kulturystyka

Interesujące artykuły

Wysokiej postaci produkty dla kulturystów i nie tylko

tabletki2
Source: http://www.sxc.hu
Na naszym rynku jest dużo towarów, jakie są nadzwyczaj pożyteczne dla polskich sportowców i pomagają im uzyskać wyśniony wizerunek. Jednak należy wiecznie pomnieć o tym, że tego typu odżywki trzeba zażywać z głową. No, bo wiadome jest, że to, co dla jednego sportowca jest wyśmienite, dla pozostałego nie koniecznie musi takie być. Nader istotne jest, żeby przy regularnych treningach w diecie ewentualnego sportowca nie zabrakło odżywek białkowych, jakie jak nie ulega wątpliwości powstają na bazie przeróżnego typu białek.

Jak choćby zbliżyć się zewnętrznym wyglądem do choćby Pudziana?

ciężarki do ćwiczeń
Author: sybersquad
Source: http://www.flickr.com
Bardzo łatwo dostrzec, że wśród polskich mężczyzn ostatnimi czasy jest ogromna chęć znacznego powiększenia własnej masy - oraz oczywiście mięśni. Ja to bardzo dobrze rozumiem, bo sam przed kilkoma laty także ciągle myślałem sobie, co zrobić, aby po prostu przypakować. Nie ma w tym nic nieodpowiedzialnego - oczywiście trzeba zachować umiar, ale to chyba ze wszystkim właśnie tak jest. Jak zatem możesz zbliżyć się do choćby Pudziana, a więc tego człowieka, który jest niekwestionowanym idolem dla wielu ludzi w naszym kraju?

Sterydy nie zawsze są wyłącznie szkodliwe

siłownia
Author: iStock.com
Source: iStock.com
Często można spotkać się z kategorycznym stwierdzeniem, że substancje odżywcze, które przyjmowane są przez kulturystów, jak oraz również od czasu do czasu przez osoby chodzące na siłownię są niedobre i że spowodują więcej szkody niż dobrego, a co się z tym łączy, należy je usunąć ze sprzedaży. Prawda mimo wszystko jest taka, iż one, tak jak wszystko inne, mają własne właściwe oraz negatywne strony, a tylko od nas będzie zależało, w jaki sposób będą działały na nasz organizm.