badania

Interesujące artykuły

Pozytywna Zmiana osobistego wyglądu

chirurg
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach wiele osób posiada zły nastrój z powodu swojego wyglądu. Jesteśmy zdenerwowani tym, że nie prezentujemy się jak modelki z gazet. Jednak tak naprawdę wygląda to tak, że te kobiety nie wyglądają niczym na okładkach, wyglądają tak naprawdę inaczej.

Z trudami cery należy powalczyć

u dermatologa
Author: Andreas Cappell
Source: http://www.flickr.com
Czy dermatolog Warszawa będzie w stanie nam dopomóc?

Każdy chce wyglądać jak najładniej, przez to dbamy o własną sylwetkę, próbujemy się jak najlepiej odżywiać, używamy różnorakich kremów, mających świetnie wpływać na naszą skórę. Niestety czasem na naszym ciele pojawiają się niepożądane krostki, przebarwienia i suche placki, z którymi samodzielnie nie jesteśmy w stanie sobie poradzić.

To kłopot wielu mężczyzn i nie tylko w podeszłym wieku. Impotencja. Czy jest na to jakaś recepta? Co o tym myśleć?

tabletki
Środki na potencję wywołują spore kontrowersje, podobnie jak męskie problemy. Nikt nie lubi o tym rozpowiadać, a zwłaszcza pan borykający się z tymi zaburzeniami. Niemniej, dochodzi do sytuacji, w której nie ma lepszego rozwiązania, musimy skorzystać z takich środków. Dochodzą jednak głosy, że takie leki mogą okazać się szkodliwe. Ile w tym prawdy? W jaki sposób funkcjonują takie środki?

Gdzie wykonać dobre badania tyczące się obecności pasożytów w ciele człowieka

Lekarka
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niełatwo jest zadbać skutecznie o własne zdrowie. Dobra dieta lub aktywność fizyczna zazwyczaj nie wystarczą dziś, żeby być zdrowym. Duża ilość zanieczyszczeń oraz chemii w żywności miewa zazwyczaj nadzwyczaj negatywne konsekwencje dla funkcjonowania wielu organizmów. Warto nieco bardziej zgłębiać ten temat, aby wiedzieć, jak dobrze zadbać o zdrowie.

Dbaj o kondycję przez cały rok

Author: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A
Jeśli dużo trenujemy, rozbudowujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy bardzo uważać na to co i jak jemy. Bardzo istotne jest to, by dostarczać ciału wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Bardzo istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są podstawowym źródłem energii w organizmie człowieka, stąd powinny stanowić mniej więcej 60-70 procent naszej diety. Na kolejnym miejscu znajdują się białka, potrzebne do budowania mięśni, budowania odporności i jeszcze innych procesów. Na końcu mamy tłuszcze również niezbędne na przykład do rozpuszczania pewnych witamin a także właściwego działania mózgu.

Badania w obecnych czasach

Krwinki
Author: scooterdmu
Source: http://www.flickr.com
Choć często wydaje nam się, że jakiś rodzaj badań został wprowadzony w ostatnim czasie, tj. od niedawna się je stosuje, to jesteśmy w błędzie. Po prostu po latach sprawdzania tego, co w rzeczywistości dzięki takim badaniom można otrzymać różne metody, które zyskują uznanie większego kręgu doktorów, a co za tym idzie stają się bardziej dostępne dla większej liczby pacjentów. Tak właśnie było, jeżeli mowa o mikroskopowe badanie żywej kropli krwi.

Schorzenia kręgosłupa jako choroba powszechne w obecnych czasach

plecy
Author: Gary Millar
Source: http://www.flickr.com
Choroby kręgosłupa stają się w naszym społeczeństwie chorobą cywilizacyjną. Bóle sprawiają, że staramy się jak najmniej ruszać i przybieramy nierzeczywistą sylwetkę. A to wiedzie do osłabienia mięśni i przeciążeń. Zwyrodnieniom kręgosłupa sprzyjają wady postawy, nadwaga, siedzący tryb życia, schylanie się i podnoszenie ciężkich obiektów na wyprostowanych nogach. Zwyrodnienia kręgosłupa, dyskopatia i rwa kulszowa to schorzenia, które potrzebują konsultacji lekarskiej. Jeżeli przyczyną bólu nie jest defekt dysku, tylko strata giętkości i regularnej ruchomości kręgosłupa, wtenczas leczenie kręgosłupa polega na stopniowym wykluczaniu istniejących limitów ruchomości.

Badania lekarskie – dlaczego warto jest się współcześnie badać i jak często realizować podstawowe badania?

Lekarz wypisujący receptę
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Choroby, im szybciej są wykrywane, tym łatwiej je leczyć, w szczególności gdy chodzi o coraz częściej dzisiaj występujące nowotwory, które powodują zgon tysięcy ludzi. Niestety, dalej niewiele osób w Polsce chce się regularnie poddawać badaniom profilaktycznym, co powoduje, że wiele chorób jest diagnozowanych zbyt późno.

Pages