narty

Interesujące artykuły

Foki dynafit umożliwią podejście pod górę

wiązania dynafit
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Sprawdźmy jak przedstawiają się wiązania dynafit

Kiedy kochamy jeździć na nartach, to powinniśmy przypilnować, aby były one zrobione jak najwspanialej oraz aby okazywały się być dopasowane do naszej nogi. Inwestując w takie, które proponują nam wiązania dynafit, mamy okazję być przekonani, że niesamowicie będą trzymały naszą nogę, a równocześnie nie będą jej w żaden sposób krępować.

Sport o wielu obliczach

rozmowa z lekarzem
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi jest fanami sportu i nie da się ukryć, że te szczególnie ekstremalne zagrażają naszemu życiu i zdrowi. Jeżeli chodzi o metody zapobiegania rozmaitym kontuzjom czy groźnym wypadkom, to zapewne mamy świadomość, że zdrowy rozsądek w tym przypadku to podstawa do tego, by zapewnić sobie bezpieczeństwo. Nie należy robić niczego, co bezpośrednio może spowodować tak poważne tragedie, jakimi są np. paraliż, bezwład czy podobne. To my sami odpowiadamy za siebie, stąd też przy uprawianiu sportu miejmy to na uwadze i nie decydujmy się na niebezpieczne zachowania. Co ważne, nasz przykład służy za wzór ludziom młodszym od nas, a więc przede wszystkim dzieciom, które należy uczyć, że o zdrowie należy się troszczyć i swoje oraz innych życie szanować. Już dziś pomyślmy o profilaktyce, a na pewno przykre wypadki nie będą naszym udziałem. Sport to piękna sprawa, dlatego niech pozostanie też bezpieczny!

W które miejsca najkorzystniej udać się na wczasy? Na pewno Zakopane pełni najbardziej ciekawe standardy w dziedzinie wypoczynku

Zakopane
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Wisła to najważniejszy ze wszystkich obleganych w porze zimowej miasteczek w kraju. Tu rok w rok na narty przyjeżdżają amatorzy białego szaleństwa z całego kraju. Jednak nie tylko narciarze kochają Wisłę. To cudowny punkt wypadowy w Beskidach, co już dawno docenili miłośnicy pieszych wycieczek w góry.

Jedziemy na narty. W jaki sposób dobrze się przygotować

Snowboard
Author: Gavin Craigie
Source: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało kilka dni. To na pewno za mało, ażeby prawidłowo przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy zrobić, aby nie wrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym należy pamiętać, jak też jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wypadu na narty?

Sprawdzamy oferty - gdzie możemy zatrzymać się przebywając w Bieszczadach?

pensjonat w górach
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Wędrowcy z całego kraju zjeżdżają się w tereny Bieszczadów przez cały rok. Zimową porą da się jeździć na nartach, latem z większym entuzjazmem zdobywa się szczyty górskie krążąc szlakami turystycznymi. W większości przypadków spędza się tam kilka względnie kilkanaście dni, skutkiem tego warto poznać się z propozycjami pensjonatów, w jakich będziemy mogli się zatrzymać.

Wyjazdy na narty oraz snowboard

skoczek narciarski
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Możliwości ściśle wiążące się z zimowym szaleństwem są systematycznie odświeżane przez organizujące tego typu rozrywkę jednostki. Kiedy chodzi o snowboard, również w Polsce możliwości wyjazdów do różnych kurortów oraz miejsc z wyciągami są bardzo szerokie. Wyruszając na zimowy wypoczynek z bliskimi osoby zainteresowane pragną najwyższej jakości usług oraz pełnego komfortu. Ofert ciągle przybywa, więc zdecydowanie jest w czym wybierać.

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Author: www.nartyslowacja.pl
O ile myślisz o wypadzie w Tatry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Małopolska chowa w sobie sporo ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Klasycznym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona jedynie 20 kilometrów od Zakopanego. Jest to cicha i niewielka miejscowość wypoczynkowa, która gwarantuje masę atrakcji dla turystów.

Jak spędzać czas na świeżym powietrzu?

Ludzie na łące
Author: Chris Wheal
Source: http://www.flickr.com
Tylko i wyłącznie aktywne spędzanie wolnych chwil sprawia, że naprawdę będziemy wielce uradowani ze swojego codziennego życia. Co niektórym osobnikom wydaje się, iż mają fajne życie, ale to tylko złudzenie. Może to zbyt ostro powiedziane, lecz generalnie mowa o tym, iż należałoby jakoś wszystkich ludzi zachęcić do do tego by dużo chętniej spędzali aktywniej swoje życie.

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry, góry
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, charakteryzują się cechami typowo alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem skupisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, długość pasmaw linii prostej – około pięćdziesiąt trzy kilometry, z kolei szerokość sięga trzydziestu kilometrów czyniąc z nich miejsce z przyjemnością wybierane na odpoczynek 2014.

Pages