mięśnie

Interesujące artykuły

Jak choćby zbliżyć się zewnętrznym wyglądem do choćby Pudziana?

ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Nietrudno zauważyć, że wśród polskich facetów ostatnio jest ogromna chęć sporego powiększenia swojej masy - i naturalnie mięśni. Ja to doskonale rozumiem, ponieważ sam kilka lat temu również nieustannie myślałem sobie, co robić, aby najzwyczajniej w świecie przypakować. Naprawdę nie ma w tym nic nieodpowiedzialnego - oczywiście należy zachować wskazany umiar, lecz to w sumie ze wszystkim tak jest. W jaki sposób zatem masz możliwość zbliżyć się do chociażby Mariusza Pudzianowskiego, a więc takiego osobnika, który jest idolem dla wielu ludzi w naszym kraju?

Dobrze dostosowana dieta na siłownię zasadniczym elementem pracy nad figurą.

mężczyzna
Source: flickr.com
Każdy człowiek bez względu na wiek, płeć czy pozycję zawodową chce idealnie wyglądać. Spora liczba z tych ludzi stara się coś w tym kierunku zrobić. Jedni starają się zdrowo odżywiać, kolejni trenować jakieś sporty. Bywa spora ilość sposobów na zachowanie doskonałej sylwetki swojego ciała. Tymczasem bardzo częstym sposobem na idealny wygląd jest zażywanie właściwie zbilansowanej diety oraz ćwiczenia siłowe.

Aktywny program treningowy na rychły przyrost mięśni

siłownia
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Śliczna i zdrowa sylwetka to nie wyłącznie sylwetka zgrabna, ale też umięśniona. Tyczy się to zarówno mężczyzn jak też kobiet, ponieważ kobieta, jaka ma pięknie wyrzeźbione oraz umięśnione ciało przedstawia się faktycznie nadzwyczaj dobrze! Mnogość ludzi kojarzy sobie wygląd umięśnionej kobiety z kulturystką, niemniej jednak niewielkie i delikatnie zarysowane mięśnie u kobiet sprawiają, iż wygląda ona naprawdę pięknie i niezwykle podniecająco. Zaś mięśnie u mężczyzn też przyciągają uwagę, sprawiają, że jest on silniejszy oraz proporcjonalnie zbudowany co bezsprzecznie przyciąga wzrok wielu kobiet.

Relaks w Kołobrzegu

Apartamentowiec nad morzem Dune
Author: Mielno Holding - Firmus Group
Source: Mielno Holding - Firmus Group
Sposób życia, jaki w teraźniejszych czasach prowadzimy nie działa na nas najlepiej. Jesteśmy bez ustanku zabiegani, przemęczeni, niewyspani. Należy, chociaż na sekundkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Doskonałym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie posiadają za bardzo dużo wolnego czasu – weekendowy pobyt w spa.

Dbaj o kondycję przez cały rok

Author: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A
Kiedy sporo ćwiczymy, budujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy ogromnie uważać na to co i jak jemy. Niezwykle istotne jest to, by dostarczać ciału wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. niezwykle ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są głównym źródłem energii w ciele ludzkim, stąd powinny stanowić mniej więcej 60-70 procent naszej diety. Na kolejnym miejscu znajdują się białka, wykorzystywane do budowy mięśni, tworzenia odporności i jeszcze innych procesów. Na koniec zostały tłuszcze tez niezbędne na przykład do przyswajania niektórych witamin I prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Pulsometry Tomtom - wysoka jakość w dobrej cenie

pulsometr
Author: Polar
Source: Sport-Shop.pl
Bez względu na porę roku wypada postarać się o silne mięśnie czy też ładnie wyrzeźbione ciało. Zarówno latem, jak zrzucamy grube szaliki, tak i wczesną wiosną trzeba dbać o nasze mięśnie. Dużo osób, przez zdecydowaną część dnia, nie ma odpowiedniej ilości ruchu, czy też za rzadko zmienia stałe pozycje.

Z uprawiania sportu i systematycznych ćwiczeń wypływają jedynie zalety

Star Fitness 5
Author: Rafał Depa
Source: Rafał Depa
Nie wszyscy z nas muszą być pasjonatami sportu i szeroko pojętej rekreacji. Systematyczne ćwiczenia wpływają w niemałym stopniu chociażby na to, w jaki sposób się czujemy oraz ile mamy energii. Paradoksalnie, po mocnym treningu możemy mieć tej energii jeszcze więcej niż przed nim. Nasza sylwetka, którą utrzymujemy w idealnej formie przez cały rok, to nasza wizytówka, o którą z dużą przyjemnością dbamy. Właściwie dobrane zestawy ćwiczeń to świetne rozwiązanie, głównie dla osób opornych.

Zacznij się ruszać już teraz

Author: Fit4Fun
Pompki to doskonałe ćwiczenie, które jest przeznaczone nie tylko dla panów, trenują w ten sposób także panie, albowiem jest to ćwiczenie, które doskonale wpływa na biust. Pompki są bardzo skuteczne w formowaniu klatki piersiowej jedynie pod warunkiem, że są one wykonywane prawidłowo.

W jaki sposób trenować, by były rezultaty? Jakie reguły są najbardziej istotne? Których reguł przestrzegać?

trening na siłowni
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Budowa masy mięśniowej jest tak naprawdę trudnym procesem, dotyczy on wielu aspektów. Nie można twierdzić, że dużą masę mięśniową można uzyskać jedynie dzięki ćwiczeniom lub za sprawą suplementów. Trzeba pamiętać o paru istotnych zasadach. Przede wszystkim dobrze jest określić typ budowy naszego ciała. Należy określić czy jesteśmy mezomorfikiem, lub też endomorfkiem? Powinno się ćwiczyć każdą część tkanki mięśniowej, tylko wtedy możliwa jest rozbudowa mięśni.

Pages