wspinaczka

Interesujące artykuły

Sklep turystyczny i jego majętna, ciekawa oferta produktowa

turystyka
Author: Paxson Woelber
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy turystyki niewątpliwie wiedzą, że podczas uprawiania tej dyscypliny sportu niezbędne jest posiadanie stosownego sprzętu. Sprzęt i akcesoria turystyczne zapewniają nam bezpieczeństwo oraz niezastąpioną pomoc w trakcie rozlicznych wypraw turystycznych - biwaków, wędrówek górzystych, wspinaczek i tak dalej.

W jaki sposób należy wybierać buty przeznaczone do wspinaczki?

Bieganie
Author: iStock
Source: iStock
Interesujące przedsięwzięcie, do jakiego zaliczyć można maraton lub wspinaczkę, to wyzwanie dla uprawiających sport. Nie trzeba jednak lekceważyć wymogów swojego organizmu oraz postawić na powolne, acz skrupulatne przygotowywanie się do realizowania swojego celu. Jak wybrać buty do wspinaczki – o znaczeniu, jakie ma wybranie odpowiedniego obuwia do tego typu wycieczki, przekonało się już wielu. Na odpowiednich forach internetowych lub przy z pomocą doświadczonych znajomych można bezproblemowo znaleźć opcję dla siebie idealną.

Góry – niebezpieczna pasja

góry
Author: 白士 李
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wiele osób kocha góry. Co prawda, wycieczki górskie mogą być bezpieczne, kiedy poruszamy się po właściwie oznaczonych szlakach, ale nie brakuje także śmiałków, którzy planują zdobywać strome szczyty nawet mimo ostrzeżeń ze strony ratowników górskich. Wiele osób traktuje górskie wspinaczki, jako doskonałą rozrywkę, zwłaszcza w lecie. Czym natomiast różni się wyposażenie turysty górskiego latem od tego, które jest potrzebne na zimową wyprawę?