Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/altruisticadventures.org/includes/theme.inc).

sklepy

Interesujące artykuły

Urlop nadchodzi. To najlepszy moment by zdecydować się na zakup stylowego stroju plażowego!

Kostiumy kąpielowe Loupoline
Author: Lupoline
Source: Lupoline
Wszyscy cierpliwie czekamy na urlop.Letnie nastroje zaczynają kiełkować już od pierwszych upalnych wiosennych chwil. Każda z kobiet z utęsknieniem wspomina chwile spędzone na plaży, relaksując się w złotych promieniach słońca i ciesząc złotym piaskiem. Mając chwilę należy zainteresować się wakacyjnymi zakupami.

Nadchodzi przedświąteczna krzątanina

prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Święta z chwilę. Na zakup podarków dla najbliższych w internetowych sklepach jest już za późno, jednakże sklepowe półki uginają się pod ciężarem towarów. Sklepy proponują wiele zestawów kosmetyków zarówno dla dam jak i panów, co wydaje się świetnym rozwiązaniem dla wielu Polaków. Z pewnością będzie to praktyczny upominek. Warto jednak pamiętać o gustach osób, którym planujemy dać taki prezent. Koszule, czapki skarpety Bridgedale oraz szaliki rządzą pośród paczuszek schowanych pod choinką.

Koniecznie musimy o swoją sylwetkę troszczyć się

Uprawianie sportu dla zdrowia
Author: Rahul Nair
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy przez znaczny czas radować się wspaniałą sylwetką i jednocześnie posiadać pewność, iż nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to bez wątpienia powinniśmy zatroszczyć się o właściwą dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które możemy uprawiać i to dość często bez konieczności opuszczania domu, iż bez wątpienia znajdziemy dla siebie coś właściwego, dzięki czemu będziemy mogli prawidłowo zadbać o własną sprawność fizyczną.

Jak skutecznie się odchudzić

dieta
Author: Genkaku
Source: http://www.sxc.hu
Gdy już w końcu obierzemy sobie za cel, że w tym miesiącu będziemy zrzucać kilogramy, z pewnością nie zostaje nam już nic innego, jak najzwyczajniej w świecie znalezienie dla swojej osoby najlepszego sposobu. Często niestety w takiej sytuacji zaczynamy kompletnie nieodpowiednio. W końcu sięgamy po pierwsze lepsze gazety poświęcone dla pań i tam staramy się znaleźć złote recepty na to, jak być śliczną i chudą.

Pages