bilet

Interesujące artykuły

W najwyższym stopniu wyjątkowa podróż w życiu z najbardziej ukochaną osobą – podróż poślubna. Dlaczego jest tak ważna?

podróż poślubna
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Co jest jeszcze bardziej radosne od ślubu i wspaniałej zabawy na weselu? No tak, z pewnością podróż poślubna! Powinniśmy zaplanować ją w ten sposób, ażeby była w najwyższym stopniu niezapomniana. Choć samo to wydarzenie posiada już znamiona czegoś niezwykłego, to przecież każdy by pragnął, ażeby taka podróż była niesamowita, nie do podrobienia, oryginalna, którą można wspominać całe życie. Czy jest na to jakaś pewna rada? Raczej nie, ponieważ każdy przecież ma odmienne podejście do tego typu spraw. Właściwie, to nawet nie możemy twierdzić, gdzie się wybieramy, ale z kim jedziemy. Z naszą ukochaną osobą będziemy się czuć bardzo dobrze w każdym miejscu.

Niebanalne wakacje: dokąd pojechać, aby spędzić urlop inny, niż wszystkie?

Bali
Author: Dimos Paraskevas
Source: http://www.flickr.com
Nieciekawe wybrzeże, nie zawsze ciepłe morze oraz tłumy wczasowiczów – tak najczęściej wyglądają wakacje, zarówno te w kraju, jak i za granicą. Jeśli opatrzyły Ci się popularne kierunki, obierane w każdym roku przez miliony wczasowiczów i potrzebujesz czegoś świeżego, warto zaplanować wakacje w mniej popularnych miejscach.

W jaki sposób upolować tani bilet lotniczy

lot
Author: 智傑 雷
Source: http://www.flickr.com
Wakacje trwają w najlepsze. Jedni z nas jeszcze nie zdążyli ochłonąć po ekscytującej wycieczce, inni tak długo wyczekiwany urlop mają wciąż przed sobą. Lecz w którą stronę świata się udać? Wybrać Bałtyk, Kubę czy cały czas niedocenioną Albanię?