proszek

Interesujące artykuły

Najpopularniejsze suplementy

Author: LibidoForte
Droga do wymarzonej formy to generalnie 3 istotne rzeczy. Po pierwsze, właściwe menu. Nie należy lekce sobie ważyć wpływu zdrowego menu. Jeżeli twoim dążeniem jest wzrost masy mięśniowej, należy przyjmować pokarm ponad bilans kaloryczny. Osoby, które się odchudzają, mają jeść poniżej zapotrzebowania dziennego. Menu trenującego powinno obfitować w białko, nienasycone tłuszcze i kompleksowe cukry.

Podstawowe suplementy diety w trakcie wysiłku

Dążenie do pożądanej sylwetki to generalnie trzy kluczowe rzeczy. Po pierwsze, dobry jadłospis. O ile twoim dążeniem jest zwiększenie masy mięśniowej, musisz jeść ponad zapotrzebowanie. Osoby, które się odchudzają, powinny wcinać poniżej zapotrzebowania dziennego. Menu trenującego ma być bogate w białko, zdrowe tłuszcze i złożone cukry.

Fakty i mity w kwestii prania

pralka
Author: Electrolux
Source: Electrolux
Czy niemieckie środki piorące są najskuteczniejsze? Czy wybielacz uszkadza ubrania? Czy do usuwania plam najlepsza jest zwykła soda? Z pewnością idealna pani domu potrafi udzielić odpowiedzi na te pytania, jednak wiele osób, kupując środki piorące nierzadko kieruje się obiegowymi opiniami na ten temat.