baseny

Interesujące artykuły

Najlepszy baseny termalne w Polsce

Author: www.nartyslowacja.pl
O ile myślisz o wyjeździe w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć inną miejscowość niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Kraina Tatr kryje w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez krajan. Klasycznym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która jest położona jedynie dwie dziesiątki kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to cicha i mała wioska górska, która gwarantuje wiele atrakcji dla przyjezdnych.

Wakacje na Jamajce zacznij we Wrocławiu

jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Lazurowe morze, obszerne plaże z drobnym, złocistym piaskiem, soczyście zielone rośliny i całkowita swoboda – tak w skrócie opisać można docenianą przez wczasowiczów z całego świata wyspę na Morzu Karaibskim. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka niewątpliwie nierzadko jest celem wyśnionej podróży

W jakim regionie w naszym kraju można odnaleźć sprawdzone baseny termalne?

Tatralandia Holiday Resort
Author: www.tatralandia.sk
Source: www.tatralandia.sk
Wnętrze Ziemi posiada sporo tajemnic i pożądanych surowców. Jednym z zysków z tych rejonów są ciepłe wody, zrodzone dzięki wulkanom. Od dwudziestego wieku ludzkość wykorzystuje gorące wody, by zakładać baseny termalne. Ciepłe zasoby są też używane jako skuteczne ogrzewanie czterech kątów – taką metodą rozwinięto m.in. w Zakopanem. Można także dzięki nim produkować elektryczność.

Jak raz na zawsze uporać się z depresją i być radosnym?

gra w baseball
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Marzenie szczęścia jest istotną cechą, którą chce przyswoić sobie każdy człowiek. Kto nie chciałby być szczęśliwy? Każdy przecież ją pragnie, bo radość pomaga pokonywać trudny, które stawia życie. Mimo tego, że tak wiele osób chce osiągnąć radość, to jednak niewielu je zyskuje. Co jest tego powodem?
Jakiś czas temu psychologowie przeprowadzili badania, by odkryć co jest przyczyną szczęścia.

Złota jesień człowieka

Author: iStockphoto.com
Gdy nadchodzi emerytura, sporo smutnych rzeczy może się stać. Badacze, którzy na bieżąco obserwują demografię Polski, wiedzą, że po przejściu na emeryturę pojawia się spory procent śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, ponieważ nierzadko senior przestaje dostrzegać sens życia, który poprzednio odnajdywał przeważnie w profesji.