plaże

Interesujące artykuły

Darłowo - wyborne miejsce na wypoczynek 2014

Morze, Bałtyk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Darłowo to znana miejscowość wakacyjna, bardzo często wybierana na wypoczynek nad Bałtykiem. Znajduje się u ujścia rzeki Wieprzy. Posiada dwie główne części: Darłówko i Racisław. Każdy to już teraz planuje urlop może pomału rezerwować pokoje w pensjonacie. Darłowo czeka już albowiem na turystów.

Jeżeli w trakcie wakacji i luźnych dni, od leżenia na piasku i pływania w ciepłym morzu wolisz ekstremalne wyprawy i aktywne spędzanie czasu – zorganizuj kilkudniową wycieczkę rowerową

rodzina na łące
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kiedy nadchodzi lato, robi się ciepło, każdy już podejmuje refleksję o upragnionym wypoczynku. Rozpoczynamy rozmyślać i snuć zamiary na wakacyjne wypady, wycieczki. Poszukujemy pomysłu, jak najkorzystniej przeżyć dni z bliskimi, żeby zaznawać chwili wygody.

Orientalne podróże gwarantują niezwykłe atrakcje, już dziś opłać urlop swojego życia!

plaża w tajlandii
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Odpoczynek od zawodowych obowiązków jest potrzebny każdemu człowiekowi, dlatego czasami trzeba planować urlop z prawdziwego zdarzenia i poddać się relaksowi. Wycieczki oferowane przez biura podróży cieszą się dużym wzięciem, gdyż to ogromna wygoda, kiedy cały wypoczynek na miejscu jest już zaplanowany.

Egipt na wakacje 2014

Egipt, wakacje w Egipcie
Czas wiosenny to najwyższa pora, by pomyśleć, dokąd udać się w niedalekie wakacje. Jak najszybciej trzeba odwiedzić biura podróży, by zobaczyć świeże oferty. Dzięki WWW nie trzeba opuszczać mieszkania – większość dobrych firm podróżniczych prowadzi swoje oficjalne strony WWW.

W którym terminie i dokąd warto wyjechać na egzotyczne wakacje?

wakacje
Source: http://www.eccoholiday.com/
Okres letni przeminął i nadeszła piękna polska złota jesień. Jest o wiele zimniej i pogoda jest mniej przyjazna. Dzień staje się krótszy, a noc przychodzi prędzej. Do grudnia coraz bliżej. Niektórzy się radują na samą myśl o świętowaniu, inni tymczasem są narzekają, bo nie lubią śniegu, przymrozków i ogólnie zimy.

Cel na wypoczynek nad morzem 2014 – Pobierowo

dzieci
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. Dawniej turyści przybywający do Pobierowa, mogli korzystać głównie z niewielkich drewnianych domków letniskowych. W dzisiejszych czasach czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo do tej pory zachowuje przytulny czar i na pewno należy go zarekomendować osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w spokojnej atmosferze.

Dokąd wyjechać na wczasy w tym roku?

Praca w sezonie wiosenno- letnim to istna męka. Jak tu się bowiem skupić na codziennych powinnościach, kiedy na dworze króluje taka słoneczna pogoda? Ale kiedy tylko mamy okazję, odcinamy się od naszych problemów i zaczynamy marzyć o urlopie w tym roku. Wielu ludzi ma skryte w najgłębszej szufladce kolorowe broszurki biur podróży i kiedy nikt nas nie widzi, z energią je studiujemy, wyszukując atrakcyjnych ofert na wczasy.

Wakacje jesienią, na co się zdecydować?

Dubaj
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Zimą, porzucamy czarującą, starą Europę i z zapałem wypuszczamy się dalej. Dokąd? Drogi czekają dwie - albo tam, gdzie zakładaliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, a właśnie była promocja. Tak dużo osób zaczyna swoje pierwsze dalsze wycieczki.

Rodos – bardzo dobre miejsce na wakacje

wakacje
Author: Eder Fortunato
Source: http://www.flickr.com
Wśród należących do Grecji wysp jedną z najliczniej odwiedzanych przez osoby udające się na urlop jest położona na Morzu Egejskim wyspa Rodos. Na przybywających na wyspę miłośników Grecji czeka mnóstwo atrakcji: bajeczne plaże, stare zabytki i fascynująca przyroda.

Pages