Spacer

Interesujące artykuły

Już teraz odwiedź sklep turystyczny oraz kup ciuszki z serii Summit Series, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany!

sklep turystyczny
Author: T hino
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilęzdecydowanie więcej ludzi zaczyna się interesować zdrowym trybem życia, w związku z tym rozpoczynają oni uprawiać sport. Jest to dobra nowina, gdyż da się zauważyć, iż ostatnimi czasy nasze społeczeństwo rozpoczęło prowadzić siedzący tryb życia.

Studenckie wyjazdy, czyli doskonały sposób na skuteczny relaks a także wspaniałe emocje

Wakacje w Chorwacji
Author: btristan
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo czasy studenckie to dla wielu osób najpiękniejsze lata, podczas których nawiązujemy piękne przyjaźnie i przeżywamy niezapomniane chwile. Rewelacyjnym sposobem na zorganizowanie sobie czasu wolnego podczas studiów jest organizowanie różnego rodzaju wyjazdów, podczas których można zintegrować się z z innymi studentami. Każdy powinien brać czynny udział w organizowaniu studenckich wyjazdów, gdyż jest to rewelacyjny sposób na odpoczynek pełen wrażeń.

Sprawdzone wskazówki jak stracić na wadze

Author: Vitana
Coraz szybciej zbliżają się wakacyjne miesiące, a razem z nimi powracający co roku dylemat, z którym muszą mierzyć się przede wszystkim dziewczęta – jak dobrze wyglądać w stroju kąpielowym i odrobinę schudnąć przed wczasami. Często zaczynamy po raz pierwszy myśleć o zgubieniu nadprogramowych kilogramów wiosną, kiedy rozpoczyna się sezon na trochę lżejsze ubrania. Wtedy wiele z nas zaczyna dostrzegać zbędne kilogramy, które pozostają na naszym ciele po zimie. Kiedy Ty także zastanawiasz się, jak pozbyć się dodatkowych kilogramów i przed wakacjami zachwycić wszystkich swoją ładną figurą, wówczas niewątpliwie nasz artykuł jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

W jaki sposób ubrać się w góry latem - przewodnik dla wakacyjnego obieżyświata

Turysta
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób ubrać się w góry latem? Jaki dobrać sprzęt oraz ubiór, by spełnił swoją funkcję? Czym pokierować się na zakupach, czy wyłącznie ceną? Zbliża się czas wakacyjnych podróży i wiele osób staje przed takimi dylematami. W zwięzłym przewodniku postaramy się doradzić, w jaki sposób przygotować się na weekendowy wypad jak też dłuższy wyjazd.

Nieco gimnastyki

Psy
Source: http://pixabay.com
Dla osób mających siedzącą pracę polecany jest odpoczynek w ruchu. Oczywiście sport powinni uprawiać wszyscy, bo to najłatwiejszy sposób na utrzymanie wigoru i wysokiej formy. Większości ludzi jednak niełatwo jest przekonać się do codziennej aktywności. W dobrej sytuacji są właściciele psów. Posiadanie czworonoga zobowiązuje do wychodzenia z mieszkania minimum trzy razy dziennie, na co najmniej piętnaście minut. To już jakiś początek. Każdy moment wysiłku na dworze przyczynia się do polepszenia kondycji.

W sklepach sportowych dominuje na obecną chwilę wyprzedaż butów trekkingowych - sandały do biegania w atrakcyjnych cenach

buty trekkingowe
Dla wielu ludzi wysiłek fizyczny jest dzisiaj jednym z lepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Poszukują oni fascynujących dyscyplin, w jakich zdołają się spełniać i przewyższać własne granice. Gdy chodzi o najmilej ćwiczone dyscypliny, to bieganie jest nieprześcignione i dla wielu ludzi jest dużą pasją.

Góry w zimie: w jaki sposób się uzbroić na zimowy wypad

wędrówki górskie
Author: Jørn Eriksson
Source: http://www.flickr.com
Zimą trekking w górach może być pełny przygód. Śnieg, mróz, wiatr, zawalone drogi, zawężona widoczność jak też zagrożenie lawinowe budzą lęk u niejednego pasjonata trekkingu. Ażeby czuć się bezpiecznie pomimo niełatwych warunków w górach w zimie, do podróży należy się należycie przyszykować. W czasie projektowania górskiej eskapady najważniejsze jest zachowanie zdrowego rozsądku. Ale co poza tym? Na pewno niejednego niebezpieczeństwa pozwolą nam ustrzec się: idealnie dobrane odzienie, profesjonalny ekwipunek a także wiedza na temat aktualnie panujących warunków atmosferycznych.

Bieganie czy rower?

biegacze
Author: Adidas
Source: Adidas
Bieganie czy rower? To pytanie stawia sobie wielu Polaków, a odpowiedź jest banalna – obie te rzeczy! Jak powszechnie wiadomo, ruch zbawiennie wpływa na zdrowie organizmu. Do wyboru jest wiele rozmaitych dziedzin, nie warto się zatem ograniczać do jednego.