ekwipunek

Interesujące artykuły

Niezbędnik każdego piechura. O czym trzeba wiedzieć?

namiot turystyczny
Author: summonedbyfells
Source: http://www.flickr.com
Zbliżają się wakacje, większość z nas z pewnością snuje plany urlopowe. Niektórzy pojadą nad polskie lub zagraniczne plaże, aby bez wyrzutów sumienia leżeć na słońcu i przebywać morzu. Inni skorzystają z tanich lotów i odjadą do którejś z dużych europejskich stolic, aby podziwiać zabytki. Jeszcze inni, ci najbardziej aktywni, wybiorą wypoczynek na łonie przyrody.

Niezbędnik każdego podróżnika - w jakim miejscu najlepiej robić sprawunki?

busola
Większość z nas ma inny sposób na spędzanie wolnego czasu. Sporo osób wybiera oglądanie meczów czy przeglądanie portali społecznościowych. Inni chodzą na uroczystości towarzyskie i do teatru. Jeszcze inni wolą sporty, uczęszczają na siłownie czy basem. Jest tez całkiem duża pula osób, które każdą swoją wolną godzinę spędzają w drodze. Zarzucają plecak na plecy, łapią autostop i ruszają na spotkanie z przygodą.

Składamy rynsztunek na eskapadę wysokogórską

góry
Source: http://www.citypictures.net/
Projektując zimową eskapadę w góry wysokie trzeba przede wszystkim być właściwie przeszkolonym w obszarze posługiwania się rynsztunkiem, zagrożeń lawinowych, asekuracji oraz techniki zimowej wspinaczki. Bez stosownego przyuczenia oraz doświadczenia nie powinniśmy wybierać się sami na takie wypady. Należy pomyśleć o wyszukaniu odpowiedniego partnera, przewodnika albo kursu szkoleniowego.

Ekwipunek sportowy

Author: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A
Uprawianie sportu to, obok prawidłowego żywienia, podstawa cieszenia się zdrowiem. W zasadzie można stwierdzić, że każda pora jest trafna, by zacząć trenować jakiś sport. Znana jest wszakże obszerna gama różnorakich dziedzin, które można wybrać. Niezależnie od tego na jaki rodzaj sportu postawić, zawsze niezbędne jest zdobycie porządnego ekwipunku. Trzeba wiedzieć, że z całego sprzętu sportowca kluczową funkcję mają buty. O ile zamierzać trenować siatkówkę, najlepszym nabytkiem stają się buty znanego producenta Asics Gel Task.

Jakim sposobem wyłowić właściwe obuwie trekkingowe?

góry
Author: Ashley Van Haeften
Source: http://www.flickr.com
Godziwe buty trekkingowe to główny sprzęt każdego podróżnika górskiego. Nie jest je bezproblemowo wybrać, szczególnie kiedy to weźmiemy pod obserwację mnogość fasonów, przeróżne wysokości, materiały i warianty podeszwy. Mają za zadanie być zdolne do wykorzystania zarówno w okresie letnim jak i zimą. Ważne znaczenie ma komfort korzystania. Jak wskutek tego nabyć te właściwe?

Urlop nadchodzi. To najlepszy moment by zdecydować się na zakup stylowego stroju plażowego!

Kostiumy kąpielowe Loupoline
Author: Lupoline
Source: Lupoline
Wszyscy cierpliwie czekamy na urlop.Letnie nastroje zaczynają kiełkować już od pierwszych upalnych wiosennych chwil. Każda z kobiet z utęsknieniem wspomina chwile spędzone na plaży, relaksując się w złotych promieniach słońca i ciesząc złotym piaskiem. Mając chwilę należy zainteresować się wakacyjnymi zakupami.

Sklepy on-line doskonałym sposobem na zakupienie niezbędnych akcesoriów turystycznych

turysta
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego czy chcemy wybrać się w góry czy też chcemy spędzić urlop nad jeziorem, należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu się do podróży. Różnego rodzaju akcesoria możemy zakupić w stacjonarnych sklepach turystycznych, ale sklepy w internecie maja dla nas równie korzystną ofertę.

Sprzęt idealny na survival a wskazówki od najbardziej doświadczonych

obóz survivalowy
Author: piwili
Source: http://www.flickr.com
Profesjonalne urządzenia oraz akcesoria ze sklepów mających tematyczny asortyment sprzedają się rewelacyjnie. Jak to się dzieje? Przede wszystkim prosto jest pasjonatom docierać do dostępnej tam gamy produktów. W internecie również trafią na sporo podpowiedzi, jakie nakierują ich na właściwy trop sklepu stacjonarnego we wskazanym mieście. Sporo akcesoriów profesjonalnych cieszy się powodzeniem, które jednak w ostatnim czasie szczególnie?

W jaki sposób zaaranżować biwak?

śpiwory na obozie
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Co oznacza "dobry biwak"? Czy dobry obóz, to ten, na którym była świetna atmosfera, czy taki, który był do perfekcji spożytkowany czasowo (na przykład na prowadzenie zajęć)? A może dobry biwak, to ten, na który pojechało wielu harcerzy? A czy w takim razie obóz, na jakim było 8 osób jest zły? Wszyscy znamy reguły dobrej zbiórki.

Przyrządy, które bez wątpienia należy mieć ze sobą, jeśli ktokolwiek wybiera się na biwak.

Namiot
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie takie przyrządy, jakie bez wątpienia należałoby trzymać ze sobą, jeżeli ktokolwiek wybiera się na biwak będzie okazja zdobyć aktualnie bez kłopotu, na przykład kupując je w sieci. Z tego powodu tak istotne będzie to, aby zaopatrywać się w nie już na jakiś czas przed zaplanowanym wypadem.

Pages