Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/theme.inc).

narty

Interesujące artykuły

Narty w Zakopanem

narty
Author: fabianpimminger
Source: http://www.flickr.com
Zima już tuż tuż, a wraz z nią czas wspaniałych i pasjonujących sportów zimowych. Z powodu coraz chłodniejszych temperatur doskonałym pomysłem jest rozważenie wyprawy na narty.Takie przygody, jak narciarstwo, jazda na bobslejach czy snowboard zdarzają się w końcu jedynie parę razy w roku. Zima jest w stanie skusić wielu miłośników sportu wyprawami na narty i rozmaitymi możliwościami aktywnego wypoczynku. Najpewniej zawsze przeprowadzić początkowy wybór kluczowych cech, jakie powinno posiadać miejsce, do jakiego wybrany klient pragnie się bardzo udać, gdy pragnie wyjechać na narty góry .

Sprawdzamy oferty - gdzie możemy zatrzymać się przebywając w Bieszczadach?

pensjonat w górach
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Podróżnicy z całej Polski zjeżdżają się w tereny Bieszczadów przez cały rok. W zimie możemy jeździć na nartach, w okresie letnim z większym entuzjazmem zdobywa się szczyty wędrując szlakami turystycznymi. Przeważnie spędza się tam kilka bądź kilkanaście dni, więc warto poznać się z propozycjami pensjonatów, w których będziemy mogli się zatrzymać.

Wyjazdy na narty oraz snowboard

skoczek narciarski
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Możliwości ściśle wiążące się z zimowym szaleństwem są wciąż udoskonalane przez organizujące tego rodzaju rozrywkę jednostki. Jeśli chodzi o snowboard, też w Polsce opcje wyjazdów do poszczególnych kurortów oraz miejsc z wyciągami są bardzo szerokie. Wybierając się na zimowy wypoczynek z najbliższymi osoby zainteresowane chcą najwyższej jakości usług oraz całkowitego komfortu. Ofert nieustannie przybywa, więc zdecydowanie jest w czym wybierać.

Foki dynafit umożliwią podejście pod górę

wiązania dynafit
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Wiązania dynafit będą nieprawdopodobnie wygodne

Gdy lubimy jeździć na nartach, to powinniśmy przypilnować, by okazywały się być one robione jak najlepiej oraz by były dobrane do naszej nogi. Inwestując w takie, które oferują nam wiązania dynafit, możemy stać się przekonani, że wspaniale będą trzymały naszą nogę, a jednocześnie nie będą jej w najmniejszy sposób krępowały.

W które miejsca najkorzystniej udać się na wczasy? Na pewno Zakopane pełni najbardziej ciekawe standardy w dziedzinie wypoczynku

Zakopane
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Wisła to najistotniejszy ze wszystkich zimowych miasteczek w Polsce. Tu każdego roku na narty przybywają koneserzy białego szaleństwa z ze wszystkich stron. Jednak nie tylko narciarze kochają Wisłę. To cudowny punkt startowy w Beskidach, co już dawno docenili miłośnicy pieszych wycieczek w góry.

Buty scarpa cieszą się pozytywną opinią

samochód
Author: Manoj Prasad
Source: http://www.flickr.com
Jeśli lubimy góry, to musimy powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko co w naszej sile, aby poczuć się w nich bezpiecznie. Dlatego właśnie należy zobaczyć z jakich sprzętów powinniśmy tu korzystać, tak aby powiedzieć, że podjęliśmy odpowiednią decyzję.


Sportowcy i amatorzy chwalą kije komperdell


Obowiązkowo powinniśmy rozmyślać o tym, jakie kijki narciarskie musimy zakupić, tak żebyśmy uzyskali świadomość, że właściwie będzie nam się z nimi zjeżdżać.

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Author: www.nartyslowacja.pl
Jeżeli myślisz o wyjeździe w Tatry, przemyśl, czy nie warto zwiedzić inne miejsce niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Kraina Tatr chowa w sobie mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez krajan. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży zaledwie dwadzieścia kilometrów od Zakopanego. Jest to zaciszna i malutka wieś górska, która zapewnia wiele atrakcji dla turystów.

Jak złapać zimę, czyli gdzie najlepiej pojechać na narty? Oto parę ciekawych propozycji

narty
Author: SFTRIX
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas oczekuje zimy, na ten czas, jak w końcu krajobrazy się zabielą gwarantując uprawianie zimowych sportów. Niestety, jak pokazuje chociażby aktualna zima potrafi być niezbyt miło, a pogoda w ogóle może nie wskazywać na to, że mamy tę porę roku. Co wtedy mają powiedzieć narciarze, którzy czekają cały rok na to, aby w końcu się wyszaleć na śniegu? A jeśli śniegu nie ma w górach to w ogóle sezon można spisać na straty. Czy jest na to sposób? Po prostu, należy wyjechać na narty tam, gdzie ze śniegiem nie ma problemu.

Jazda na nartach – jak kupować odpowiedni sprzęt, żeby uprawianie tego sportu stało się prawdziwą przyjemnością?

góry
Author: glenngould
Source: http://www.flickr.com
Narty to jeden z najbardziej popularnych sportów zimowych, który trenuje koordynację oraz daje szansę zatroszczyć się o swoją kondycję. Nie można się więc dziwić, że zimą tak dużo osób decyduje się na wyjazd w góry, by móc chwilę poszusować na stokach. Na szczęście, dzisiaj istnieje bardzo dużo funkcjonalnych stacji narciarskich i kolejek, dzięki temu każda osoba może dobrać stok dopasowany do jej umiejętności oraz doświadczenia.

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry, góry
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat, których są częścią, charakteryzują się cechamiwybitnie alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem skupisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to około dwa tysiące trzysta metrów, długość pasmaw linii prostej – około pięćdziesiąt trzy kilometry, z kolei szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce z miłą chęcią wybierane na urlop 2014.

Pages