salon

Interesujące artykuły

Jak poszukiwać sprzętu kosmetycznego?

Zabiegi kosmetyczne
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Każda kosmetyczka planuje, aby założyć swój gabinet i działać wyłącznie dla siebie. Prawie wszystkie naturalnie, zaraz po otrzymaniu odpowiedniego wykształcenia zaczyna w różnych zakładach kosmetycznych, ale podejmują wysiłki żeby zacząć samodzielną pracę. Dla osób otwierających swój salon kosmetyczny bardzo istotne jest, żeby zakupić wysokiej klasy sprzęt kosmetyczny, w możliwie niskiej cenie.

Dla każdego coś (w)SPAniałego - metody na zdrowie i urodę

Solarium
Pielęgnacja krasy a także dbałość o zdrowie, a coraz to częściej także o świetne samopoczucie klientów oraz klientek, to zadanie współczesnych ośrodków odnowy biologicznej. Nim jednak pochopnie wykupimy kosztowny pakiet usług czy pobyt w dowolnym ośrodku z terminem "SPA" w tytule czy przeciwnie - skreślimy podobne propozycje w przeświadczeniu, że to zabawa dla naiwnych jak też bogaczy, przetestujmy, co polskie SPA faktycznie mają do zaoferowania.

Wyposażenie zakładu fryzjerskiego

Czas na relaks w Salonie Urody Pasja
Author: Salon Urody Pasja
Source: Salon Urody Pasja
Salon fryzjerski jest bardzo specyficznym miejscem, którego wygląd i elementy wyposażenia uległy znacznym zmianom na przestrzeni lat. Niegdyś fryzjer trudnił się nie tylko obcinaniem włosów, ale także goleniem zarostu, czyli podstawowymi przyrządami były akcesoria do golenia w postaci pędzla i golarki. Od tych czasów sporo się zmieniło i aktualnie można obserwować niezwykle nowatorski, a często nawet ekstrawagancki wystrój zakładów.