ceny

Interesujące artykuły

Na jakie rozwiązania warto zdecydować się już teraz?

góry, Bułgaria
Author: Connie Lu
Source: http://www.flickr.com
Obecnie dostępne propozycje rewelacyjnych wycieczek rodzinnych i nie tylko, takich jak Chorwacja last minute, odnaleźć można w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Mnogość doskonałych propozycji spotyka się ze znacznym zadowoleniem klientów. Chcą oni sięgać po wypróbowane oferty, więc najczęściej sugerują się rekomendacją innych. Rekomendacja bierze się szczególnie z zaangażowania naszych profesjonalistów w przygotowywanie godnych rekomendacji ofert.

Obmyślasz wakacje ale nie wiesz, gdzie pojechać? Kreta będzie naprawdę doskonała!

wakacje - krajobraz
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Wakacje potrzeba obmyślić z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby być do nich naprawdę dobrze przygotowanym. W pewnych przypadkach niesie to również sporą oszczędność, ponieważ kupując wycieczki w zimowym sezonie, można uzyskać ciekawe promocje cenowe. Kolejną opcją dla oszczędnych są wycieczki last minute, jednakże w tym wypadku trzeba wykazać się wielkim refleksem.

Wymarzone wakacje - kto pierwszy ten lepszy!

Do wakacji, gotowi, start!
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Z pewnością każdy z was kojarzy, na czym polega oferta last minute. Ale czy ktoś z was wie, co to jest first minute? Jeżeli nie, już to omawiamy. Zaklepując wakacje parę miesięcy przed datą rozpoczęcia, możecie zaoszczędzić sporo gotówki, bo wtedy biura podróży zmniejszają ceny. O ile interesują cię tanie wczasy w dalekich krajach, zabukuj miejsca już teraz, w lutym. W dalszym wpisie opisujemy kilka atrakcyjnych celów wycieczkowych, które powinieneś wybrać w tym sezonie.

Wybierasz się na Mazury? Najciekawsze będzie Giżycko.

panorama - wakacje
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
W czasach, kiedy w kraju popularne są oferty niedrogich linii lotniczych, znacznie więcej osób wybiera się na wakacje w dalekie podróże. Zwiedzanie Stanów Zjednoczonych, plaże w Meksyku, czy nastrojowy weekend w Barcelonie. Te wszystkie opcje cieszą się całkiem dużą popularnością. Lecz mimo tego, nadal bardzo wielu turystów woli polskie krajobrazy - nad Bałtykiem co roku możemy zobaczyć tłumy wczasowiczów. Lecz nie tylko Bałtyk jest dobrą alternatywą - bardzo wielu podróżnych, nie tylko Polaków, wybiera na wakacje Pojezierze Mazurskie.

W którym terminie i dokąd warto wyjechać na egzotyczne wakacje?

wakacje
Source: http://www.eccoholiday.com/
Okres letni przeminął i nadeszła piękna polska złota jesień. Jest o wiele zimniej i pogoda jest mniej przyjazna. Dzień staje się krótszy, a noc przychodzi prędzej. Do grudnia coraz bliżej. Niektórzy się radują na samą myśl o świętowaniu, inni tymczasem są narzekają, bo nie lubią śniegu, przymrozków i ogólnie zimy.

Jaki miejscami Ziemia Kłodzka zachęca turystów, najbardziej popularne atrakcje warte odwiedzenia w tym regionie

Duszniki-Zdrój
Author: David Short
Source: http://www.flickr.com
Jednym z bardziej atrakcyjnych turystycznie rejonów naszego kraju jest Kotlina Kłodzka. Jej obszar jest niewielki, tak naprawdę w każde miejsce da się prosto dojechać albo samochodem, rowerem albo za pomocą dobrze rozwiniętej komunikacji zbiorowej. Jednak jest to teren bardzo bogaty w najróżniejsze atrakcje przyrodnicze, historyczne i rozrywkowe, że w każdym roku przybywają tam tysiące turystów.

Fantastyczne wczasy na wyspie Madagaskar - podróże z Wrocławia

madagaskar
Author: Stephan Waeber
Source: http://www.flickr.com
Wrocławskie biura podróży proponują dzisiaj wiele interesujących i ciekawych ofert wyjazdów na wczasy i wakacje dla całych rodzin czy także dla par. Rozpiętość dostępnych ofert jest naprawdę nadzwyczaj duża, w związku z tym możesz odszukać fascynujące propozycje wyjazdów w kraju i za granicą. Multum biur podróży we Wrocławiu posiada między innymi oferty wyjazdów na Madagaskar.

Dalekie wycieczki jesienią

Chiny
Author: Danijel James
Source: http://www.flickr.com
Późne wypady zazwyczaj przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Szczególnie nas urzekły Chiny i Tajlandia.

Pages