zabytki

Interesujące artykuły

Darłowo - wyborne miejsce na wypoczynek 2014

Morze, Bałtyk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Darłowo to popularna miejscowość odpoczynkowa, częstokroć wybierana na odpoczynek nad Bałtykiem. Mieści się u ujścia rzeki Wieprzy. Posiada dwie główne części: Darłówko i Racisław. Każdy to już teraz planuje urlop może pomału rezerwować miejsca w hotelu. Darłowo czeka już bowiem na urlopowiczów.

Jakiego rodzaju atrakcje mogą czekać na turystów nad polskim morzem?

Plaża nad Bałtykiem
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Wybrzeże Bałtyku od lat przyciąga ogromnie wielu turystów. Zdecydowana większość z nich odpoczywa w najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych. Ci, którzy wyszukują terenów znacznie bardziej spokojnych są w stanie odwiedzić Jantar, gdzie z roku a rok przybywa zainteresowanych.

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry, góry
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskichwierzchołków to około dwa tysiące trzysta metrów, długość pasmaw linii prostej – ok. 53 km, z kolei szerokość sięga trzydziestu kilometrów sprawiając z nich miejsce chętnie wybierane na odpoczynek dwa tysiące czternaście.

Wymarzone wczasy

Tunezja
Author: Sergio Conti
Source: http://www.flickr.com
Ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże, stara cywilizacja, czarujące wsie, oszałamiająca pustynia, kurorty wschodniego wybrzeża i w niczym im nie ustępująca wysepka w sercu Morza Śródziemnego - Djerba, proponująca różnorodność wodnych sportów - oto Tunezja od swojej najlepszej strony!

Gdzie da się spędzić teraz atrakcyjne wczasy

meksyk wycieczki
Source: www.oliviaforever.pl
W natłoku nadzwyczaj intrygujących ofert rozmaitych wrocławskich biur podróży, wybranie tej jednej upragnionej oferty wycieczki może niekiedy pochłonąć mnóstwo czasu oraz przysporzyć porażającą liczba niepotrzebnego poddenerwowania.

Polacy ochoczo wybierają się na narty we Francji, czy nie mniej popularne narty we Włoszech. Wypróbuj tego rodzaju atrakcje

narty
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Sposobów na udane wakacje jest oczywiście wiele. Można jechać nad morze, udać się w góry, nastawić na zwiedzanie atrakcyjnych miejsc i zabytków, bądź spędzić czas na różnego typu rozrywkach i atrakcjach turystycznych. Wiele osób wybiera również aktywne wakacje, co zazwyczaj wiąże się z uprawianiem sportu. Niemałą popularnością cieszy się chociażby narciarstwo.

Tropikalne wyjazdy - sprawdź, gdzie warto udać się w przyszłym roku

Meksyk
Wszystkie agencje turystyczne mają teraźniejsze rejestry z propozycjami wakacyjnymi na następny rok. W chwili obecnej uda nam się bezproblemowo odnaleźć interesujące propozycje w atrakcyjnych cenach. Na nieszczęście nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na rezerwację wczasów z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego takie osoby muszą regularnie sprawdzać wakacje Last Minute.

Obmyślasz wakacje ale nie wiesz, gdzie pojechać? Kreta będzie naprawdę doskonała!

wakacje - krajobraz
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Wakacje potrzeba obmyślić z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby być do nich naprawdę dobrze przygotowanym. W pewnych przypadkach niesie to również sporą oszczędność, ponieważ kupując wycieczki w zimowym sezonie, można uzyskać ciekawe promocje cenowe. Kolejną opcją dla oszczędnych są wycieczki last minute, jednakże w tym wypadku trzeba wykazać się wielkim refleksem.

Luksusowa oraz niezapomniana wycieczka dookoła globu

wycieczka górska
Author: nie
Source: pixabay.com
Zapewne każdy z nas marzy o idealnej, ekscytującej podróży dookoła świata. Wycieczka dookoła świata pozwala zwiedzić wspaniałe miejsca znajdujące się w przeróżnych zakątkach kuli ziemskiej. Grecja, Egipt, Wyspy Karaibskie, Szkocja - to zaledwie kilka miejsc, jakie wolno zwiedzić w trakcie takiej ekskluzywnej wycieczki.

Kiedy potrzebujesz ciekawego miejsca na urlop, Bieszczady zagwarantują ci ogrom rozrywek i doskonały wypoczynek

klimatyczne bieszczady
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady są pięknym i nieskażonym regionem, jaki gwarantuje doskonały relaks i wypoczynek. Miejsce to świetnie nada się na weekendowe wyprawy czy dłuższe wyjazdy o każdej porze roku. Walorem Bieszczadów są wspaniałe krajobrazy oraz cudownie zachowana przyroda, która pomaga odzyskać siły i efektywnie wypocząć.

Pages