Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/theme.inc).

hotele

Interesujące artykuły

W dalszym ciągu nie posiadasz planów na urlop? Już w tym momencie poszukaj pokoi w Stegnie, żeby przeżyć najlepsze wczasy!

Morze Bałtyckie
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Czas wakacji zbliża się wielkimi krokami, sporo dorosłych ma już przewidziane terminy urlopów, uczniowie natomiast nie mogą doczekać się końca czerwca, aby mieć upragnione dwa miesiące wolnego. Warto już dziś pomyśleć o tym, w którym miejscu przeżyć tegoroczne wczasy i jak najprędzej zabukować miejsca noclegowe.

Do jakiego kraju wybrać się na wakacje w tym roku?

Praca w okresie wiosenno- letnim to prawdziwa męka. Jak można się skoncentrować na zawodowych obowiązkach, kiedy na zewnątrz jest taka słoneczna pogoda? Ale gdy tylko wyłapiemy możliwość, odcinamy się od naszych problemów i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma schowane w najgłębszej szufladce radosne foldery biur podróży i gdy nikt nas nie obserwuje, z energią je wertujemy, wyszukując najlepszych propozycji na wczasy.

Łódzkie zachęca do najtańszych pokojów

hotel
Bełchatów zadziwia wieloma atrakcjami. Dzisiaj turyści poszukują nie tylko odpowiedniego noclegu, ale i spokoju. Dzień w dzień życie miastowe nie pozwala na odpoczynek w mieszkaniu. Szukamy więc dobrego miejsca na odpoczynek.

Biegle wyposażone sale konferencyjne w hotelu

konferencja
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Na co należy zwrócić uwagę planując konferencję? Bezspornie istotny jest sam jej przebieg oraz należyte przygotowanie. Powinno się także odpowiednio wcześnie poinformować uczestników o konferencji i przekazać im zaproszenia z ścisłym miejscem, godziną i datą. Kluczową rzeczą jest również odszukanie miejsca, w którym daną konferencję wyprawimy.

Hotele w górach

Śnieżka
Author: hr.icio
Source: www.flickr.com
Mamy koniec urlopów. Aura robi się nieprzyjazna, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to okres powrotów do pracy i do uczelni. Trzeba niemniej jednak wyrwać się czasami z codziennego mozołu na kilka dni. Nawet króciutki wyjazd potrafi zregenerować moce do walki z nadciągającymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są fantastyczne do niedługich wyjazdów nawet jesienią. Na co musisz patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i potrzebne będą porządne noclegi w górach?

Czy spoglądaliśmy na last minute wczasy? Może jest możliwość wyrwać się na urlop poza sezonem?

stok
Author: gakusei 88
Source: http://www.flickr.com
Czy pociągają nas narty we Włoszech?

Lubimy zjeżdżać na nartach i poszukiwać coraz to nowe rejony, w których moglibyśmy oddawać się tej przyjemności? Bez wątpienia jak najprędzej musimy dowiedzieć się, co będzie nam zaoferowane, gdy zadecydujemy się na narty we Włoszech.

Pomyśl o urlopie nad morzem

Salon, BB Magnolia Apartments
Author: BB Magnolia Apartments
Source: BB Magnolia Apartments
Rozpoczyna się lato, okres wakacji i odpoczynku. Każdy z nas chcę chwili oddechu po miesiącach wyczerpującej pracy. Sporo Polaków decyduje się teraz na wojaże zagraniczne, ale nie trzeba wyjeżdżać na tropikalną wyspę, by doskonale odpocząć i cudownie spędzić wakacje. Nasz kraj też obfituje w piękne miejsca, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to świetna oferta.

Zamieszkujecie zachodnią część naszego kraju i marzycie o wyjątkowym mieszkaniu – dowiedzcie się, co daje rynek

Szczecin
Author: Lovepro
Source: http://www.flickr.com
Nasze państwo nadal się buduje. Chociaż zdaje się, iż największy boom w budownictwie już się skończył, w rzeczywistości nadal widać nowiutkie bloki czy galerie handlowe. Praktycznie wszędzie wyłaniają się nowo wybudowane osiedla. I wciąż są chętni na ich zapełnienie. A jak jest w Szczecinie?

Gdzie warto pojechać na wczasy? Z jakiego powodu apartamenty mogą pochwalić się tak wielkim zainteresowaniem?

góry
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy, którzy pragną zagwarantować sobie komfortowe wakacje powinni zdecydować się na pobyt w górach, gdzie znajdują się zarówno na niesamowite krajobrazy, jak również przyjemne orzeźwienie przy wszelkich źródełkach. Decydując się na odpoczynek warto przyłożyć wielką wagę do zakwaterowania, jakie powinno spełniać wszystkie nasze potrzeby. Osoby, które przykładają szczególną wagę do standardu pokojów powinny zdecydować się na apartamenty, jakie zapewniają wielki komfort.

Pages