rowery

Interesujące artykuły

Czy ciekawią nas rowery damskie miejskie?

torby
Author: Lidl
Source: Lidl
Znacznie więcej osób chce przesiąść się z wozu na rower, bo dostrzega, że taki sposób transportu nie tylko będzie prędszy, lecz też tańszy. Mimo wszystko żeby taka jazda okazała się być na pewno przyjemna, powinniśmy do siebie wybrać dobry rower.

W jaki sposób wytrenować dobrą kondycję?

rowery
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Jesień i zima to dobry moment na poprawę kondycji. Zdobycie wejściówki do klubu fitness jednak to całkiem kosztowna rzecz. Zdecydowanie bardziej ekonomiczne jest zaprojektowanie osobistej siłowni w domu. Jeśli znajdziesz trochę miejsca, np. w garażu albo w piwnicy, opłaca się nabyć atlas do ćwiczeń oraz inne sprzęty i ćwiczyć kiedy chcesz. Bez tłumu ludzi i nielubianej muzyki.

Gdzie najsłuszniej kupić ubiór trekingową?

bieganie jogging
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com
Nadeszła wiosna, coraz więcej ludzi działa się na różnych polach. Jedni przeprowadzają renowacje w mieszkaniu lub przygotowują ogrody na sezon letni. Inni zakupują rowery, z chęci mocniej aktywnego spędzania wolnego czasu. Jeszcze inni, przeważnie kobiety, rozpoczynają treningi pilates na trawie.

Jakie sporty dobrze uprawiać w domu?

gra w piłkarzyki
Author: Victor
Source: http://www.flickr.com
Piłkarzyki można rozdzielić na zarobkowe oraz rekreacyjne. Różnią się one tym, że te zarobkowe posiadają wrzutnik na żetony lub drobne. Kiedy zdecydujemy się na zakup takich piłkarzyków trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Po pierwsze świetnie by było, by w górnej części stołu zawierały one szybkę. Dzięki niej podnosi się komfort zabawy oraz osłania ona sprzęt przed rychłym zniszczeniem. Istotne jest także oświetlenie. Powinno być ono doskonale dobrane to znaczy tak, by nie raziło graczy w oczy oraz było stosownie jasne. W przypadku, gdy prócz osób dorosłych z piłkarzyków będą korzystać również dzieci warto kupić takie, które posiadają teleskopowe pręty. Dzięki temu wypychana rurka nie wychodzi na przeciwną stronę i nie sprawi urazu gracza z przeciwnej drużyny.

Który sklep rowerowy jest godny polecenia?

Author: KROSS
Za oknem słońce. Przyroda obudziła się z zimowego letargu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza domem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale także na nasze ciało. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z szafy łyżworolki, kijki do nordic walking czy deskorolkę. Z chęcią sięgamy również po rower, którego grono amatorów powiększa się z roku na rok.

Jakimi zajęciami fizycznymi można się cieszyć

ćwiczenia codzienne
Author: Lifeline - Star Fitness
Source: Lifeline - Star Fitness
Uprawianie sportu na pewno jest czymś bardzo pozytywnym dla każdego z nas, i to z wielu różnych powodów. Z jednej strony jest to bardzo skuteczny sposób na dbanie o swoje zdrowie fizyczne i nieustanne wzmacnianie swojego organizmu – nie jest żadną tajemnicą to, że osoby z nieco bardziej aktywnym stylem życia nie chorują tak często i po prostu żyją znacznie dłużej. Oprócz tego sport jest bardzo wyciszającym zajęciem który pozwala nam na zapomnienie o swojej szarej rzeczywistości i w pewnym sensie odreagowanie stresu, który gromadzi się w nas każdego dnia. Warto jednak wspomnieć o tym, że całe mnóstwo ludzi nie zabiera się do tego w odpowiedni sposób, twierdząc, że takim aktywnościom nie można oddawać się w swoim domu, a niekiedy pogoda najzwyczajniej nie pozwala na uprawianie swoich ulubionych dyscyplin w ciągu całego roku.

Pages