biegi

Interesujące artykuły

Jak spędzać czas na świeżym powietrzu?

Ludzie na łące
Author: Chris Wheal
Source: http://www.flickr.com
Tylko i wyłącznie aktywne spędzanie wolnych chwil sprawia, że naprawdę będziemy wielce uradowani ze swojego codziennego życia. Co niektórym osobnikom wydaje się, iż mają fajne życie, ale to tylko złudzenie. Może to zbyt ostro powiedziane, lecz generalnie mowa o tym, iż należałoby jakoś wszystkich ludzi zachęcić do do tego by dużo chętniej spędzali aktywniej swoje życie.

W zimie warto uprawiać wszelkie sporty na dworze

jazda na nartach
Author: Zach Dischner
Source: http://www.flickr.com
Zima jest charakterystyczną porą roku, wiążącą się przede wszystkim z zimnem. Wielu ludzi w tym czasie narzeka na pogodę, z którą związane jest chociażby zwiększone niebezpieczeństwo przeziębień. W tym czasie także występują różnorodne utrudnienia, chociażby ulice są mniej przejezdne. Istnieje jednak nawet spora grupa osób, które cenią czas w zimie i potrafią spożytkować go aktywnie.

Najlepsza jest aktywność, kiedy ruszamy w nieznane. W jaki sposób się przygotować na wyprawę w górach?

Wyprawa
Author: sunriseOdyssey
Source: http://www.flickr.com
Jakiego typu aktywność jest najdoskonalsza gdy mamy wolne? Dla każdego na pewno coś innego, jednak nie mamy wątpliwości, że nasze działanie w wolnym czasie się upodabniają. Nie wliczając oryginalnych i być może nawet nowatorskich idei na organizację takiego czasu, zdobywamy określone sposoby, jak sobie ułożyć taki czas. Trzeba pomyśleć o nim jako o inwestycji w nasze wspaniałe samopoczucie, w coś dzięki czemu będziemy bardziej zmotywowani i chętni do niezwykłych przygód. Na taki tytuł z pewnością zasługuje aktywność fizyczna.

Bezpieczne i popularne w Polsce dziedziny sportu

sport to zdrowie
Author: Philips
Source: Philips
Bezpieczne i popularne w Polsce dziedziny sportu dobre dla zdrowia


Na pewno każdy z nas słyszał kiedyś takie wyrażenie, że sport to zdrowie. Jest ono powtarzane dzieciom w szkole i młodzieży, która bardziej jest zainteresowana wyjściami na dyskoteki niż dbaniem o swoje zdrowie.