bieżnia

Interesujące artykuły

Świetna forma w domu

Author: iStock.com
Jesień i zima to dobry moment na wykuwanie formy. Kupno wejściówki do klubu fitness w Polsce to naprawdę droga sprawa. O wiele bardziej racjonalne jest urządzenie osobistej siłowni w domu. Jeżeli znajdziesz odpowiedni metraż, np. w pokoju albo w piwnicy, powinieneś zainwestować w atlas do ćwiczeń oraz inne sprzęty i ćwiczyć o dowolnej porze. Bez towarzystwa i nielubianej muzyki.

W jaki sposób dobrać sprzęt sportowy do mieszkania

siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/
Sprzęt sportowy do domu powinniśmy wybrać z uwagą. Przede wszystkim, ważna jest wielkość. Kiedy popatrzymy dla przykładu na bieżnie uświadomimy sobie, że bywają ogromne, więc wydzielenie w mieszkaniu przestrzeni na taki sprzęt może być trudne. Jeśli dobrze poszukamy spokojnie wynajdziemy dużo mniejsze bieżnie mechaniczne. Zapytajmy sprzedawcy w sklepie sportowym, jaki model poleca do domowego użytku.

Podchodźmy umiejętnie do codziennych ćwiczeń!

Author: Fit4Fun
Polska to nie Ameryka albo Samoa - ciągle mamy większe kłopoty, aniżeli nadwaga. A jeśli nawet za dużo ważymy, i tak nie wyglądamy jak "typowy" Amerykanin. Choć oczywiście nie można uważać, że polskie społeczeństwo nie musi w zupełności zwracać uwagi na własną wagę! A zresztą wystarczy trochę się porozglądać - szczególnie wczasy w Ustce czy nad mikołajskimi jeziorami doskonale pokazują, iż trudno powiedzieć, że większość osób korzystnie wygląda. Krzywy nos albo brzydkie włosy? Pewnie tutaj zbyt wiele nie zdołamy zdziałać.

Profesjonalny asortyment do siłowni

ćwiczenia na sprzęcie
Author: Ben Baligad
Source: http://www.flickr.com
Przyznać należy, że nawet zwyczajna siłownia, w zwyczajny i niczym niewyróżniający sposób wyposażona może robić spore wrażenie na uczęszczających. Zwracając uwagę na profesjonalne sprzęty takie jak bieżnia, widać znaczny postęp. W prosty sposób można pożegnać uprzykrzające życie kilogramy, jak również mieć jednocześnie niekwestionowaną przyjemność z uprawiania sportu. Zmęczenie po siłowni może budować niespożyte pokłady energii, o czym miało okazję przekonać się już wielu korzystających z oferty siłowni.

Odpowiednia dieta i ćwiczenia sekretem pięknej sylwetki - sprawdź ofertę

meżczyzna
Author: Hammerin Man
Source: http://www.flickr.com
Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni choć jeden raz w życiu próbowali zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Scenariuszy, jak potoczyły się dalej ich losy, jest wiele. W pierwszym przypadku determinacja wystarczyła i udało się odnieść zwycięstwo, w drugim przypadku efekty były widoczne, ale krótkotrwałe, w ostatnim ich nie było. Za każdą pozytywną historią kryje się tajemnica, jak udało się tego dokonać. Dieta plus ćwiczenia to plan minimalny. Jak odchudzić się mądrze i skutecznie?