kulturystyka

Interesujące artykuły

Jak choćby zbliżyć się zewnętrznym wyglądem do choćby Pudziana?

ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Bardzo łatwo dostrzec, że wśród polskich facetów ostatnimi czasy jest ogromna chęć znacznego zwiększenia swojej masy - i oczywiście mięśni. Ja to doskonale potrafię zrozumieć, bo sam kilka lat temu także nieustannie zastanawiałem się, co zrobić, aby po prostu przypakować. Naprawdę nie ma w tym nic nieodpowiedzialnego - naturalnie trzeba zachować umiar, lecz to w sumie ze wszystkim tak jest. W jaki sposób zatem masz możliwość zbliżyć się do choćby Pudziana, czyli takiego osobnika, który jest niekwestionowanym idolem dla wielu Polaków?

Wysokiej postaci produkty dla kulturystów i nie tylko

tabletki2
Source: http://www.sxc.hu
Na naszym rynku istnieje dużo artykułów, które są nadzwyczaj przydatne dla polskich sportowców oraz pomagają im zdobyć wymarzony wygląd. Jednak powinno się stale pomnieć o tym, że tego rodzaju odżywki trzeba przyjmować z głową. No, bo wiadome jest, że to, co dla jednego sportowca jest dobre, dla drugiego wcale musi takie być. Bardzo ważne jest, aby przy regularnych treningach w diecie potencjalnego sportowca nie zabrakło odżywek białkowych, które jak wiadomo produkowane są na bazie różnorodnego typu białek.

Sterydy nie zawsze są wyłącznie szkodliwe

siłownia
Author: iStock.com
Source: iStock.com
Zazwyczaj możemy spotkać się z ostrym stwierdzeniem, że substancje odżywcze, które przyjmowane są przez kulturystów, jak i też czasami przez osoby chodzące na siłownię są niedobre i że powodują więcej złego aniżeli dobrego, a co się z tym wiąże, trzeba je wycofać ze sprzedaży. Prawda jednak jest taka, iż one, tak jak wszystko inne, mają własne dobre i negatywne strony, a jedynie od nas będzie zależało, w jaki sposób będą działały na nasz organizm.