stres

Interesujące artykuły

Pod żadnym pozorem nie wahajmy się pójść do kompetentnego psychoterapeuty!

psycholog
Source: flickr.com
Coraz szybsze tempo życia, przeszkody ze zdobyciem pracy lub z utrzymaniem obecnego zatrudnienia, wieloletnie kredyty, zarobkowa emigracja i powrót do kraju, żeby na nowo ułożyć sobie życie… Wszystkie te problemy zostawiają ślad, mają wpływ na pogorszenie sprawności, co prowadzi do rosnącego poziomu stresu. Jeśli przekroczy on dopuszczalną dozę tolerowaną przez organizm i zamiast mobilizować rozpocznie przeszkadzać w
codziennym działaniu, to zapowiedź, że powinniśmy rozważyć wizytę u psychologa.

Odpoczynek w własnym domu

Author: Rossmann
W zdrowym ciele zdrowy duch. Obolałe kości, spięte mięśnie, stres – to problemy dzisiejszego człowieka. Każdy trudzący się z przedstawionymi problemami zasłużył na moment samotnego wypoczynku, a ten zapewni mu odpowiedni masażer. Masażer jestgenialnym urządzeniem odprężającym mięśnie, poprawiającym krążenie i uspokajającym zatroskany umysł. Dla osób dotkniętych wymienionymitrudnościami w dużym stopniu świetnym wyborem będzie mata masująca.

To kłopot wielu mężczyzn i nie tylko w podeszłym wieku. Impotencja. Czy jest na to jakaś recepta? Co o tym myśleć?

tabletki
Środki na potencję tworzą spore emocje, tak samo jak męskie problemy. Nikt nie lubi o tym opowiadać, a zwłaszcza pan borykający się z takimi problemami. Niemniej, dochodzi do sytuacji, w której nie ma wyjścia, trzeba skorzystać z tego typu pigułek. Dochodzą jednak opinie, że tego typu preparaty mogą stać się niebezpieczne. Czy to prawda czy fałsz? Jak działają takie środki?

Relaksujący weekend w SPA

w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Stres, ciągłe rozdrażnienie związane z pracą i obowiązkami sprawia, że w dni powszednie ciężko nam się zrelaksować. Naszemu ciału i duszy należy się wypoczynek. I to taki, w trakcie którego będziemy mogli zadbać o swój wygląd i samopoczucie. Relaksujące SPA to rozwiązanie najlepsze. Niezależnie na to co wybierzemy: korzystanie z zabiegów odchudzających, odżywczych lub nawilżających skórę – rezultaty mile nas zaskoczą.

Gorące podróże - odkryj nasze propozycje

wakacje w Hiszpanii
Author: Jose A.
Source: http://www.flickr.com
Co raz gorętsze dni sprawiają, że już liczymy dni do upragnionego wypoczynku. Przez cały rok marzyliśmy o porządnym odpoczynku. Codzienne obowiązki sprawiają, że brak nam sił na cokolwiek, nawet na relaks. Co tu dużo mówić, my już nie potrafimy właściwie wypoczywać. Cały czas dokądś pędzimy.

Jak zapobiec zaparciom?

brzuch
Source: www.huffingtonpost.com
Zaparcia, czyli inaczej zwane obstrukcja oraz zatwardzenie, to częsta przypadłość. Nie powinno się powinno się jej zapobiegać, bo w skrajnych przypadkach może stać się powodem zgonu. Owa niewygodna oraz krępująca przypadłość może mieć przeróżne przyczyny. Warto wiedzieć, że przed zasięgnięciem produktów farmakologicznych, można spróbować walczyć z nią metodami domowymi oraz naturalnymi.

W jaki sposób polepszyć swoją kondycję?

Narty biegowe, biegówki
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
W dzisiejszych czasach stres i wszędobylska komputeryzacja znacząco ma wpływ na tryb życia. Ponieważ z jasnych przyczyn nie można cofnąć się w czasie, idealnym sposobem na zadbanie o własne zdrowie i odporność jest systematyczne i niezbyt intensywne, ale przynoszące ulgę ćwiczenia.