rowery

Interesujące artykuły

Gdzie najsłuszniej kupić ubiór trekingową?

bieganie jogging
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com
Nastała wiosna, coraz więcej osób uaktywnia się na różnych polach. Niektórzy przeprowadzają remonty w domu lub przygotowują ogrody na sezon grillowy. Inni nabywają rowery, z chęci bardziej aktywnego spędzania wolnego czasu. Jeszcze inni, głównie kobiety, rozpoczynają treningi pilates w plenerze.

Jakie sporty dobrze uprawiać w domu?

gra w piłkarzyki
Author: Victor
Source: http://www.flickr.com
Piłkarzyki można podzielić na zarobkowe oraz rekreacyjne. Różnią się one tym, że te zarobkowe zawierają wrzutnik na żetony lub drobne. Gdy zdecydujemy się na nabycie takich piłkarzyków trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych drobiazgów. Po pierwsze super by było, by w górnej części stołu posiadały one szklaną taflę. Dzięki niej powiększa się komfort zabawy oraz zabezpiecza ona sprzęt przed błyskawicznym zniszczeniem. Istotne jest też oświetlenie. Powinno być ono perfekcyjnie dopasowane to znaczy tak, by nie oślepiało graczy oraz było należycie jasne. Jeśli prócz osób dorosłych z piłkarzyków będą korzystać również dzieci wypada kupić takie, które mają teleskopowe pręty. Dzięki temu wysuwana rurka nie wychodzi na przeciwną stronę i nie sprawi urazu gracza z drugiej drużyny.

Czy własna sala treningowa musi być droga?

W okresie jesiennym, kiedy pogoda mało zachęcająca jest do wychodzenia z mieszania warto zastanowić się nad regularnym uprawianiem sportu. Deszczowe dni są bowiem często pretekstem do podjadania między posiłkami, a co za tym idzie- nie trudno jest przytyć kilka kilogramów, których ciężko jest się później pozbyć. Aby tego uniknąć, warto kupić do domu urządzenia do ćwiczeń. Nie oznacza to wcale, że powinniśmy wypełnić przyrządami całą powierzchnię mieszkania, jakie znajdziemy w punkcie sprzedaży, zadowolić możemy się częścią z nich.

Czy ciekawią nas rowery damskie miejskie?

torby
Author: Lidl
Source: Lidl
Znacznie więcej osób chce przesiąść się z wozu na rower, bo dostrzega, że taki sposób transportu nie tylko będzie prędszy, lecz też tańszy. Mimo wszystko żeby taka jazda okazała się być na pewno przyjemna, powinniśmy do siebie wybrać dobry rower.

W jaki sposób wytrenować dobrą kondycję?

rowery
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Jesień i zima to dobry moment na poprawę kondycji. Zdobycie wejściówki do klubu fitness jednak to całkiem kosztowna rzecz. Zdecydowanie bardziej ekonomiczne jest zaprojektowanie osobistej siłowni w domu. Jeśli znajdziesz trochę miejsca, np. w garażu albo w piwnicy, opłaca się nabyć atlas do ćwiczeń oraz inne sprzęty i ćwiczyć kiedy chcesz. Bez tłumu ludzi i nielubianej muzyki.

Który sklep rowerowy jest godny polecenia?

Author: KROSS
Za oknem słońce. Przyroda obudziła się z zimowego letargu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza domem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale także na nasze ciało. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z szafy łyżworolki, kijki do nordic walking czy deskorolkę. Z chęcią sięgamy również po rower, którego grono amatorów powiększa się z roku na rok.

Pages