góry

Interesujące artykuły

Jedziemy na narty. W jaki sposób dobrze się przygotować

Snowboard
Author: Gavin Craigie
Source: http://www.flickr.com
Do rozpoczęcia ferii zostało kilka dni. To na pewno za mało, ażeby prawidłowo przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy zrobić, aby nie wrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym należy pamiętać, jak też jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w trakcie kolejnego wypadu na narty?

Już teraz odwiedź sklep turystyczny oraz kup ciuszki z serii Summit Series, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany!

sklep turystyczny
Author: T hino
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilęzdecydowanie więcej ludzi zaczyna się interesować zdrowym trybem życia, w związku z tym rozpoczynają oni uprawiać sport. Jest to dobra nowina, gdyż da się zauważyć, iż ostatnimi czasy nasze społeczeństwo rozpoczęło prowadzić siedzący tryb życia.

Ucieczka od miejskiego zgiełku, czyli metoda na czynny urlop

Sporty wodne
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Istnieją ludzie, którzy nie są w stanie usiedzieć w jednym miejscu. Nosi ich wszędzie, byle jak najdalej od głośnego miasta. Wybierają miejsca z dala od cywilizacji, tam, gdzie będą w stanie poczuć wolność, zaszywają się w miejsca dzikie, które dają coś więcej niż zdobycze cywilizacji.

Sprawdzamy oferty - gdzie możemy zatrzymać się przebywając w Bieszczadach?

pensjonat w górach
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Wędrowcy z całego kraju zjeżdżają się w tereny Bieszczadów przez cały rok. Zimową porą da się jeździć na nartach, latem z większym entuzjazmem zdobywa się szczyty górskie krążąc szlakami turystycznymi. W większości przypadków spędza się tam kilka względnie kilkanaście dni, skutkiem tego warto poznać się z propozycjami pensjonatów, w jakich będziemy mogli się zatrzymać.

W jakie miejsce warto spędzić wypoczynek?

Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Dla wielu z nas tegoroczne wakacje są już tylko miłym wspomnieniem, które pomaga nam jakoś funkcjonować w naszych miejscach pracy. Rodziny z dziećmi najczęściej biorą urlopy w sezonie letnim, gdy ich dzieciaki mają wakacje, ponieważ już pierwszego września dzieci wracają do szkół. Ale jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić na wczasy wczesną jesienią albo organizujemy rodzinny weekendowy wypad, to nie znajdziemy lepszego miejsca niż polskie góry.

Profesjonalnie wyposażony sklep turystyczny to eldorado dla pasjonatów wypraw.

w podróży
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Nieraz wybierając się w góry zastanawiamy się , w jaki ekwipunek się wyposażyć, żeby wszystko doskonale współgrało ze sobą, było bezpieczne i wygodne. Pierwsze co zazwyczaj czynimy to robimy listę rzeczy, tak by wykreślić te, jakie mamy od tych, jakie należy kupić. Mając już orientacje wybieramy się do profesjonalnych sklepów, ze sprzętem turystycznym, w celu nabycia potrzebnych przedmiotów.

Letnie urlopy coraz bliżej, czyli w naszych górach naprawdę można odpocząć

wakacje
Author: Kolin Toney
Source: http://www.flickr.com
Wakacje będą prędzej niż się nam zdaje. Właśnie dlatego osoby, które chcą w jakiejś miejsce wyjechać, powinny już teraz zacząć myśleć o zapewnieniu sobie noclegu. Wśród popularnych w naszym kraju kierunków znajdują się góry. Nie wszyscy wybierają jednak pełne ludzi Tatry. Interesujący urlop można spędzić też w Pieninach.

Przygotowania do ekstremalnej wyprawy oraz potrzebne przedmioty, które powinniśmy umieścić w swoim ekwipunku

wyprawa w góry
Author: Jayphen
Source: http://www.flickr.com
Gdy jesteśmy fanami survivalu czy też często jeździmy na długie wyprawy z pewnością wiemy, iż przed przystąpieniem do podróży należy odpowiednio przygotować bagaż. Nie zawsze jest to proste, szczególnie jeżeli wiemy, iż warunki atmosferyczne nie będą sprzyjające podczas podróży. W sieci funkcjonuje wiele sklepów internetowych, które maja w ofercie produkty dla turystów a także fanów survivalu. Wiele z nich można zakupić w niższej cenie niż w stacjonarnych sklepach. Jeśli wyruszamy w góry przykładowo pod namiot, musimy pamiętać o tym, by zabrać ze sobą wszystkie niezbędne akcesoria.

Przygotuj się na wycieczkę na górskie szlaki, nabywając dobrej jakości sprzęt. To naprawdę istotne!

Wycieczka w góry
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wycieczki w góry i wspinaczka po pięknych szlakach radują się wśród naszych rodaków rosnącym powodzeniem. Wizyta w górach gwarantuje moc atrakcji, gdyż można upajać się świeżutkim powietrzem, kontemplować cudowne widoki, a czasem nawet upajać się ciszą, jeżeli natrafi się na mniej oblegane szlaki. Do każdej wycieczki warto się jednak właściwie przygotować, aby poczuć się komfortowo, jak też być podczas wyprawy bezpiecznym.

Pages