marki

Interesujące artykuły

Buty do różnych sportów

akcja przy linii koncowej
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Nabycie idealnego obuwia do codziennych spacerów i biegów to wyzwanie w większości wypadków porównywalne z przebiegnięciem potężnego dystansu. Można wylać z siebie siódmy poty roztrząsając kwestię nabycia obuwia. W galerii online da się dostać markowe czy oryginalne buty sportowe wielu znanych producentów, choćby Adidasa. Podejmowanie wielu mniej bądź bardziej kluczowych decyzji co do nabycia takich butów zajmuje w nowym tysiącleciu potrzebny czas, który wielu osobom ucieka nadzwyczaj prędko przez palce. Trudno odrobić raz stracony czas z tego powodu potrzeba jak najcudowniej go sobie zaplanować . Buty Adidas czy jakaś kompletnie odmienna marka obuwia?

Sprzęt turystyczny – z jakiego powodu warto kupić ten kosztowniejszy? Parę słów o tym, jak wybrać buty, plecak i namiot

wycieczka w góry - 4f
Author: Nassfeld
Source: http://www.flickr.com
Masz w planie daleki wyjazd? Biwak? Wyprawę w góry? Wobec tego bezwzględnie musisz zaopatrzyć się w pewny sprzęt. Obuwie, namiot, plecak – bez tego ani rusz. I nie mogą to być pierwsze lepsze przedmioty. Nie chciałbyś w końcu chyba, aby któraś z niniejszych rzeczy raptownie rozleciała Ci się na pustkowiu, kiedy do najbliższego sklepu czy na najbliższy przystanek będziesz miał chociaż kilka kilometrów, a pogoda niespodziewanie będzie się pogarszać?

Wypracuj oczekiwany efekt jeszcze szybciej

Star Fitness 5
Author: Rafał Depa
Source: Rafał Depa
Popularne polskie porzekadło mówi, że „sport to zdrowie”. Rzeczywiście, jest w tym dużo racji. Nie powinniśmy jednak zapominać o tym, że nadmierna aktywność fizyczna bywa także źródłem wielu obrażeń ciała. Jak łatwo profesjonalnie ustrzec się przed bolesnymi wypadkami na bieżni, siłowni czy torze? Oczywiście kryterium numer jeden jest ostrożność. Nie wolno się przemęczać, szczególnie na samym początku.