rodzina

Interesujące artykuły

Pod żadnym pozorem nie wahajmy się pójść do kompetentnego psychoterapeuty!

psycholog
Source: flickr.com
Coraz szybsze tempo życia, przeszkody ze zdobyciem pracy lub z utrzymaniem obecnego zatrudnienia, wieloletnie kredyty, zarobkowa emigracja i powrót do kraju, żeby na nowo ułożyć sobie życie… Wszystkie te problemy zostawiają ślad, mają wpływ na pogorszenie sprawności, co prowadzi do rosnącego poziomu stresu. Jeśli przekroczy on dopuszczalną dozę tolerowaną przez organizm i zamiast mobilizować rozpocznie przeszkadzać w
codziennym działaniu, to zapowiedź, że powinniśmy rozważyć wizytę u psychologa.

Wycieczki na costa brava na najbliższe wakacje

Hiszpania
Source: iiimillenium.pl
Pomysł wycieczek urlopowych najczęściej pojawia się niezwykle spontanicznie. Nie ma w tym nic złego, gdyż to właśnie takie wyjazdy wspomina się w dalszej kolejności najczęściej oraz najchętniej. Wycieczki z najbliższymi jednak powinny być bardziej zorganizowane, chociażby ze względu na opcje dobrania właściwego hotelu i szans dojazdu.

Jak spędzić perfekcyjny dzień na łonie natury? Opcji jest rzeczywiście bardzo dużo

kajak
Author: Urko Dorronsoro
Source: http://www.flickr.com
Czy istnieje coś bardziej miłego, niż ciepła pogoda i nasi najbliżsi, z którymi możemy dzielić czas wolny? Dla wielu osób istotnie właśnie takie momenty są kwintesencją życia i nie ma co się dziwić, bo przecież dzięki tym chwilom jesteśmy w stanie się zrelaksować i przekonać się, iż życie to nie tylko praca, gonitwa i nerwy. Takie momenty są możliwe w ciepłym okresie, gdy pogoda dopisuje, więc można organizować dużą ilość aktywności na świeżym powietrzu. Konieczna jest ciepła pogoda, lecz w okresie letnim i wiosennym nie powinno być z tym kłopotu.

Jeżeli w trakcie wakacji i luźnych dni, od leżenia na piasku i pływania w ciepłym morzu wolisz ekstremalne wyprawy i aktywne spędzanie czasu – zorganizuj kilkudniową wycieczkę rowerową

rodzina na łące
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kiedy przychodzi okres letni, zrobi się ciepło, każdy już podejmuje refleksję o wymarzonym wypoczynku. Zaczynamy rozmyślać i snuć zamiary na wakacyjne wyjazdy, wycieczki. Szukamy pomysłu, gdzie najkorzystniej spędzić dni z bliskimi, aby zaznawać chwili wygody.

Na co warto zwracać największą uwagę w przypadku wybierania noclegów w górach?

hala w górach
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Jadąc się na wakacje w góry zaleca się już kilka tygodni wcześniej wybrać pensjonat, który spełnia wszelkie nasze potrzeby. Chociaż w górach możemy znaleźć sporo świetnej jakości kwater, warto zachować pewną ostrożność, kiedy wybieramy się w wybrane miejsce po raz pierwszy. Chcąc uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek warto skrupulatnie przejrzeć ofertę pensjonatu oraz dopytać o każdy nawet niepozorny szczegół.

Propozycja na urlop o każdej porze roku? Spędzenie czasu wypoczynkowego w domkach. Tak samo popularne w górach, jak i na na Mazurach.

domek letniskowy
Author: Niall Williams
Source: http://www.flickr.com
Znamy taki sposób na wypoczynek, który pozwala nie tyle że wypocząć, to jeszcze korzystać z uroków natury. Stworzenie dla siebie miejsca w którym czas płynie wolnej jest korzystne i dla naszej psychiki i dla ciała. Od zadań, szkoły i dnia codziennego należy czasami odetchnąć. Znalezienie dla siebie spokojnego miejsca, w którym można uciec od zmartwień będzie cudownym pomysłem.