taniec

Interesujące artykuły

Nowa oferta Pumy

Author: Geox
Jesień i zima to czas ciekawych wyzwań i aktywności. Nowe warunki pogodowe tworzą nowe możliwości pod względem podejmowanych zajęć. Pora jesienno-zimowa to powrót do szkół, uniwersytetów, a także studniówki, imprezy i bale maturalne. Jest to jednak czas, kiedy potrzebne jest przygotowanie się na kolejne przygody. Kupowanie doskonałego obuwia do spacerów i biegów to wyzwanie czasem porównywalne z pokonaniem potężnego dystansu. Można wylać z siebie siódme poty roztrząsając sprawę zakupu butów. W galerii online można znaleźć markowe czy markowe buty sportowe wielu cenionych producentów, chociażby Pumy.

Tajlandia, czyli świat bajecznych barw i złoceń

tajlandia
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Tajlandia jest to niezwykły kraj Azji Południowo-Wschodniej, który urzeknie nas bogactwem kolorów, świetnością świątynnych wnętrz, bujną tropikalną przyrodą, pięknymi tradycjami, religią wkradającą się w powszednie życie obywateli jak też wszechobecnym uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest kolorami: czerwono-zielone dachy świątyń doskonale komponują się z pozłacanymi ornamentami, mnisi w szafranowych szatach przechadzają się wśród zabytkowych budowli z brązowej cegły, rzekami pływają długie łodzie wypełnione po brzegi barwnymi owocami a także wonnymi przyprawami, na błękitnym niebie pląsają karmazynowe latawce, natomiast na tle soczystej zieloności pól ryżowych dostrzec możemy ciemnookich Tajów w kapeluszach.

Aktywność fizyczna dla kobiet bez względu na wiek - popraw swoją sylwetkę w kilka tygodni

joga dla kobiet
Author: iStock
Source: iStock
Współcześnie coraz bardziej popularna jest aktywność fizyczna. Dużo osób ostatnio zupełnie odmieniło swój tryb życia, stając się osobami bardziej aktywnymi. Bardzo często związane jest to przykładowo z chęcią zrzucenia zbędnych kilogramów i uzyskania szczupłej sylwetki. Dotyczy to szczególnie pań, które często bardzo zwracają uwagę na własny wygląd. Zmianę trybu życia można zacząć przykładowo od zmiany sposobu codziennego podróżowania do zakładu pracy czy do szkoły.

Nauka tańca brzucha we Wrocławiu

odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Taniec brzucha to fantastyczna rzecz. Wywijanie w rytm muzyki relaksuje. W organizmie powstają przeróżne hormony, które polepszają humor. Energiczne pląsanie znakomicie stymuluje koordynację ruchów. Taniec umie zużyć ogrom kilokalorii, przez co łatwiej utrzymać estetyczną sylwetkę. Powinno się też wspomnieć o fakcie, że wspólny taniec silnie jednoczy uczestników.