styl

Interesujące artykuły

Chcesz czuć się lepiej?

sport
Zacznij trenować, a szybko zauważysz różnicę!


Sport to najlepszy sposób, by poprawić swój wygląd i samopoczucie. Obecnie coraz więcej osób pasjonuje się zdrowym stylem życia i zauważa nieoceniony wpływ aktywności fizycznej na swój humor i to, jak postrzegają ich inne osoby.

Sneakers - słynne oraz innowacyjne buty damskie i męskie

buty sneakers
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Buty sneakers pojawiły się już w minionym sezonie, nie bacząc na to dalej są one jednym z najmodniejszych rodzajów obuwia. Są to buty poświęcane każdemu - zarówno mężczyznom jak i kobietom. Firmy, jakie produkują obuwie wprost wyprzedzają się z oferowaniem coraz to nowszych, bardziej pomysłowych i gustownych sneakersów, wskutek tego wybór jest dziś istotnie niemały.

Gdzie pojechać na niezapomniane wczasy?

Singapur
Author: Joan Campderrós-i-Canas
Source: http://www.flickr.com
Egzotyka to wszystko, co dla nas nieznane, co przyciąga nas swą oryginalnością, co jest nowe i niespotykane. Wielu, kiedy myśli o podróżach do egzotycznych miejsc kojarzy je w szczególności z tropikalnymi miejscami, lazurową, niezwykle czystą wodą, niecodzienną roślinnością i architekturą, jak również z rodzimą, tubylczą ludnością. Najczęściej wybierają zatem za miejsce wycieczki wyspy, leżące z dala od cywilizacji, gdzie człowiek może się w pełni odprężyć i zapomnieć o codziennych problemach. Jednakże egzotycznych miejsc jest znacznie więcej. Kuszą turystów swoją oryginalnością, zarówno jeśli chodzi o kulturę, jak i styl życia.

Sklep ze sprzętem fitness

umięśniony murzyn
Author: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Source: http://www.flickr.com
Współczesny tryb życia jest wyjątkowo zły dla naszego samopoczucia. Należy zacząć od tego, że zbyt dużo czasu jesteśmy w pracy. Niezwykle często też zgadzamy się na dodatkowe godziny, pragnąc zrobić dobre wrażenie na naszym szefie. W rezultacie, przychodzimy do domu wyczerpani i rozdrażnieni, co nie ma dobrego wpływu na nasze samopoczucie oraz związki z najbliższymi. Miewamy kłopoty z zasypianiem i szybko łapią nas różnego typu choroby. Nasze ciało przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my ciągle lekceważymy.