treningi

Interesujące artykuły

Trafiona dieta na wzrost mięśni

dobre na diecie
Author: Roberto
Source: http://www.flickr.com
Prawidłowo ułożona dieta na masę to uzupełnienie treningów na masę. Dzięki niej o wiele prędzej pojawią się wyniki naszych treningów. Poddając ciało treningowi fizycznemu powiększa się jego zapotrzebowanie na kalorie. To, ile będziemy musieli dostarczyć ponadprogramowych kalorii jest kwestią indywidualną a także zależy od natężenia treningów, naszych indywidualnych uwarunkowań.

Przygotowanie do triathlonu należy zainicjować jak najszybciej

Maraton
Author: Dave Wright
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy brać udział w jakichś zawodach, to chcemy się jak najlepiej do nich przygotować, tak by uzyskać jak najlepsze miejsce. Niesamowicie wymagającymi zawodami są te, które wiążą ze sobą biegi, pływanie oraz jazdę na rowerze, ponieważ tutaj powinniśmy się poszczycić nie tylko świetną kondycją, lecz także odpowiednim wzmocnieniem praktycznie wszystkich części ciała.

W jakich sytuacjach porada trenera personalnego jest niezbędna.

ćwiczenia fitness
Author: Rockwall TX Cuckold Couple
Source: http://www.flickr.com
Niejeden młody człowiek pragnie dobrze wyglądać, chce podobać się równolatkom jak i pragnie być w skutek tego szanowany. Jednak nie będzie to takie proste jakby się mogło wydawać. Otóż odpowiedni wygląd, jest to poprawna budowa ciała krzepkie ciało (w przypadku mężczyzn) oraz lekka budowa ciała w przypadku pań. Idealny wygląd scala się z kilkoma wyrzeczeniami oraz niebywale ciężką pracą nad samym sobą.

Jogging to aktywność dla każdego

mężczyźni podczas biegania
Author: Georgia National Guard
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiemy, że uchowanie zdrowia na wysokim poziomie powinno być naszym priorytetowym celem. Zdrowie jest bowiem jednym z najbardziej wartościowych skarbów, jakie mogliśmy pozyskać od losu. Kiedy go nie ma, multum spraw staje się nierealnymi do rozwiązania. Kluczem do utrzymania go w należytym stanie jest nasza aktywność fizyczna. W współczesnych czasach istnieje niesłychanie wiele sposobów, dzięki którym możemy pracować nad prywatną figurą.

O czym powinniśmy pamiętać wybierając się pierwszy raz na siłownię?

Sport, bieganie w parku
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeśli decydujemy się chodzić na siłownię, musimy wiedzieć, że stosownie dopasowany do naszych potrzeb plan treningowy może nam rozpisać jedynie specjalista. Pierwsze doświadczenie z ćwiczeniami siłowymi może okazać się niezwykle wymagające. Wielogodzinne treningi powinny tak być dopasowane, abyśmy nie zrobili sobie krzywdy.

Przewodnik debiutującego biegacza

bieganie
Author: Jean-François Gornet
Source: http://www.flickr.com
Po zimowym letargu, w ludziach budzi się naturalna potrzeba ruchu, jaka idealnie łączy się z noworocznymi postanowieniami. "W tym roku wyszczupleję", "zacznę biegać", "rzucę palenie", "przebiegnę maraton" - rozbrzmiewa znajomo? Co innego mówić, a co innego słowa zamienić w czyny. Im bliżej lata, tym nagminniej jestem bombardowany pytaniem - "jak zacząć biegać?" A wydawałoby się, że bieganie jest najprostszą formą ruchu.

Właściwa dieta oraz porady treningowe dla ludzi początkujących

para podczas joggingu
Author: Ed Yourdon
Source: http://www.flickr.com
Marzy Ci się śliczne, smukłe ciało? A być może zależy Ci na rzeźbie oraz mięśniach? Każdy z nas może posiadać takie ciało, aczkolwiek by tak było trzeba w to wsadzić niemało wysiłku. Barczysta i zgrabna sylwetka nie sprawi się od siedzenia przed telewizorem i jedzenia czekolady, jeżeli chcesz być fit musisz na to zasłużyć.

W jaki sposób trenować, by były rezultaty? Jakie reguły są najbardziej istotne? Których reguł przestrzegać?

trening na siłowni
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Budowanie masy mięśniowej jest dosyć skomplikowanym procesem, obejmuje on wiele aspektów. Nie powinno się twierdzić, że duże mięśnie możliwe jest by zbudować tylko dzięki ćwiczeniom lub dzięki suplementom. Trzeba pamiętać o kilku najważniejszych reguł. Przede wszystkim dobrze jest określić rodzaj budowy naszego ciała. Należy określić czy jesteśmy mezomorfikiem, a może endomorfkiem? Powinno się trenować każdą część tkanki mięśniowej, to właśnie wtedy uda się rozbudowa mięśni.

Substancje odżywcze, które sprawdzają się idealnie przy regularnej aktywności fizycznej

tabletki
Rozmaite odżywki, które dostępne są dziś na rynku, trafiają w gusta oraz wymogi klientów, czyli osób trenujących całkowicie poważnie. Kulturyści sięgają zazwyczaj po wypróbowane oraz rekomendowane przez specjalistów rozwiązania, dzięki czemu mogą być pewni doboru najlepszych opcji. Proponowane przez dietetyków oraz trenerów suplementy diety, które w znacznym stopniu przyczyniają się do powiększania ilości energii na co dzień, są teraz zachwycającej jakości.

Pages