podróż

Interesujące artykuły

Myślisz które tropikalne wakacje wybrać? Nie zastanawiaj się dłużej, bowiem Indie last minute to idealna opcja!

wczasy
Author: Marcin Grabski
Source: http://www.flickr.com
W naszym kraju w tej chwili jest niesprzyjająca aura dla wszystkich zmarzluchów. Od kilku dni utrzymują się ujemne temperatury, a śnieg pokrył już nieomal wszystkie miasta. Dla maluchów jest to duża gratka, bowiem one kochają jeździć na sankach czy nartach.

Każdy z nas zasłużył, ażeby raz w życiu wybrać się na jakąś daleką, egzotyczną wyprawę? W jakie miejsce najlepiej pojechać

Kuba
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas choć raz w życiu powinien zdecydować się na daleką podróż, gdzieś na krańce świata. Wiadomo, iż większość z nas nie może sobie na to pozwolić za bardzo często, lecz to nie znaczy, że w ogóle nie ma takiej możliwości. Wystarczy faktycznie porządny plan, jak zebrać pieniądze na tego rodzaju wyjazd, determinacja i w końcu nasza chęć, żeby tego typu wyprawa stała się realna.

Nie masz pomysłu w którym państwie spędzić tegoroczny urlop? Nie wahaj się ani chwili dłużej tylko już dzisiaj zabukuj wczasy w Turcji albo w Tunezji!

plaża - Turcja
Author: VinceTraveller
Source: http://www.flickr.com
Lato już coraz bliżej, dzieciaki kończą rok szkolny, a rodzice myślą o upragnionym urlopie. Współcześnie zdecydowanie więcej ludzi decyduje się na spędzenie ferii poza Europą. Za sprawą rozwoju lotnictwa w parę godzin można dostać się na inny kontynent i właśnie tam spędzić wymarzone wczasy.

Pragniesz schronić się przed polskim chłodem? Wybierz się na orientalną wycieczkę i raduj się słońcem

jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Trudno zaprzeczyć, że zimą w Polsce warunki pogodowe nie należą do najpiękniejszych i mogą wzbudzać zniechęcenie. To powoduje, że wyjątkowo wiele osób chce uciec od tutejszej aury i właśnie wtedy pojechać się na urlop. Znacznym wzięciem cieszą się w tym okresie orientalne wycieczki, bowiem w tak dalekich rejonach panuje cudowna słoneczna pogoda.

Wyjątkowe wakacje

eccotravel
Source: http://www.eccotravel.eu/
Gdzie mieszkańcy naszego kraju zwykle jadą na wczasy? Odpowiedź jest łatwa: Egipt, Chorwacja, Tunezja. Każdego roku miejscowości wypoczynkowe w tych stronach są zatłoczone turystami. Niegdyś były to wycieczki egzotyczne, obecnie te kraje są zupełnie ograne. Nie zadziwisz bliskich fotografiami spod piramid, bo prawie każdy już je odwiedził. Ludzie, którzy zamierzają wyróżnić się jakąś oryginalnością, muszą wybrać inne kierunki letnich wycieczek. Na mapie można znaleźć mnóstwo punktów, które są wciąż nieodkrytymi plamami przez polskich i innych turystów. Takim krajem, bardzo wielkim zresztą, jest Chińska Republika Ludowa.

Wymarzone wakacje oferowane przez sprawdzone firmy

wakacje na Kubie
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na wakacje z biura podróży, należy upewnić się, że konkretna firma gwarantuje nam bezpieczne i dogodne warunki. Ostatnio częściej słyszymy o tym, że biura podróży ogłaszają upadłość, zostawiając zagubionych turystów w nieznanym kraju. Dobrze jest więc znaleźć możliwie najlepszą firmę.

Urlop na Seszelach to interesująca oferta

seszele
Source: pixabay.com
W jakie miejsce chcemy się udać na urlop?
Nim zaczniemy oglądać propozycje biur podróży, musimy się zastanowić, który z oferowanych kierunków będzie dla nas odpowiedni. Możemy wyjechać gdzieś naprawdę blisko oraz naprawdę daleko, przez to warto się namyślić, która podróż najbardziej nam się spodoba oraz która pomoże nam się odprężyć po całym ciężkim roku działania. Im dokładniej wszystko wymyślimy, tym większa będzie nadzieja, że powrócimy stamtąd naprawdę usatysfakcjonowani.

Zalety sprzedawanego przez biura turystyczne wypoczynku, jak polować na wczasy last minute.

Wakacje
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com
Zorganizowane wyjazdy są bardzo popularne pośród turystów z wielu krajów. Po pierwsze przy takich wycieczkach w wielu przypadkach nie trzeba niczym się przejmować, wszystkie sprawy typu transport, miejsce noclegowe albo wynajęcie rezydenta będą leżeć po stronie organizatora. Jedzenie zależne będzie od opcji wyjazdu, którą się wybierze, część turystów zdecydowanie bardziej woli jeść w hotelach, inni z kolei raczej wolą spróbować lokalnej kuchni i nie chcą mieć całodziennego wyżywienia.

Egzotyczne wakacje za kilka złotych, czyli jak zyskać na specjalnych ofertach

egzotyka
Author: Bady Qb
Source: http://www.flickr.com
Dalekie wyjazdy do orientalnych regionów to niestety duży koszt. Przy odrobinie szczęścia jednak uda nam się natrafić na dogodną okazję. Początek jesieni wcale nie wieńczy sezonu urlopowego. Wiele osób przesuwa wakacje właśnie na wrzesień i październik, gdy koszty wyjazdów organizowanych przez biura podróży spadają. Jak znaleźć idealną okazję dla siebie?

Wyprawa na wyspy greckie w ofercie Last Minute

W Grecji
Author: Mike Dobson
Source: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach - czasach globalizacji - podróżowanie do odległych miejsc zaczęło być czymś będącym w modzie, a wręcz pospolitym. W każdym rozwiniętym państwie funkcjonuje mnóstwo konkurencyjnych biur podróży z szeroką gamą oferowanych podróży. Przedsiębiorcy nie mają innego wyjścia jak bić się o konsumentów coraz korzystniejszymi ofertami. Ta rywalizacja przekłada się naturalnie na coraz atrakcyjniejsze ceny i to, co oferta zawiera.

Pages