mieszkanie

Interesujące artykuły

W najwyższym stopniu wyjątkowa podróż w życiu z najbardziej ukochaną osobą – podróż poślubna. Dlaczego jest tak ważna?

podróż poślubna
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Co jest jeszcze bardziej radosne od ślubu i wspaniałej zabawy na weselu? No tak, z pewnością podróż poślubna! Powinniśmy zaplanować ją w ten sposób, ażeby była w najwyższym stopniu niezapomniana. Choć samo to wydarzenie posiada już znamiona czegoś niezwykłego, to przecież każdy by pragnął, ażeby taka podróż była niesamowita, nie do podrobienia, oryginalna, którą można wspominać całe życie. Czy jest na to jakaś pewna rada? Raczej nie, ponieważ każdy przecież ma odmienne podejście do tego typu spraw. Właściwie, to nawet nie możemy twierdzić, gdzie się wybieramy, ale z kim jedziemy. Z naszą ukochaną osobą będziemy się czuć bardzo dobrze w każdym miejscu.

Czajnik czyli Konieczny w Twojej kuchni

kuchnia
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zaczynamy urządzać kuchnię swoich marzeń, to wiadomo, że na początku myślimy o meblach. Dopiero, gdy wszystko jest zaaranżowane będziemy myśleć, co do tych szafek kuchennych powkładać i co ogólnie w kuchni nam się przyda.

Apartamenty w największych miastach

rezydencja
Author: Mielno Holding Firmus Group
Source: Mielno Holding Firmus Group
Od niedawna jesteśmy świadkami krachu na rynku domów jednorodzinnych. Mały popyt na wille wpłynął na inwestycje w apartamenty. W wielkich miastach apartamentowce rosną jak grzyby po deszczu.

W jaki sposób zorganizować miejsca do spania dla osób, które jeżdżą w delegacje, zalety hoteli i wynajmowanych mieszkań.

Poznań
Author: eisenbahner
Source: www.flickr.com
W wielu firmach pracownicy muszą jeździć w delegacje oraz służbowe podróże. Czasami są to jednostkowe sytuacje, które się zdarzają raz na jakiś okres czasu, a czasami pracownicy przebywają w delegacji połowę swojej pracy. Jeśli wyjazd nie będzie daleko, to często powrót będzie się odbywał tego samego dnia, lecz jeżeli miałby on być trochę dalej lub na więcej dni, to konieczne będzie znalezienie jakiegoś miejsca na nocleg.

Mieszkanie latem? Wynajmij!

Author: OknoPlus
Mnóstwo ludzi zastanawia się co zrobić z domem, gdy wybywamy na dłuższy czas, zwłaszcza w czasie letnich miesięcy. Najczęściej gdy wyjeżdżamy na dwa tygodnie albo miesiąc prosimy o opiekę nad mieszkaniem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Chcemy by ktoś co kilka dni zajrzał do mieszkania, podlał kwiaty i przewietrzył pokoje, no i oczywiście sprawdził, czy wszystko w porządku.

Zamieszkujecie zachodnią część naszego kraju i marzycie o wyjątkowym mieszkaniu – dowiedzcie się, co daje rynek

Szczecin
Author: Lovepro
Source: http://www.flickr.com
RP nadal się buduje. Choć zdaje się, że wielki boom w budownictwie już się skończył, w rzeczywistości nadal można zobaczyć nowe kamienice czy centra handlowe. Praktycznie w każdym dużym mieście wyłaniają się nowo wybudowane osiedla. I nadal są chętni na ich zapełnienie. Czy tak bywa w Szczecinie?