zabawy

Interesujące artykuły

Wybór rzeczy potrzebnych na piknik

Jazda na wrotkach
Author: Jason Hullinger
Source: http://www.flickr.com
Letnie słońce rozgrzewa, soczysta zieleń traw raduje oczy, a ćwierkanie ptaków inspiruje do kontaktu z naturą. Wykorzystując ten czas należałoby spędzić go z bliskimi na na łonie natury.

Pobyt w Karkonoszach może być bardzo udany.

Karkonosze
Author: Limoncello
Source: www.sxc.hu
Wystarczy jednak trochę wcześniej zarezerwować hotel w Szklarskiej Porębie. A na pewno emocje z wczasów będą niezapomniane. Może nawet wybrane osoby nie do końca mają w świadomości, że jest to bardzo ciekawy kurort. Mieści się tutaj sporo zabytków pochodzących z dziewiętnastym i XX wieku. Zwłaszcza warto skupić uwagę na architekturze mieszkalnej.

Pokopmy

buty sportowe
Author: Sneaker
Source: Sneaker
Miejski tryb życia, rozwijająca się komputeryzacja, rosnący, niezdrowy wyścig po awans w biurze czy jak najlepsze oceny w szkole doprowadziły do tego, że mało spośród nas dba porządnie o formę fizyczną i zdrowie. Dotyczy to między innymi najmłodszych, którzy, siedząc za biurkiem przed ekranem, surfując po sieci, nie dość, że powodują u siebie pewne zmiany w toku myślenia i sposobie przyswajania nowych wiadomości, które są obce dla naszej natury, ale także opychają się słodkimi przekąskami, które powodują tycie i tylko utrudniają wszelki ruch, zniechęcają do wychodzenia z domu i gier z przyjaciółmi, nie mówiąc o porządnym uprawianiu sportu.