zabytki

Interesujące artykuły

Darłowo - wyborne miejsce na wypoczynek 2014

Morze, Bałtyk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Darłowo to znana miejscowość wakacyjna, bardzo często wybierana na wypoczynek nad Bałtykiem. Znajduje się u ujścia rzeki Wieprzy. Posiada dwie główne części: Darłówko i Racisław. Każdy to już teraz planuje urlop może pomału rezerwować pokoje w pensjonacie. Darłowo czeka już albowiem na turystów.

Tropikalne wyjazdy - sprawdź, gdzie warto udać się w przyszłym roku

Meksyk
Wszystkie biura podróży mają aktualne foldery z ofertami wakacyjnymi na następny rok. W chwili obecnej uda nam się bez problemu znaleźć ciekawe propozycje w atrakcyjnych cenach. Niestety nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na rezerwację wakacji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego też takie osoby winny cyklicznie sprawdzać wakacje Last Minute.

Wymarzone wczasy

Tunezja
Author: Sergio Conti
Source: http://www.flickr.com
Długie piaszczyste plaże, stara cywilizacja, czarujące wioski, urzekająca pustynia, uzdrowiska wschodniego wybrzeża oraz w niczym im nie ustępująca wyspa w sercu Morza Śródziemnego - Djerba, proponująca rozmaitość sportów wodnych - oto Tunezja od swej najlepszej strony.

Jakiego rodzaju atrakcje mogą czekać na turystów nad polskim morzem?

Plaża nad Bałtykiem
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Wybrzeże Bałtyku od wielu lat przyciąga naprawdę wielu turystów. Ogromne większość z nich chce odpoczywać w najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych. Ci, którzy wyszukują miejsc cichych i spokojnych mogą odwiedzić więc Jantar, ponieważ to właśnie ona w ostatnim czasie staje się coraz modniejszym miejscem jeśli chodzi o odpoczynek.

Polacy ochoczo wybierają się na narty we Francji, czy nie mniej popularne narty we Włoszech. Wypróbuj tego rodzaju atrakcje

narty
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Sposobów na udane wakacje jest oczywiście sporo. Możemy jechać nad morze, wybrać się w góry, nastawić na zwiedzanie nowych miejsc i zabytków, czy spędzić czas na rozmaitego rodzaju rozrywkach i atrakcjach turystycznych. Wielu ludzi wybiera także aktywne wakacje, co najczęściej wiąże się z uprawianiem sportów. Dużą popularnością cieszy się chociażby narciarstwo.

Luksusowa oraz niezapomniana wycieczka dookoła globu

wycieczka górska
Author: nie
Source: pixabay.com
Zapewne każdy z nas marzy o idealnej, ekscytującej podróży dookoła świata. Wycieczka dookoła świata pozwala zwiedzić wspaniałe miejsca znajdujące się w przeróżnych zakątkach kuli ziemskiej. Grecja, Egipt, Wyspy Karaibskie, Szkocja - to zaledwie kilka miejsc, jakie wolno zwiedzić w trakcie takiej ekskluzywnej wycieczki.

Gdzie da się spędzić teraz atrakcyjne wczasy

meksyk wycieczki
Source: www.oliviaforever.pl
W nadmiarze bardzo ciekawych propozycji różnych wrocławskich biur podróży, wybór tejże jednej upragnionej oferty wycieczki może w ogromne liczby przypadkach pochłonąć wiele czasu ,a także przysporzyć sporą ilość niepożądanego poddenerwowania.

Obmyślasz wakacje ale nie wiesz, gdzie pojechać? Kreta będzie naprawdę doskonała!

wakacje - krajobraz
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Wakacje powinno się wymyślić z właściwym wyprzedzeniem, żeby być do nich doprawdy świetnie przyszykowanym. W pewnych przypadkach niesie to również sporą oszczędność, bo kupując wczasy w czasie zimowym, można uzyskać ciekawe oferty cenowe. Inną alternatywą dla oszczędnych są wycieczki last minute, jednak w tym wypadku należy wykazać się prawdziwym refleksem.

Kiedy potrzebujesz ciekawego miejsca na urlop, Bieszczady zagwarantują ci ogrom rozrywek i doskonały wypoczynek

klimatyczne bieszczady
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady są pięknym i nieskażonym regionem, jaki gwarantuje doskonały relaks i wypoczynek. Miejsce to świetnie nada się na weekendowe wyprawy czy dłuższe wyjazdy o każdej porze roku. Walorem Bieszczadów są wspaniałe krajobrazy oraz cudownie zachowana przyroda, która pomaga odzyskać siły i efektywnie wypocząć.

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry, góry
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Tatry są najwyższymi rodzimymi górami. Na tle Karpat, których są częścią, charakteryzują się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych. Średnia wysokość tatrzańskichwierzchołków to ok. 2300 m, długość pasmaw linii prostej – około pięćdziesiąt trzy kilometry, natomiast szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce z chęcią wybierane na urlop dwa tysiące czternaście.

Pages