkim jednak należy zminimalizować lub całkowicie wyeliminować z diety wszelkie używki, jak na przykład papierosy lub kawa. Wskazane jest spożywanie w dużych ilościach warzyw i owoców, ponieważ mają dużą ilość witamin mających dobry wpływ na organizm.

Urządzenia oraz ćwiczenia pozwalające na utrzymanie formy w zimie

Author: Sport-shop.p
Przyszła złota polska jesień, a już niedługo za nią pojawi się zima. W tym zimowym okresie najchętniej każdy z nas nie wychylałby nosa z mieszkania. Takie wyjście nie jest za bardzo odpowiednie, bo wówczas momentalnie przybędzie nam niepotrzebnych kalorii, które później trudno nam pozbyć się. Każdy rodzaj aktywności fizycznej doskonale na nas działa, chociaż w okresie jesienno- zimowym należy mieć mocną chęć, aby dbać o formę.

W jaki sposób efektywnie dbać o swoje ciało?

fitness
Source: http://www.sport-shop.pl/
Nie od teraz wiadomo, że nasza prezencja jest niesłychanie ważnym szczegółem, który ma kolosalny wpływ na wiele elementów w naszym życiu codziennym. W związku takim stanem spraw intensywnie zależy nam na tym, aby wyglądać atrakcyjnie. Praktyka bowiem pokazuje, że to jak czujemy się we własnym ciele ma obiektywnie wielki wpływ na nasze samopoczucie.

Sport dla przyjemności

siłownia na świeżym powietrzu
Author: Brisbane City Council
Source: http://www.flickr.com
Każdy dobrze wie, że sport to zdrowie. Trzeba, więc tłumaczyć młodym ludziom, by regularnie ćwiczyli, po jakimś czasie wejdzie im to w nawyk i nie będą w stanie przestać trenować. Jednak, jeżeli zależy nam na tym, żeby nasze dziecko z uśmiechem uprawiało jakiś sport, powinniśmy zaszczepić w nim jak przyjemnie spędzać czas ćwicząc. Sport, jako zabawa da możliwość wyboru dziecku sportu, który lubi najbardziej.

Pages