przygoda

Interesujące artykuły

Ucieczka od miejskiego zgiełku, czyli metoda na czynny urlop

Sporty wodne
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Istnieją ludzie, którzy nie potrafią wytrzymać w jednym miejscu. Uciekają, byle jak najdalej od zgiełku miasta. Wybierają miejsca z dala od ludzi, tam, gdzie mogą poczuć wolność, uciekają w miejsca spokojne, które dają coś więcej aniżeli to o co ma do zaoferowania ludzkość.

Fantastyczne wczasy oraz wakacje - z Wrocławia do Indii

Indie
Author: Jeff Blum
Source: http://www.flickr.com
Indie to niezwykły i piękny kraj, jaki z pewnością pod względem turystycznym ma wiele do zaoferowania. Jest to tajemniczy i egzotyczny kraj z interesującą kulturą i wyborną indyjską kuchnią, odszukamy tam też niemało fascynujących miejsc wartych zobaczenia, takich jak na przykład Bombaj ze znanym na całym świecie Bollywood, stolica Radżastanu, którą jest Dżajpur albo cudowne herbaciane pola Darjeeling.

Podróż poślubna - rewelacyjna okazja na luksusowy wypoczynek i romantyczne wieczory z drugą połówką

Wakacje w Costa Del Sol
Source: iiimillenium.pl
Na pewno sporo młodych małżeństw pragnie bajkowego ślubu, uświetnionego doskonałą ceremonią i niezapomnianą podróżą poślubną. By było to możliwe, potrzebne jest spełnienie grupy ważkich warunków – dla przykładu zaproszenie odpowiedniej dla nich liczby gości, podkreślenie klimatu muzyką, niezapomniane otoczenie oraz wspaniała zabawa, a w przypadku podróży – fachowa i idealna organizacja.

Zobaczyć cały świat - to marzenie wielu osób. Czy jest to możliwe do zrealizowania, czy w sumie możemy na to liczyć?

Do wakacji, gotowi, start!
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jeżeli przyjąć założenie, iż faktycznie życie mamy jedno, to warto postarać się przeżyć je jak najlepiej. Jak będziemy o tym pamiętać każdy dzień możemy zorganizować tak, jakby było zależne od niego bardzo dużo. Może nie mieć to znaczenia w skali mikro, aktualnie, jednak kiedy za określony czas spojrzymy wstecz, to utwierdzimy się w przekonaniu, iż mimo wszystko warto było tak właśnie żyć i spełniać swoje postanowienia.

Gdy poszukujemy jakiejś przygody w pięknym miejscu to z pewnością dobrym rozwiązaniem będą Dubaj wycieczki

Dubaj
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Gdy spojrzymy do katalogu, który obejmuje propozycje rozlicznych wyjazdów oferowanych przez różnego rodzaju biura podróży to na pewno zobaczymy, że coraz nagminniej proponowane są podróże do najodleglejszych zakątków świata. Z pewnością w tej sprawie sporo się przekształciło, gdyż kiedyś tak naprawdę dużo ofert mierzonych było do globtroterów, poruszających się wewnątrz kraju.