wyprawy

Interesujące artykuły

Plecaki turystyczne deuter będą bardzo solidne

plecak turystyczny
Author: Zach Dischner
Source: http://www.flickr.com
Na wyprawy musimy okazać się odpowiednio wyposażeni Gdy wybieramy się na jakąś wyprawę, a już z pewnością jeśli wybieramy się na taką, która powinna się skończyć noclegiem w namiocie, musimy dopilnować, aby się odpowiednio do niej przyszykować. Idzie tu o to, żeby posiadać właściwy sprzęt, który pomoże nam przetrwać oraz sprawi, że wszystko co najważniejsze będziemy mieć przy sobie. Odpowiednie wyposażenie w czasie takich wędrówek okazuje się być niesamowicie ważne, bo może się sprawdzić w najmniej spodziewanym czasie.

Wyjątkowe wakacje

eccotravel
Source: http://www.eccotravel.eu/
W jakim kierunku mieszkańcy naszego kraju zwykle wyjeżdżają na wakacje? Odpowiedź jest powszechnie znana: kraj faraonów, Włochy, Tunezja. Każdego roku kurorty w tych stronach są zatłoczone odwiedzającymi. Kiedyś były to wycieczki egzotyczne, współcześnie te rejony są zupełnie ograne. Nie zachwycisz przyjaciół fotkami spod piramid, ponieważ prawie każdy już je widział. Turyści, którzy pragną odznaczyć się jakąś oryginalnością, powinni wybrać inne cele urlopowych podróży. Na planie naszego globu można odszukać wiele punktów, które są wciąż nieodkrytymi plamami przez rodzimych i innych gości. Takim krajem, olbrzymim zresztą, są Chiny.

Jak planować wyprawę kamperem bądź z przyczepą?

kamper
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Zima to czas idealny do realizowania wszelakich remontów i wprowadzania ulepszeń w kamperach oraz przyczepach. W ciągu paru miesięcy bez problemów uporamy się ze wszelkimi problemami technicznymi. Jednakże zima to także doskonała pora, aby zacząć zamierzać i organizować wakacyjne wyjazdy. Wielu kierowców namyśla się, jakim sposobem to zrobić.Oczywiście w pierwszej kolejności trzeba określić cel tegorocznej wyprawy. Paradoksalnie bywa to trudniejsze aniżeli reszta przygotowań.

Jakim sposobem wyłowić właściwe obuwie trekkingowe?

góry
Author: Ashley Van Haeften
Source: http://www.flickr.com
Solidne buty trekkingowe to podstawowy sprzęt wszelkiego rodzaju turysty górskiego. Nie jest je prosto znaleźć, w szczególności gdy weźmiemy pod obserwację mnogość stylów, różne wysokości, materiały i rodzaje podeszwy. Muszą być zdolne do wykorzystania zarówno latem jak i zimą. Istotne znaczenie ma wygoda stosowania. Jak wobec tego wyłonić te odpowiednie?

Dalekie podróże bywają rzeczywiście ciekawe, może kolejny urlop spędzisz na Bali?

Bali
Author: Frontierofficial
Source: http://www.flickr.com
Z każdym rokiem egzotyczne wyprawy radują się pośród Polaków coraz znaczniejszym powodzeniem. Powodowane jest to w ogromnej mierze dogodnością przemieszczania się po świecie, jak także obniżeniem kosztów zagranicznych wczasów w stosunku do wypoczynku w kraju. Naturalnie na ekskluzywne wczasy w dalekim regionie świata trzeba zagospodarować większe środki, lecz często urlopowicze są skłonni inwestować znaczniejsze fundusze raz na parę lat i przeżyć wspaniałą przygodę.

Dlaczego rokrocznie wyjazdy kitesurfingowe stają się tak niezmiernie modne?

kitesurfing
Author: Alberto Otero García
Source: http://www.flickr.com
Obecnie możemy zdecydowanie dostrzec zwiększenie się zainteresowania różnymi ciekawymi sportami, które do tej pory nie miały dużej ilości zawziętych zapaleńców. Jest to na pewno związane nie tylko z tak zwaną globalizacją i otwarciem na świat poprzez choćby dojście do internetu i cyrkulację doświadczeń i pomysłów ze wszelkimi mieszkańcami ziemi, ale także z potrzebą dokonania czegoś intrygującego, czym zajmuje się bardzo mało osób.

Egzotyczne wczasy dla chętnych wyjątkowych doznań

egzotyczne podróże
Source: pixabay.com
Gdy chcemy wybrać się gdzieś na wycieczkę fajnie pamiętać o tym, że najistotniejsze to obrać taki kierunek, który rzeczywiście okaże się dla nas fajny. Oczywiście mnóstwo osób bardzo asekuracyjnie wybiera kierunki, które dobrze zna, ale w dzisiejszych czasach takie asekuranctwo jest rzeczywiście zbędne. Powinniśmy dać się ponieść i postawić na jakieś niesamowite kierunki wypraw.

Jak mogą wyglądać wakacje marzeń? Każdy z nas może mieć inne pomysły, ale dla każdego oznaczają same przyjemności

Bali
Author: Madalina Ungur
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób sprawić by nasz urlop stał się niezapomnianym przeżyciem? Najlepszym sposobem jest organizacja niesamowitej podróży, takie, której nie da się zapomnieć nigdy. To marzenie wielu z nas, często też takie podróże planowane są jako podróż poślubna. Warto pamiętać by przed kupnem wymarzonej wycieczki dokładnie sprawdzić wszystkie jej elementy. Skoro decydujemy się na kupienie drogiej i ekskluzywnej wyprawy warto byśmy mieli pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli.

Jeśli wybierasz się na wakacje w bardziej ekstremalnym stylu, uwielbiasz sport i nowe, wędrowne przygody – zainwestuj czas i pieniądze w odpowiednią odzież i wyposażenie

wycieczka w góry
Author: Connie Lu
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi lato, robi się cieplej, komukolwiek poprawia się humor i ciągle rozmyślamy o wakacyjnym urlopie. Nie wszyscy jednakże preferują piaskowe plaże i wylegiwanie się na piasku. Funkcjonuje w Polsce sporo interesantów sportowych i wędrownych pasjonatów. Okres letni towarzysyz sporej ilości wycieczkom w góry, trasom rowerowym, rannemu biegowi, czy realizacji różnych dyscyplin ekstremalnych i niepopularnych.

Pages