deski

Interesujące artykuły

Jak snowboard jest tak popularny w ostatnich latach, najważniejsze elementy wyposażenia dla miłośnika tego sportu.

snowboard
Author: CROPP
Source: CROPP
Narciarstwo przed wiele lat było najbardziej popularnym sportem zimowym, jednak w ostatnich latach bardzo dużo więcej osób zobaczyć można jeżdżących na desce. Bardzo szybko wdarły się one na wszystkie stoki, zyskując ogromną popularność. Początkowo narciarze nieco lekceważyli snowboard, lecz coraz większa ilość miłośników tego sportu spowodowała, że snowboardzistów zaczęto tolerować na trasach zjazdowych.

Obowiązkowe akcesoria do snowboardu

Author: Turistrada.pl
Sezon jazdy na snowboardzie za nami, lecz lub na pewno? W każdym momencie można wybrać się za nieznaczne pieniądze do zimowego raju. Warto jednak zainwestować we właściwie dopasowany sprzęt, który zagwarantuje nam komfort oraz pełne bezpieczeństwo.

Windsurfing - ciekawa i coraz bardziej atrakcyjna dyscyplina sportowa

Windsurfing
Author: Albert Torelló
Source: http://www.flickr.com
Windsurfing jest to wodna dziedzina sportowa, jaka dostarcza wiele wspaniałych emocji. Sport ten posiada wielu wielbicieli i staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. Zapaleńcy sportów wodnych, którzy lubią dreszczyk emocji oraz mocną adrenalinę nierzadko uprawiają właśnie windsurfing.

Zakup deski snowboardowej dla ludzi początkujących

Author: www.nartyslowacja.pl
Uprawianie snowboardu stało się obecnie jednym z najbardziej lubianych sportów zimowych. Osoby początkujące powinny jednak pamiętać, że największe znaczenie, nie tylko dla ich nauki, ale też dla bezpieczeństwa, ma zakupienie odpowiedniej deski. Oferta sklepów jest dziś bardzo różnorodna, tym samym każda osoba będzie mogła znaleźć dla siebie deskę.
Tags: 

Jak najkorzystniej przygotować się do szaleństwa na śniegu

Author: CROPP
Zima przynosi ze sobą śnieg, a dla wszystkich amatorów szaleństwa na śniegu jest to czas doskonałej rozrywki. Co jednak w sytuacji, gdy znudziły nam się narty? Nic prostszego - czas, by zacząć jeździć na desce. Przeżycia będą na pewno bezcenne. W jaki sposób najskuteczniej przygotować się do zimowego szaleństwa na snowboardzie?