dentysty

Interesujące artykuły

Pacjenci dentystów stawiają dziś na solidne implanty stomatologiczne

problemy z dziąsłami i implanty stomatologiczne
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Wszyscy są świadomi tego, że biały, olśniewający oraz zdrowy uśmiech to wizytówka każdego. W znacznym stopniu dodaje uroku, natomiast świadomość pięknych zębów wzmocnić może pewność siebie. Biorąc pod uwagę różnego rodzaju oraz o rozmaitym podłożu problemy z dziąsłami, udać należy się od razu do specjalisty. Im szybciej, tym lepiej dla uzębienia, gdyż już najmniejszy ból dziąseł albo zębów zwiastować może poważne kłopoty. Wdzięczny uśmiech szybko zyska sympatię innych!

Problemy z dziąsłami

Author: Unident Union
Kultura w dzisiejszych czasach wymaga, by zabiegać nie tylko o proces rozwoju umysłu i potrafić odpowiednio się zachować. Ważne jest również, aby zatroszczyć się o zdrowie. I to najlepiej to zrobić zanim się ono zacznie psuć. Niezwykle istotnym elementem ludzkiego zdrowia, wyglądu i samopoczucia są zęby. Śliczne, zdrowe i białe są niewątpliwą ozdobą każdego. Wydawać by się mogło, że w wyniku ogólnej dostępności past do zębów, szczoteczek i płynów do płukania jamy ustnej, kłopoty z zębami nie są już tak nagminne.

W jakich mało komfortowych i stresujących okolicznościach jesteśmy zmuszeni zarejestrować się w gabinecie dentystycznym

Author: Unident Union
Tytuł tego reportażu nie pozostaje przypadkowy. Do stomatologa idziemy najczęściej wtedy, gdy wizyty nie da się w żaden sposób uniknąć. Tak czy inaczej, po prostu jesteśmy zmuszeni do tego, aby usiąść w fotelu dentystycznym, bo na coroczną kontrolę mało kto da się przekonać. Wybrani mężczyźni jeszcze przed drzwiami gabinetu przekonują, że nic im nie dolega, chociaż opuchnięty policzek wcale tej tezy nie potwierdza. Nasz strach przed borowaniem i usuwaniem zębów bywa nierzadko nieuzasadniony, co nie zmienia faktu, że wizytę planujemy z dnia na dzień.

O zęby należy regularnie dbać

Dziecko u stomatologa
Author: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Source: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Czy wpisanie frazy stomatologia Kraków pomoże nam dokonać odpowiedniego wyboru

Świadczenia stomatologiczne dzięki jakim zęby zaprezentują się jako w większym stopniu zadbane.

gabinet dentystyczny
Author: SunnyView Dental
Source: http://www.flickr.com
Wszędzie aktualnie rozmawia się o tym, by mieć zdrowo się prezentujący, lśniący uśmiech. W związku z tym nie jest niczym dziwnym, że ta dyscyplina jak stomatologia estetyczna stała się w tak dużym stopniu popularna. Jest to z pewnością czymś, co zasługuje na zauważenie, ponieważ śmiało da się stwierdzić, iż ta branża znacznie idzie do przodu.

Kłopoty z dziąsłami

zęby
Author: Ludosphère
Source: http://www.flickr.com
Kultura obecnie domaga się, żeby zabiegać nie tylko o poziom rozwoju intelektu i mieć ogładę towarzyską. Ważne też jest, aby zatroszczyć się o zdrowie. I należy to zrobić zanim się ono już zepsuje. Niezwykle znaczącym elementem ludzkiego zdrowia, wyglądu i samopoczucia są zęby. Piękne, zdrowe i śnieżnobiałe potrafią być bez wątpienia ozdobą każdego. Wydawać by się mogło, że w wyniku powszechnej dostępności past do czyszczenia zębów, szczoteczek i płynów do płukania jamy ustnej, kłopoty z zębami należą już do rzadkości.

Z jakiego powodu należy systematycznie odwiedzać dentystę, jakie to może mieć znaczenie dla stanu naszych zębów.

dentysta w pracy
Author: 95Berlin
Source: http://www.flickr.com
Nasza cywilizacja nie jest niestety łaskawa dla zębów. Bardzo duże ilości cukrów a także niepilnowanie higieny jamy ustnej powodują, że większość osób zaczyna mieć jakieś kłopoty z próchnicą. Zwłaszcza u małych dzieci może to być dużym problemem, bowiem ubytki powstałe w młodym wieku będą ciążyć przez resztę życia, przy zaniedbaniach prowadząc nawet do powypadania zębów.