Forma

Interesujące artykuły

Chcesz właściwie przygotować się do triathlonu? Przyda ci się parę wartościowych sugestii

mężczyzna ćwiczący brzuszki
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Uprawianie sportu jest niezmiernie istotną częścią życia. Bez sportu szybko stracimy kondycję oraz zaczniemy mieć problemy zdrowotne. Jeżeli szukasz wyzwań, możesz zacząć przygotowywać się do triathlonu. Jest sportem wytrzymałościowym, zatem nie wystarczy parę przysiadów. Konieczny będzie starannie przygotowany trening do triathlonu.

Poszukujesz pomysłu na letnie popołudnie? Udaj się na wycieczkę rowerem, a na pewno nie będziesz się nudził!

aktywny wypoczynek
Author: Olympique Club Cycliste Cessonnais
Source: http://www.flickr.com
Wiosenne oraz letnie dni są zazwyczaj długie raz nad wyraz przyjemne. Wielu ludzi lubi je spędzać poza domem, aktywnie. Dzięki temu można naładować baterie na kolejne, mniej miłe pory roku, odstresować się, zapewnić naszemu organizmowi witaminy D.

Sport dla wszystkich

Bieganie
Author: iStock
Source: iStock
Aktywność fizyczna jest niezbędna dla organizmu, to nie ulega wątpliwości. Jaką formę wybrać aby była dla nas przyjemna i zajmująca? To już jest kwestia osobista. Pomimo okresu zimowego nie jesteśmy w dziedzinie sportu skazani na sprzęt fitness w siłowniach. Ciekawą alternatywą są kijki nordic walking, zwiększające wydajność podczas chodzenia, rozbudowujące również mięśnie ramion i odciążające częściowo stawy. Jest to forma ruchu proponowana dla każdej osoby, także dla osób starszych.

Jakie akcesoria jesteśmy zobowiązani koniecznie zabrać ze sobą na wyprawę w góry?

góry
Source: www.morguefile.com
Powszechnie wiadomo, że wypoczynek jest niezmiernie istotną sferą naszego życia. Całkowite odprężenie się pozwala nam w przyszłości rzetelnie wykonywać nasze pracownicze obowiązki. W tym miejscu musimy zauważyć, że formy naszej rozrywki mogą dzisiaj przybierać różnorodne formy. Można wręcz odważnie zaryzykować stwierdzeniem, że są one uzależnione jedynie naszymi własnymi preferencjami.

Rodos last minute to idealna oferta dla rodzin

wycieczka po Egipcie
Author: ohhenry415
Source: http://www.flickr.com
Organizując wakacyjny czas powinniśmy myśleć o milionie różnorakich detalach, ale najważniejsze będzie to, żeby wyszukane przez nas miejsce okazało się dobre dla każdego członka familii. Aby znalazło się coś fajnego dla najmłodszych, ale także dla dorosłych, tak aby każdy miał szansę wypoczywać w takich sytuacjach, w jakich najbardziej mu to odpowiada.

Przygotowanie do triathlonu należy zainicjować jak najszybciej

Maraton
Author: Dave Wright
Source: http://www.flickr.com
Kiedy pragniemy wziąć udział w jakichś zmaganiach, to pragniemy się jak najlepiej do nich przyszykować, tak by uzyskać jak najwyższe miejsce. Niezwykle trudnymi zawodami okazują się być te, które wiążą ze sobą biegi, pływanie i jazdę na rowerze, gdyż tu powinniśmy się pochwalić nie tylko świetną kondycją, lecz również odpowiednim umocnieniem właściwie wszystkich części ciała.

Triathlon w upale, czyli letnie ćwiczenia

bieganie dla zdrowia
Author: Ed Yourdon
Source: http://www.flickr.com
Triathlon jest to wyścig wytrzymałościowy, domagający się znakomitej formy fizycznej. Dlatego trzeba się do niego we właściwy sposób przygotować, by móc ukończyć go z zadowalającym wynikiem. W czasie lata treningi są o wiele bardziej nużące, toteż trzeba wiedzieć, jak trenować, aby nasza kondycja nie spadła.

Jakie wartości wynikają z dynamicznego trybu życia, takiego jak na przykład sport, wycieczki czy też spacery?

snowboard na śniegu
Author: Gavin Craigie
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz większym problemem w życiu ludzi jest deficyt praktycznie jakiejkolwiek aktywności! Najwięcej czasu spędzamy dziś w pracy zawodowej, nieraz za biurkiem i przed komputerem, w szkole albo na studiach siedząc przez parę godzin w ławkach, po czym do domu również wracamy samochodem i najczęściej wypoczywamy przed telewizorem lub komputerem. I tak jest z dnia na dzień- jesteśmy coraz to bardziej leniwi i niemrawi, mamy wątłą kondycję i brak jakiejkolwiek skłonności do aktywności poza domem.