wyspy

Interesujące artykuły

Kuba - zobaczymy tu mnóstwo pięknych, malowniczych miejsc, które mają własną historię i tradycję

Kuba
Author: Marika Bortolami
Source: http://www.flickr.com
Wakacje z Wrocławia warto uprzednio dobrze zorganizować, zwłaszcza gdy mają to być wczasy za granicą. Sam Wrocław jest pięknym miastem, jednym z najczęściej zwiedzanych przez obcych turystów, dlatego nie dziwi fakt, że mieszkańcy Wrocławia przyzwyczajeni do cudownych krajobrazów, za cel wycieczki wakacyjnej wybierają zwykle najbardziej tropikalne i interesujące miejsca. Do jednych z nich należy popularna wyspa Kuba. Wyspy, w szczególności te znajdujące się między Ameryką Płn. i Płd., cieszą się od dawna sporym uznaniem, bowiem panuje tam całkowicie inny klimat i atmosfera.

Czemu powinniśmy zdecydować się na wyjazd na Dominikanę? Kiedy najlepiej pojechać w tamten rejon?

dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Zawsze w momencie gdy za oknem jest gorsza pogoda zaczynamy marzyć o wyjazdach do odległych krajów. Najlepiej tam, gdzie jest ciepło, słońce świeci, oprócz tego jest morze i plaża. Ma to być dla nas swego rodzaju odskocznia od cogodzinnej szarości. Przeglądając oferty biur podróży możemy natknąć na dość oryginalny, ale już coraz bardziej zyskujący na popularności kierunek. A może by tak wybrać się na Dominikanę? Dominikana leży na wyspie Haiti znajdującej się na Morzu Karaibskim. Jest to kraj prawie 7 razy mniejszy niż Polska, lecz zachwycający roślinnością i malowniczymi miejscami do plażowania.

Gdzie wybrać się na wakacje życia, czyli spis zakątków na kuli ziemskiej, które pragnąłby odwiedzić każdy przeciętny obywatel

tajlandia
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Chociaż raz w życiu warto wyjechać do tropikalnych krajów - takiego zdania bywa większość naszych pobratymców, ale na przeszkodzie do realizacji marzeń stoi zazwyczaj zbyt duży koszt takich wojaży i noclegu. Nawet wzięcie kredytu albo zapożyczenie się u bogatszych przyjaciół rzadko wchodzi w grę.

W jakie miejsce wybrać się na wspaniały urlop czyli zalety jednych z najpiękniejszych wysp na świecie, to znaczy Seszeli

krajobraz Seszele
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Plaże pełne piasku, wspaniała aura i błogi relaks - z tym właśnie będą się kojarzyć większości z nas wymarzone wakacje. Lecz rzeczywistość przeważnie będzie nieco inna, bo czy to będzie wybrzeże Bałtyku, czy rejon Morza Śródziemnego, czy też tak popularne Morze Czarne, to ciężko będzie tam znaleźć spokój i ciszę. Można jednak znaleźć miejsca, które już na fotografiach prezentują się jak z bajki, a w rzeczywistości jeszcze niesamowiciej.

Jakie luksusowe wakacje a, także podróże warto wybierać

Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Author: Dimos Paraskevas
Source: http://www.flickr.com
Nie bywa łatwo obecnie wybierać konkretne naprawdę ciekawe oferty wakacyjne. Czy lepiej wybierać bowiem sprawdzone kraje bądź też pozwalać sobie na bardziej wyjątkowe wyprawy? Wiele w tej kwestii uzależnione jest kwestia jasna od możliwości pieniężnych danego klienta. Dobrze, jeśli wyłącznie dysponuje się pewnymi pieniędzmi, rozważyć bardziej luksusowe sposoby spędzenia wakacji.

Organizujesz niebanalny urlop? Hawaje będą perfekcyjnym pomysłem na wyjątkowe wakacje!

Wakacje na Hawajach
Author: Kashif Pathan
Source: http://www.flickr.com
Najlepszą i najbardziej modną postacią spędzania czasu wolnego przez ludzi jest wypoczynek na plaży, kąpiel w wodzie i zażywanie promieni słońca. Wiele ludzi wyrusza na wakacje by zwyczajnie odpocząć od codzienności i w ramach tego funduje sobie wyprawę w niecodziennej scenerii. Ten tydzień bądź dwa w ujęciu wielu ma być szczególny , a czas porządnie zużytkowany. Gdzie więc powinieneś się skierować?

W którym miejscu na ziemi można znaleźć raj czyli wszystkie niezwykłe miejsca i atrakcje magicznej wyspy Mauritius.

Mauritius
Author: Rega Photography
Source: http://www.flickr.com
Oglądając różne zdjęcia z wypraw podróżniczych często można natrafić na bajkowe wręcz ujęcia, jakby zrobiono je w innym świecie lub były genialnym fotomontażem. Lecz naprawdę one istnieją, jest na ziemi sporo miejsc, które wywołują taki zachwyt. Tak więc jeśli ktoś ujrzy na fotografii niebieskie niebo, podobnie błękitne morze i kołyszący się w oddali statek, to praktycznie może mieć pewność, że zdjęcie to wykonano na wybrzeżu Mauritiusa.

Wyprawa na wyspy greckie w ofercie Last Minute

W Grecji
Author: Mike Dobson
Source: http://www.flickr.com
Obecnie zwiedzanie odległych miejsc stało się czymś będącym w modzie, a wręcz wszechobecnym. W każdym bogatym państwie utrzymuje się dużo konkurencyjnych biur podróży z szeroką gamą oferowanych podróży. Przedsiębiorcy muszą walczyć o konsumentów coraz korzystniejszymi wycieczkami. Ta konkurencyjność przekłada się w oczywisty sposób na coraz niższe ceny i to, co oferta obejmuje swoimi ramami.

Marzy ci się niebiańsko czysta woda, bezchmurne niebo i gorący klimat? – wybierz się na Jamajkę

Jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Im zimniej na zewnątrz, tym bardziej marzymy o wyjeździe w naprawdę gorące i tropikalne miejsca. Propozycji do wyboru jest rzecz jasna bardzo dużo. Wiele osób pod tym względem decyduje się zazwyczaj na tropikalne wyspy, a takich sporo znajduje się chociażby na Morzu Karaibskim. Kusi ono wspaniałymi lazurowymi wodami oraz gorącymi i piaszczystymi plażami. Dlatego właśnie zwłaszcza te wyspy cieszą się największym zainteresowaniem turystów. Należy do nich oczywiście Kuba, Haiti, czy bardzo popularna Jamajka.

Niezapomniane wakacje w Meksyku

morze
Source: www.morguefile.com
Wyjazdy na wakacje nierzadko z różnych względów nie odbywają się z odpowiednim organizowaniem. Dla osób mogących sobie pozwolić na spontaniczny wyjazd biura podróży przygotowały oferty, m.in. na wakacje na Kubie lub w Meksykuz niesamowicie interesującymi ofertami i w niewysokich cenach.

Pages