Muzeum

Interesujące artykuły

Dla ludzi ceniących przyrodę Polski

Mierzeja Helska, morze
Author: Szymon Nitka
Source: http://www.flickr.com
O tym, że czasem trzeba odpocząć i oderwać się od powszedniego kieratu, nie trzeba nikogo przekonywać. Niekiedy wystarczy wyjazd na weekend, żeby odpocząć i nabrać energii do wytężonej pracy. Większa część Polaków wyrusza na urlop na Mazury, lub nad morze. Są także amatorzy górskich wędrówek, niemniej zachwycających i nadal nieodkrytych zakamarków naszego kraju jest więcej i wskazane jest odwiedzić nowe, ciekawe i równie ładne lokalizacje.

Wymarzone wakacje - kto pierwszy ten lepszy!

Do wakacji, gotowi, start!
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Z pewnością każdy z was zdaje sobie sprawę, czym jest oferta last minute. Jednak czy ktoś z was kojarzy first minute? Jeżeli nie, już to omawiamy. Zaklepując wakacje parę miesięcy przed datą rozpoczęcia, da się zaoszczędzić sporo gotówki, bo wtedy agencje podróży zmniejszają ceny. Jeśli zatem pragniesz pojechać na tanie wczasy w dalekich stronach, wykup wycieczki już teraz, w okresie zimowym. W tym wpisie omawiamy garść atrakcyjnych celów wycieczkowych, które powinieneś rozważyć w tym sezonie.

Egipt na wakacje 2014

Egipt, wakacje w Egipcie
Czas wiosenny to najwyższa pora, by pomyśleć, dokąd udać się w niedalekie wakacje. Jak najszybciej trzeba odwiedzić biura podróży, by zobaczyć świeże oferty. Dzięki WWW nie trzeba opuszczać mieszkania – większość dobrych firm podróżniczych prowadzi swoje oficjalne strony WWW.

Biuro podróży - świetne rozwiązanie umożliwiające wakacje marzeń w niezwykle optymalnych cenach

Wakacje
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Zagwarantowanie sobie wymarzonych wakacji zdecydowanie nie jest łatwą sprawą, tym bardzie że dostępne atrakcje są w stanie przyprawić nas o lekki zawrót głowy. Każda osoba decydując się na wczasy ma za zadanie wybrać nie tylko miejsce docelowe, ale również dojazd, nocleg i posiłki. Aby wyjazd spełniał wszelkie oczekiwania najlepiej skorzystać z oferty biura podróży, ponieważ to przede wszystkim profesjonalni organizatorzy potrafią zagwarantować satysfakcjonujące wakacje.

Dlaczego powinniśmy spędzić wakacje w Nowym Targu?

Tatry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Polska jest naprawdę pięknym krajem, dlatego też można spędzić w niej ciekawy urlop. Można wybrać się w setki wspaniałych miejsc, a krajobrazy mogą zapierać dech w piersi. Z racji ogromniej różnorodności bezproblemowo wszyscy odnajdą coś najlepszego dla siebie. Dlaczego warto wybrać do Nowego Targu?

W które miejsca najkorzystniej udać się na wczasy? Na pewno Zakopane pełni najbardziej ciekawe standardy w dziedzinie wypoczynku

Zakopane
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Wisła to najistotniejszy ze wszystkich obleganych w porze zimowej kurortów w Polsce. Tu rok w rok na narty zjeżdżają miłośnicy zimowego szaleństwa z całej Polski. Jednak nie tylko narciarze kochają Wisłę. To rewelacyjny punkt startowy w Beskidach, co już dawniej mogli przyznać zwolennicy pieszych wycieczek w góry.