plaże

Interesujące artykuły

Jeżeli w trakcie wakacji i luźnych dni, od leżenia na piasku i pływania w ciepłym morzu wolisz ekstremalne wyprawy i aktywne spędzanie czasu – zorganizuj kilkudniową wycieczkę rowerową

rodzina na łące
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kiedy przychodzi lato, robi się cieplej, każdy już myśli o wymarzonym wypoczynku. Zaczynamy rozmyślać i czynić plany na wakacyjne wyjazdy, wycieczki. Szukamy pomysłu, jak najpożyteczniej przeżyć dni z rodziną, aby zaznawać chwilę relaksu.

Wakacje na Jamajce zacznij we Wrocławiu

jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Lazurowe morze, obszerne plaże z drobnym, złocistym piaskiem, soczyście zielone rośliny i całkowita swoboda – tak w skrócie opisać można docenianą przez wczasowiczów z całego świata wyspę na Morzu Karaibskim. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka niewątpliwie nierzadko jest celem wyśnionej podróży

Orientalne podróże gwarantują niezwykłe atrakcje, już dziś opłać urlop swojego życia!

plaża w tajlandii
Author: Phuket@photographer.net
Source: http://www.flickr.com
Odpoczynek od codziennych obowiązków należy się każdemu człowiekowi, przez to od czasu do czasu trzeba planować urlop z prawdziwego zdarzenia i oddać się relaksowi. Wycieczki organizowane przez biura podróży cieszą się dużym wzięciem, bowiem to ogromna wygoda, kiedy cały pobyt na miejscu jest już zaplanowany.

Rodos – bardzo dobre miejsce na wakacje

wakacje
Author: Eder Fortunato
Source: http://www.flickr.com
Wśród greckich wysp jedną z tłumnie odwiedzanych przez osoby spragnione wypoczynku jest położona na Morzu Egejskim wyspa Rodos. Na odwiedzających wyspę turystów czeka wiele atrakcji: piękne plaże, stare zabytki i wspaniała przyroda.

Darłowo - wyborne miejsce na wypoczynek 2014

Morze, Bałtyk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Darłowo to znana miejscowość wakacyjna, bardzo często wybierana na wypoczynek nad Bałtykiem. Znajduje się u ujścia rzeki Wieprzy. Posiada dwie główne części: Darłówko i Racisław. Każdy to już teraz planuje urlop może pomału rezerwować pokoje w pensjonacie. Darłowo czeka już albowiem na turystów.

Egipt na wakacje 2014

Egipt, wakacje w Egipcie
Czas wiosenny to najwyższa pora, by pomyśleć, dokąd udać się w niedalekie wakacje. Jak najszybciej trzeba odwiedzić biura podróży, by zobaczyć świeże oferty. Dzięki WWW nie trzeba opuszczać mieszkania – większość dobrych firm podróżniczych prowadzi swoje oficjalne strony WWW.

W którym terminie i dokąd warto wyjechać na egzotyczne wakacje?

wakacje
Source: http://www.eccoholiday.com/
Okres letni przeminął i nadeszła piękna polska złota jesień. Jest o wiele zimniej i pogoda jest mniej przyjazna. Dzień staje się krótszy, a noc przychodzi prędzej. Do grudnia coraz bliżej. Niektórzy się radują na samą myśl o świętowaniu, inni tymczasem są narzekają, bo nie lubią śniegu, przymrozków i ogólnie zimy.

Cel na wypoczynek nad morzem 2014 – Pobierowo

dzieci
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. Dawniej turyści przybywający do Pobierowa, mogli korzystać głównie z niewielkich drewnianych domków letniskowych. W dzisiejszych czasach czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo do tej pory zachowuje przytulny czar i na pewno należy go zarekomendować osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w spokojnej atmosferze.

Pages