błonnik

Interesujące artykuły

W jaki sposób skutecznie się odchudzać

Suplementy diety
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Wraz z idącą wielkimi krokami pogodną porą roku mnóstwo osób zaczyna zwracać uwagę na stosowaną dietę a także odbicie w lustrze. Czy na pewno garderoba sprzed roku będzie dobrze leżała, kiedy nadejdą cieplejsze dni? Jeżeli bogatsza w tłuszcz i kalorie dieta zimowa spowodowała wzrost masy i obniżenie atrakcyjności, dobrze jest przemyśleć zmianę nawyków żywieniowych. Może dobrze było by je zmienić na zawsze, by przd kolejną wiosną nie musieć się tym zamartwiać?

O smukłej sylwetce marzy na pewno każda osoba

figura
Author: Dmitry Sunagatov
Source: Fotolia.com
Zwłaszcza, iż trend na zrzucanie kilogramów jest rozpowszechniany w różnego rodzaju źródłach, i to na bardzo szeroką przestrzeń. Jest bardzo dużo metod na pozbycie się niepotrzebnych kalorii. Pośród nich wyróżnić możemy między innymi kompletną metamorfozę diety, bądź regularne ćwiczenia.

Jak zapobiec zaparciom?

brzuch
Source: www.huffingtonpost.com
Zaparcia, znane także jako obstrukcja oraz zatwardzenie, to popularna przypadłość. Nie powinno się jej jednak bagatelizować, ponieważ w poważnych przypadkach może ona stać się powodem śmierci. Owa wstydliwa oraz nieprzyjemna przypadłość może mieć różne uzasadnienie. Trzeba wiedzieć, że przed zasięgnięciem produktów farmakologicznych, można spróbować zwalczyć ją domowymi i naturalnymi metodami.

Jak dbać o siebie w ciąży?

Kobieta w ciąży
Author: baby-shower.pl
Source: baby-shower.pl
Zdrowy tryb życia w ciąży to zwyczajnie konieczność. Kobiety starają się sensownie odżywiać, wymyślają sobie specjalne ćwiczenia, wspomagają się witaminami. Jak przeżyć ciążę bez problemów?