baseny

Interesujące artykuły

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Author: www.nartyslowacja.pl
O ile myślisz o wypadzie w Tatry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Małopolska chowa w sobie sporo ciekawych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Klasycznym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona jedynie 20 kilometrów od Zakopanego. Jest to cicha i niewielka miejscowość wypoczynkowa, która gwarantuje masę atrakcji dla turystów.

Wakacje na Jamajce zacznij we Wrocławiu

jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Niebieściutkie morze, obszerne plaże z drobnym, jasnym piaskiem, intensywnie zielone rośliny i całkowita wolność – tak w skrócie opisać można cenioną przez podróżnych ze wszystkich zakątków świata wyspę Morza Karaibskiego. Każdy ma jakieś marzenia podróżnicze, a Jamajka z pewnością nierzadko jest celem upragnionej podróży

Złota jesień człowieka

Author: iStockphoto.com
Gdy człowiek przechodzi na emeryturę, sporo smutnych rzeczy może się stać. Badacze, którzy na bieżąco analizują demografię Polski, odkryli, że po przejściu na emeryturę pojawia się spory odsetek śmiertelności wśród seniorów. Dzieje się tak dlatego, ponieważ bardzo często emeryt przestaje mieć sens życia, który przez całe lata widział głównie w profesji.

Jak raz na zawsze uporać się z depresją i być radosnym?

gra w baseball
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Marzenie szczęścia jest podstawową wartością, którą chce posiąść każdy człowiek. Kto nie chciałby być szczęśliwy? Każdy przecież ją pożąda, bo wesołość pomaga pokonywać trudny, które stawia życie. Mimo tego, że tak wielu ludzi chce osiągnąć stan szczęścia, to wszakże niewielu je zyskuje. Co jest tego powodem?
Niedawno psychologowie wykonali badania, żeby zweryfikować co jest powodem radości.

W jakim regionie w naszym kraju można odnaleźć sprawdzone baseny termalne?

Tatralandia Holiday Resort
Author: www.tatralandia.sk
Source: www.tatralandia.sk
Środek Globu posiada mnóstwo tajemnic i cennych surowców. Jednym ze skarbów z tych rejonów są gorące wody, wykreowane dzięki wulkanom. Od XX wieku ludzkość zaczęła wykorzystywać ciepłe wody, by zakładać baseny termalne. Gorące zasoby są też stosowane jako skuteczne ogrzewanie domów – taką techniki zaimplementowano między innymi w Zakopanem. Można również dzięki nim tworzyć energię elektryczną.