salon

Interesujące artykuły

Wyposażenie zakładu fryzjerskiego

Czas na relaks w Salonie Urody Pasja
Author: Salon Urody Pasja
Source: Salon Urody Pasja
Zakład fryzjerski jest niezwykle charakterystycznym miejscem, którego wygląd i elementy wyposażenia zmieniły się w znaczny sposób na przestrzeni lat. Niegdyś fryzjer trudnił się nie tylko obcinaniem włosów, ale również goleniem zarostu, czyli najważniejszymi narzędziami były akcesoria do golenia w formie pędzla i brzytwy. Od tamtych czasów sporo się zmieniło i aktualnie można obserwować niezwykle nowoczesny, a niekiedy wręcz awangardowy wystrój salonów.

Jak poszukiwać sprzętu kosmetycznego?

Zabiegi kosmetyczne
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Każda kosmetyczka myśli o tym, żeby otworzyć własny gabinet i pracować tylko dla siebie. Większość naturalnie, od razu po uzyskaniu właściwego wykształcenia rozpoczyna w różnych salonach piękności, lecz nie ustają w wysiłkach aby zacząć swoją pracę. Dla osób uruchamiających swój gabinet kosmetyczny niezwykle ważne jest, by kupić dobrej jakości sprzęt kosmetyczny, w możliwie najniższej cenie.

Dla każdego coś (w)SPAniałego - metody na zdrowie i urodę

Solarium
Pielęgnacja urody a także dbałość o zdrowie, a coraz to nagminniej także o dobre samopoczucie klientek a także klientów, oto misja współczesnych ośrodków odnowy biologicznej. Nim jednakże pospiesznie wykupimy kosztowny pakiet usług czy pobyt w jakimkolwiek ośrodku ze słowem "SPA" w tytule bądź przeciwnie - skreślimy podobne propozycje w przekonaniu, iż to rozrywka dla naiwnych a także bogaczy, sprawdźmy, co polskie SPA rzeczywiście mają do zaoferowania.