przyroda

Interesujące artykuły

Nietypowe wakacje - co ciekawego zaproponować może Kuba, jakiego rodzaju atrakcje czekają na niej na turystów

wakacje na kubie
Author: Marika Bortolami
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób udając się na urlop poszukuje miejsc niezwykłych, pełnych uroku i niepowtarzalnego klimatu. Nie chcą oni przesiadywać w miejscach zatłoczonych, pełnych tłumów, a równocześnie oczekują piaszczystych plaż, słońca i odrobiny egzotyki. I dla takich właśnie wczasowiczów swoją propozycję mają kraje z obszaru Karaibów - takie jak na przykład Bahamy, Dominikana, Jamajka czy też Kuba. Obszar Karaibów zachęca przede wszystkim wspaniałą przyrodą, piaszczyste plaże są niesamowicie czyste, tak samo jest z błękitną wodą w zatokach i lagunach.

Dalekie podróże bywają rzeczywiście ciekawe, może kolejny urlop spędzisz na Bali?

Bali
Author: Frontierofficial
Source: http://www.flickr.com
Z każdym rokiem egzotyczne wycieczki cieszą się pośród Polaków coraz znaczniejszym powodzeniem. Spowodowane bywa to w ogromnej mierze dogodnością poruszania się po świecie, jak też zmniejszeniem kosztów zagranicznych wczasów w stosunku do odpoczynku w Polsce. Naturalnie na luksusowe wczasy w dalekim regionie świata trzeba zagospodarować znaczniejsze sumy, ale wielokrotnie urlopowicze są skłonni inwestować większe fundusze raz na kilka lat i przeżyć wspaniałą przygodę.

Easy Camp - turystyka dla każdego

mata
Author: Meteor
Source: Sport-Shop.pl
Rozwój i postęp sprawiły,że spora część z nas traktuje zdobycze czy wytwory człowieka jako kwestie naturalne, które są niejako rzeczą naturalną, skoro obcujemy z nimi od odkąd sięgamy pamięcią. Bezproblemowy dostęp do czystej wody stał się czymś tak powszechnym, iż został uznany za podstawowe prawo człowieka, przysługujących każdemu obywatelowi świata.

Na spływie kajakowym

jeziora
Może w w naszym kraju nie mamy upalnego lata, ciepłego morza czy świetnych stoków narciarskich, jednak za to mamy cudowne rzeki! Dlatego jeżeli lubimy aktywny wypoczynek, chcemy nabrać dystansu, oderwać myśli od codziennych zmartwień, poczuć się wolnym i naładować akumulatory – wybierzmy wypad w kajaku.

Gdzie wybrać się na wczasy

wakacje
Jamajka to barwna, roztańczona wysepka słońca, reggae i piaszczystych plaż. Zachwycają krajobrazy oraz różna od naszej kultura. Gościnni Jamajczycy fascynują radością życia oraz ciepłym pozdrowieniem „Welcome to Jamaica”. Nadzwyczaj gościnni i prostolinijni Jamajczycy urzekają przyjezdnych swym pozytywnym przekazem, krajobrazy i przyroda zapierają dech w piersi, z kolei problemy zachodniego świata wydają się mieć tutaj całkowicie inny, mało znaczący wymiar.