poradniki

Interesujące artykuły

Ucieczka od miejskiego zgiełku, czyli metoda na czynny urlop

Sporty wodne
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Istnieją ludzie, którzy nie są w stanie usiedzieć w jednym miejscu. Nosi ich wszędzie, byle jak najdalej od głośnego miasta. Wybierają miejsca z dala od cywilizacji, tam, gdzie będą w stanie poczuć wolność, zaszywają się w miejsca dzikie, które dają coś więcej niż zdobycze cywilizacji.

Mała ochota na seks a spadek libido u panów

Dieta po męsku
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wielu mężczyzn i niewiele mniej pań zadaje sobie obecnie pytanie, jak zwiększyć potencję. Jest to zależne od sposobu życia, genów, jak również podejścia danego pana. Niewątpliwie ze spadkiem libido wiąże się niekorzystnie wpływający na związek brak chęci na seks. Z minimalnym popędem seksualnym wiąże się zwykle niezwykle dużo, rozmaitych przyczyn. Jedną z nich są problemy hormonalne w organizmie mężczyzny. Ingerencja farmakologiczna niesie ze sobą także negatywne skutki, dlatego warto uprzednio poradzić się fachowcy.

Nadchodzi przedświąteczna krzątanina

prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Święta tuż tuż. Na nabycie upominków dla najbliższych w internetowych sklepach jest już zbyt późno, jednak sklepowe półki gną się pod ciężarem towarów. Sklepy proponują wiele zestawów kosmetyków zarówno dla dam jak również panów, co zdaje się dobrym podejściem dla wielu Polaków. Na pewno będzie to praktyczny podarek. Warto jednakże pamiętać o smakach osób, którym planujemy dać taki podarek. Koszule, czapki skarpety Bridgedale jak też szaliki królują wśród paczek ukrytych pod choinką.