błonnik

Interesujące artykuły

Jak dbać o siebie w ciąży?

Kobieta w ciąży
Author: baby-shower.pl
Source: baby-shower.pl
Zdrowie w ciąży to właściwie konieczność. Kobiety próbują się idealnie odżywiać, wymyślają sobie wszystkie zajęcia fitness, łykają witaminy. Jak przeżyć ciążę bez problemów?

Jak zapobiec zaparciom?

brzuch
Source: www.huffingtonpost.com
Zaparcia, znane także jako obstrukcja bądź zatwardzenie, to częsta przypadłość. Nie należy jej bagatelizować, gdyż w poważnych przypadkach może stać się przyczyną śmierci. Ta niewygodna oraz krępująca przypadłość może mieć przeróżne uzasadnienie. Trzeba wiedzieć, że przed użyciem produktów aptecznych, można próbować zwalczyć ją metodami domowymi oraz naturalnymi.

O smukłej sylwetce marzy na pewno każda osoba

figura
Author: Dmitry Sunagatov
Source: Fotolia.com
Zwłaszcza, że trend na odchudzanie jest rozpowszechniany w różnego rodzaju źródłach, i to na bardzo szeroką skalę. Jest bardzo dużo sposobów na pozbycie się nadprogramowych kalorii. Wśród nich wymienić możemy między innymi całkowitą metamorfozę jadłospisu, albo regularne uprawianie sportu.

W jaki sposób skutecznie się odchudzać

Suplementy diety
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Wraz z idącą wielkimi krokami pogodną porą roku mnóstwo osób zaczyna zwracać uwagę na stosowaną dietę a także odbicie w lustrze. Czy na pewno garderoba sprzed roku będzie dobrze leżała, kiedy nadejdą cieplejsze dni? Jeżeli bogatsza w tłuszcz i kalorie dieta zimowa spowodowała wzrost masy i obniżenie atrakcyjności, dobrze jest przemyśleć zmianę nawyków żywieniowych. Może dobrze było by je zmienić na zawsze, by przd kolejną wiosną nie musieć się tym zamartwiać?