namiot

Interesujące artykuły

Na jaki namiot się zdecydować?

namiot
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Spędzenie nocy pod gołym niebem nie jest miłe, w szczególności gdy pogoda, albo fruwające owady nie dadzą nam spokojnie zasnąć. Na ekspedycjach na łonie natury znakomicie sprawdzają się namioty. Ich głównym zadaniem jest osłona przed niepożądanymi warunkami atmosferycznymi, opadami, czy palącym słońcem jak też wiatrem, a również zapewnienie możliwe wygodnego snu.

Wyjazd na łono natury – w jaki sposób się do niego stosowanie przygotować i co dobrze jest koniecznie ze sobą zabrać?

namiot na polu namiotowym
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Podróżowanie poszerza ludzkie horyzonty, z tego powodu w miarę możliwości wskazane jest starać się wyjeżdżać naprawdę jak najczęściej. Naturalnie, każdą podróż trzeba dosyć dobrze zaplanować, nie tylko jeżeli chodzi o cel, ale głównie ekwipunek, który może okazać się nieodzowny.

Czas wolny nad polskim morzem jest interesującym doświadczeniem

basen pływacki
Author: Aleksandr Zykov
Source: http://www.flickr.com
Jak co roku należy podjąć decyzję gdzie przeżyć czas wolny. Wartą uwagi propozycją jest zaplanowanie urlopu na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.


Olsztyn
Author: Jolanta Okuniewska
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli oczekujesz szerokich, piaszczystych plaż z licznymi bursztynami,połączenia rzek i morza; terenu do uprawiania wakacyjnych sportów wodnych tj. kajakarstwo czy łowienia ryb idealnym rejonem jest gmina Stegna.

Odzież turystyczna, wojenna, pagony a także ekwipunek potrzebny w plenerze - fundamentalne zaopatrzenie sklepu turystycznego

Turystyka górska
Author: Paxson Woelber
Source: http://www.flickr.com
Najważniejsze rzeczy na urlop, wyjazd czy też robotę w służbach wojskowych obecnie zebrane zostały w jednym miejscu. Coraz to częściej spotykamy na swojej drodze sklepy zaopatrzone w tego rodzaju akcesoria i dodatkowo odzież. Jest to wygoda nie tylko dla stałych klientów , jacy wiedzą po co przychodzą, ale podobnie dla nowiutkich, szukających rady eksperta lub czasem tylko wsparcia, poradzenia w doborze danego artykułu.

Sprzęt turystyczny – z jakiego powodu warto kupić ten kosztowniejszy? Parę słów o tym, jak wybrać buty, plecak i namiot

wycieczka w góry - 4f
Author: Nassfeld
Source: http://www.flickr.com
Planujesz daleki wyjazd? Biwak? Wypad w góry? W takim razie bezwzględnie musisz zaopatrzyć się w solidny sprzęt. Obuwie, namiot, plecak – bez tego się nie obejdziesz. I nie mogą to być byle jakie przedmioty. Nie chciałbyś przecież chyba, aby któraś z niniejszych rzeczy nagle rozpadła Ci się na pustkowiu, kiedy do najbliżej położonego sklepu czy na najbliższy przystanek będziesz miał co najmniej parę kilometrów, a pogoda niespodzianie zacznie się pogarszać?

W jaki sposób organizatorzy ogólnopolskich zlotów harcerskich, jak również sami uczestnicy przygotowują się do corocznych imprez

harcerze
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Harcerstwo przyciąga ludzi żadnych pozytywnych wrażeń, chociaż jednocześnie warto pamiętać, że przecież skaut to nie żaden balangowicz, ale nade wszystko osoba odznaczająca się szczególną empatią, uczciwością, honorowością i odwagą. Harcerza, tak samo jak wojskowego albo policjanta, obowiązuje nadzwyczajny etos, który ujawnia się chociażby poprzez fakt, że takie osoby wkładają uniform. Tak czy owak, dzisiaj harcerstwo jest kojarzone głównie ze wspólnym nuceniem pieśni przy ognisku i rzecz jasna spotkaniami w szerokim gronie, czyli zlotami.

Na biwaku

Author: Sport-shop.pl
Ahoj przygodo! Zbliża się lato, a wraz z nim czas letnich wyjazdów. Nie każdemu odpowiada spędzanie następnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla takich ludzi świetną alternatywą może być choćby wyjazd pod namiot nad jezioro, albo w cichy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, w nieznane. Jeśli mamy ochotę na to by urlop spędzić aktywnie i ciekawie zaplanujmy tego rodzaju przygodę.

Odwiedzanie ciekawych miejsc z fantazją, z daleka od cywilizacji

las
Author: SarahMcD
Source: http://www.flickr.com
Czasami wystarczy niewiele poświęcenia, niewiele doświadczenia ale i pomysłowości, by spędzić fantastyczny weekend, nabrać sił i powrócić w poniedziałek skoro świt do biura z bagażem pełnym nowych sił witalnych. Bywają wioski, otoczone z 4 stron lasem a na dodatek ten las w każdą stronę rozciąga się po kilkanaście kilometrów.

Porady, o czym pamiętać, szykując się na biwak.

biwak
Author: el-meister
Source: http://www.flickr.com
Planując wycieczkę na łono natury, przykładowo na obóz, pod namioty czy na biwak, należy pamiętać o paru ważnych przedmiotach i również zrobić niewielkie, ale konieczne zakupy. Wskazane jest udać się do profesjonalnego sklepu, w którym to kupimy wszystkie niezbędne produkty. Możemy w nim też liczyć na fachową pomoc sprzedawcy, jaki na pewno doradzi nam, co będzie nam najbardziej potrzebne, a bez czego wszelako można się obejść. Taki sklep turystyczny znajduje się w niejednym większym mieście, niemniej jeżeli nie mamy do niego dostępu stacjonarnego, to bez problemu tego rodzaju sklepy odnajdziemy w Internecie.

Pages