Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/menu.inc).

Dbaj o kondycję przez cały rok

Interesujące artykuły

Jeśli sporo trenujemy, budujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy ogromnie uważać na to co i kiedy jemy. Niezwykle ważne jest to, aby dostarczać ciału wszelkich potrzebnych substancji odżywczych. Bardzo ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są głównym źródłem energii w organizmie ludzkim, stąd powinny stanowić około 60-70 procent naszej diety. Na kolejnym miejscu znajdują się białka, konieczne do budowania mięśni, tworzenia odporności i wielu innych procesów. Na końcu zostały tłuszcze również niezbędne na przykład do rozpuszczania pewnych witamin I właściwego działania mózgu.

suplementy diety
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Każdy z tych składników jest nam konieczny, więc każda dieta eliminująca albo znacznie ograniczająca któryś z nich z założenia nie będzie zdrowa.Kiedy planujemy rozwinąć masę mięśniową, prawdopodobnie pragniemy rezultat ujrzeć jak najszybciej. W tej sytuacji warto pomyśleć o odżywkach dla kulturystów. Należy jednak stosować je z umiarem, nigdy nie przekraczać zalecanej dawki, a tak naprawdę powinno się robić to pod kontrolą lekarza. Nie zapomnijmy przed rozpoczęciem brania wszelkich odżywek i środków wspomagających wykonać najprostsze badania krwi i moczu. Gdy wszystkie wyjdą w normie możemy pójść po zakupy.

Ciekawi Cię mieszczący się w tym miejscu materiał? Kliknij zatem dodatkowo ten link oraz sprawdź więcej info terapia małżeńska katowice solutio na omawiany temat!Astaksantyna w kapsułkach
Author: http://sxc,hu
Source: http://sxc,hu
Najbardziej rozpowszechnioną odżywką jest kreatyna. Sprzedawana jest pod różnymi nazwami, zwykle creatine lub tego typu. Kreatyna jest głównym nośnikiem energii w mięśniach i wspiera ich pracę. Dobrze jest zwrócić uwagę również na aminokwasy BCAA, znane jako aminokwasy rozgałęzione. Odżywki takiego rodzaju są stosunkowo prosto dostępne a ich największą zaletą jest poprawianie ogólnej kondycji. Pracę mięśni wspomaga również tlenek azotu (nitric oxide), którego działanie opiera się na powiększeniu mięśniowego przepływu krwi oraz dostępności tlenu.

Ostrożnie jednak ze używaniem. Wszelkiego rodzaju choroby powiązane z ciśnieniem krwi nie pozwalają na stosowanie tego typu środków. Powinniśmy uważać także na popularny dodatek znany jako tribulus lub tribulis. To naturalnego pochodzenia roślinny testosteron.
Algi w tabletkach
Author: Vitana
Source: Vitana
Zapewnia szybki rozwój mięśni, ale należy uważać żeby go nie przedawkować.

Wszystko jest dla ludzi, wszelkie odżywki dopuszczone do sprzedawania także, jednak są osoby, które biorą je zupełnie bez jakiegokolwiek pomyślunku. Napychają się wszystkim co nawinie im się pod rękę, a to kończy się zwykle schorzeniami serca, układu krwionośnego, a w skrajnych przypadkach nawet zgonem. Odżywki dla kulturystów należy stosować mądrze. Tylko wtedy będą rezultaty, muskulatura będzie wspaniała, mięśnie będą działały odpowiednio i unikniemy efektów ubocznych. Nie przekraczajmy zalecanych dawek, róbmy co jakiś czas badania kontrolne i wszystko będzie świetnie.

Ten artykuł, który na tej stronie publikujemy, jest niezwykle interesujący, ale warto oprócz tego zobaczyć zbliżone informacje - więcej pod tym linkiem.