bieganie

Interesujące artykuły

Sklep sportowy

Author: iStock.com
Nasz kraj cechuje się dość kiepskim klimatem. Sporą część roku są tu deszcze, a zazwyczaj jest chłodno. Denerwuje to na pewno każdego sportowca, który regularnie biega. Zimą niezbędne okazują się bieżnie zainstalowane w ciepłych miejscach. Kupowanie karnetów na treningi jednak jest dość drogie. Wszystkie te kłopoty rozwiązuje stworzenie prywatnej sali do ćwiczeń. W tym wpisie przedstawimy gadżety, które warto zamówić, by skompletować własną siłownię.

Przygotowanie do triathlonu - czyli w jaki sposób dbać o swój progres jak również wyróżnić się na tyle pozostałych sportowców

pływalnia
Author: cotaroba
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba uprawiająca sport na pewno zdaje sobie sprawę, że wszystkie postępy w określonej dziedzinie zdecydowanie motywują do dalszych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, który stanowi dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak także kolarstwo, a w związku z tym wymagający systematycznych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba pragnąca wyróżnić się w triathlonie musi dokładnie poznać swoje wszelkie możliwości oraz dokonać starań, aby jej kondycja była na właściwym poziomie.

Jeżeli chcesz kupić buty sportowe, powinieneś szukać ich w internecie.

spodenki piłkarskie
Author: Jim Sorbie
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach dbanie o siebie stało się praktycznie obowiązkiem każdego człowieka. Kiedy Ty również doszedłeś do wniosku, że nadszedł właściwy czas na to, aby zadbać o siebie, wówczas zdecydowanie powinieneś zastanowić się nad tym, jaki spor będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Znalezienie odpowiedniego sportu dla siebie jest bardzo ważną rzeczą - kiedy odszukasz sport, który daje Ci dużą satysfakcję, wówczas bez wątpienia zauważysz o wiele lepsze efekty.

Pomysły na spędzanie wolnego czasu

ćwiczenia fitness
Author: Anders Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Rekreacja na świeżym powietrzu polepszy nasze samopoczucie znacząco, a zwłaszcza podczas robienia tego z drugą połówką. Częste uprawianie sportu odzwierciedla się w tym, że wyglądamy doskonale i mamy jeszcze więcej siły niż zazwyczaj. Oferty obejmujące dziedziny jak sport i rekreacja wyróżniają się różnorodnością. Nie musimy uprawiać sportu ze wskazanej dyscypliny na zawodowym poziomie, ponieważ ma to sprawiać przede wszystkim przyjemność. Determinacja na tym polu z pewnością się przyda.

Co jest tak naprawdę najistotniejsze przy zrzucaniu wagi?

Kriolipoliza, czyli odchudzanie na zimno
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Ludzie są czasami skomplikowani. Chociaż co prawda pragną piękniej wyglądać, schudnąć, i to całkiem znacząco, to nierzadko po prostu mówią, iż schudnięcie nie jest możliwe, ponieważ tak czy siak za wszystko odpowiadają geny. Kompletnie chybione rozumowanie - przecież kiedyś naprawdę nie było tylu "grubasów" co dzisiaj.

Buty do różnych sportów

akcja przy linii koncowej
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Kupowanie idealnego obuwia do codziennych spacerów i biegów to wyzwanie zwyczajowo porównywalne z przebiegnięciem potężnego dystansu. Można wylać z siebie siódmy poty roztrząsając kwestię nabywania obuwia. W galerii online można odnaleźć markowe albo oryginalne buty sportowe wielu cenionych producentów, na przykład Adidasa. Podejmowanie dużej liczby mniej bądź bardziej istotnych decyzji co do zakupu takich butów pochłania w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas, który wielu ludziom ucieka nadzwyczaj szybko przez palce. Niełatwo odrobić raz utracony czas z tego powodu dobrze jak najlepiej go sobie rozplanować . Buty Adidas czy jakaś kompletnie inna marka obuwia?

Buty dla sportowców

Wiosna to świetny okres, by zacząć aktywne życie. O ile pragniesz dbać o formę, musisz nabyć porządny sprzęt do ćwiczeń. Najważniejszym elementem w torbie sportowca są porządne buty. Mało osób wie, że bieganie po chodniku jest generalnie niebezpieczne dla ludzkich stawów. By zredukować te niszczące efekty sportu, należy zakupić buty, który skutecznie amortyzują uderzenia. Naukowcy, parający się fizjologią sportu, stworzyli modele pasujące do różnych rodzajów sportów.

Przewodnik debiutującego biegacza

bieganie
Author: Jean-François Gornet
Source: http://www.flickr.com
Po zimowym letargu, w ludziach budzi się przyrodzona potrzeba ruchu, która świetnie łączy się z noworocznymi postanowieniami. "W tym roku schudnę", "zacznę uprawiać sport", "rzucę fajki", "przebiegnę maraton" - rozbrzmiewa znajomo? Co innego powiedzieć, a co innego te frazy zamienić w czyn. Im bliżej lata, tym nagminniej jestem bombardowany pytaniem - "jak zacząć biegać?" A wydawałoby się, iż bieganie to najprostsza forma ruchu.

Jazda na łyżwach, czy dla każdego?

łyżwy
Author: Philips
Source: Philips
W dzisiejszym tekście przedstawimy kilka informacji temat jazdy na łyżwach. Zyskuje ona coraz większą popularność w naszym kraju i musi być tego jakieś wytłumaczenie. Skupimy się ponadto na tym, w jaki sposób można szybko stać się aktywnym łyżwiarzem. Zapraszamy do lektury!

Jak spędzać czas na świeżym powietrzu?

Ludzie na łące
Author: Chris Wheal
Source: http://www.flickr.com
Tylko i wyłącznie aktywne spędzanie wolnych chwil sprawia, że naprawdę będziemy wielce uradowani ze swojego codziennego życia. Co niektórym osobnikom wydaje się, iż mają fajne życie, ale to tylko złudzenie. Może to zbyt ostro powiedziane, lecz generalnie mowa o tym, iż należałoby jakoś wszystkich ludzi zachęcić do do tego by dużo chętniej spędzali aktywniej swoje życie.

Pages