taniec

Interesujące artykuły

Aktywność fizyczna dla kobiet bez względu na wiek - popraw swoją sylwetkę w kilka tygodni

joga dla kobiet
Author: iStock
Source: iStock
Obecnie coraz bardziej popularna staje się aktywność fizyczna. Sporo ludzi w ostatnim czasie całkowicie zmieniło swój styl życia, stając się ludźmi bardziej aktywnymi. Nagminnie wiąże się to na przykład z chęcią schudnięcia i uzyskania szczupłej sylwetki. Dotoka to zwłaszcza pań, które często bardzo zwracają uwagę na własny wygląd. Zmianę trybu życia można zacząć na przykład od zmiany sposobu zwykłego przemieszczania się do zakładu pracy czy na uczelnię.

Nowa oferta Pumy

Author: Geox
Jesień i zima to pora nowych przygód i aktywności. Nowe warunki pogodowe tworzą nowe możliwości pod względem uprawianych sportów. Pora jesienno-zimowa to powrót do szkoły, uniwersytetów, a również studniówki, dyskoteki i bale gimnazjalne. Jest to jednak czas, kiedy potrzebne jest przygotowanie się na kolejne przygody. Zakupy doskonałego obuwia do spacerów i biegów to wyzwanie w większości wypadków porównywalne z pokonaniem potężnego dystansu. Można wylać z siebie siódme poty roztrząsając kwestię nabywania obuwia. W galerii online można wyszukać markowe albo markowe buty sportowe wielu rozpoznawanych producentów, chociażby Pumy.

Tajlandia, czyli świat bajecznych barw i złoceń

tajlandia
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Tajlandia jest to niezwykły kraj Azji Południowo-Wschodniej, jaki oczaruje nas mnogością barw, przepychem świątynnych wnętrz, bujną tropikalną przyrodą, pięknymi tradycjami, religią wkradającą się w codzienne życie mieszkańców jak też wszędobylskim uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest kolorami: zielono-czerwone dachy świątyń bajecznie komponują się ze złoconymi ornamentami, mnisi w szafranowych odzieniach przechadzają się wśród zabytkowych budowli z brązowej cegły, rzeczkami pływają długie łodzie wypełnione po brzeżki barwnymi owocami i wonnymi przyprawami, na lazurowym niebie pląsają fiołkowe latawce, zaś na tle soczystej zieleni pól ryżowych dojrzeć możemy ciemnookich Tajów w kapeluszach.

Nauka tańca brzucha we Wrocławiu

odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Taniec brzucha to fantastyczna rzecz. Wywijanie w rytm muzyki relaksuje. W organizmie powstają przeróżne hormony, które polepszają humor. Energiczne pląsanie znakomicie stymuluje koordynację ruchów. Taniec umie zużyć ogrom kilokalorii, przez co łatwiej utrzymać estetyczną sylwetkę. Powinno się też wspomnieć o fakcie, że wspólny taniec silnie jednoczy uczestników.